J. Panka siūlo pasipuošti marškinėliais „TAIP! AŠ – „HOMOFOBAS“ (8)

J.Panka | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

J.Panka | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Tautininkų sąjungos vicepirmininkas Julius Panka skelbia protestą prieš birželio 18 d. rengiamas seksualinių mažumų atstovų eitynes.

Politikas socialiniame tinkle „Facebook“ publikavo skelbimą – Tautininkų sąjunga pardavinėja marškinėlius su užrašu „TAIP! AŠ – „HOMOFOBAS“.

„Atėjus vasarai siūlome jums pasipuošti ir užsidėti firminius ,,homofobų” marškinėlius. Turime S, M, L ir XL dydžius“, – rašoma J. Pankos socialiniame tinkle.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2015 m. spalio 21 d. sprendimu leista rengti seksualinių mažumų eitynes Vilniaus Gedimino prospektu.

„Eitynės ir bendruomeninė kultūrinė programa truks nuo 12 val. iki 18 val., tikimasi sulaukti apie 1000 dalyvių“, – rašoma rengėjų pranešime.,

13413620_1108067815931227_5833990472408963336_n

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Bravo:

  Puikus sumanymas. O kur juos įsigyti?

 2. Pagoglinkit čia::

  Artėjant seksualinių mažumų eitynėms, politikas siūlo įsigyti marškinėlius „Aš – „homofobas“

 3. Žmogus:

  Kas tam J.Pankai atsitiko, buvo normalus tautininkas

 4. Zebedenas:

  Užrašas turėtų būti ne “homofobas”, o “pidarofobas”!

 5. Pikc:

  Kaip sako, su visa derama pagarba, bet, mano galva, savanoriškai ant savęs klijuoti homsomolo sukurptą etiketę (ir dar visiškai idiotišką tiek morfologine, tiek semantine prasme) – ne pati gudriausia idėja. Na, maždaug kaip reikšti protestą prieš kokius nors antifadugnes, “pasipuošiant” marškinėliais su užrašu “aš – neonacius”. Arba pabandykite įsivaizduoti sovietų okupacijos laikais katalikus, prisisegusius užrašus “aš – klerikalinis reakcionierius” ar dar kaip nors. Kaip atrodytų? Taigi. 😉

 6. LosAngeles:

  Pati mintis gal ir nebloga, bet…. Zodis ‘homofobas’ manyciau nevartotinas. Jis neaisku ka reiskia, neaisku kas ji sugalvojo ir patys zmones sau etikeciu, neprieteliu sugalvotu, neturetu klijuoti. Eiliniam zmogui is savoka yra nesuprantama Visi panasus naujadarai sugalvojami ir prastuminejami tik del vienos priezasties: nuslepti tikraja reiskinio prasme.

 7. Atgalinis pranešimas: P. Gražulis. Simonko ir co atvirai šaiposi iš Lietuvos | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: