A. Guoga traukiasi iš Liberalų sąjūdžio, R. Šimašius kandidaduos į partijos vadovo kėdę (5)

R. Šimašius | asmeninė nuotr.

R. Šimašius | asmeninė nuotr.

Liberalų sąjūdžio lyderiai sutarė, kad partijos vicepirmininkas Vilniaus meras Remigijus Šimašius birželį dalyvaus partijos pirmininko rinkimuose, o vicepirmininkas Eugenijus Gentvilas sieks tapti Liberalų sąjūdžio Seimo rinkimų sąrašo lyderiu.

„Šiandien noriu pranešti Jums, kad priėmiau labai svarbų sprendimą. Oficialiai paskelbiu, kad kandidatuosiu į Liberalų sąjūdžio pirmininkus birželio 11 dienos suvažiavime.

Šį sprendimą priėmėme kartu su bendražygiais liberalais. Džiaugiuosi, kad Eugenijus Gentvilas prisiima atsakomybę vesti partiją į Seimo rinkimus“, – rašoma R. Šimašiaus soc. puslapyje.

„Iš tiesų džiaugiuosi mūsų apsisprendimu dirbti vieningoje ir stiprioje komandoje, kurios laukia didžiuliai uždaviniai – atkurti liberalų rėmėjų pasitikėjimą, prisiimti atsakomybę už Lietuvos ir žmonių ateitį, vienyti ir plėsti partijos narių gretas“, – sakė E. Gentvilas. Jis sieks partijos narių paramos reitinguojant rinkimų sąrašą ir rems R. Šimašiaus kandidatūrą partijos pirmininko rinkimuose.

Tuo pačiu pranešama, kad laikinasis Liberalų sąjūdžio pirmininkas Antanas Guoga traukiasi iš partijos ir visų einamų pareigų. Tai patvirtino partijos atstovas spaudai Martynas Čerkauskas.

„Priėmiau sunkų sprendimą išeiti iš Liberalų sąjūdžio. Jau išsiunčiau prašymą skyriui ir valdybai dėl išstojimo. Neketinu laikytis įsikibęs postų. Jei kolegos nemato galimybių dirbti kartu, nebūsiu kliūtimi jų tolesniam veikimui“, – socialiniame tinkle parašė A. Guoga.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

5 komentarai

 1. Ai…, – čia tie liberalai reikalingi Lietuvai, kaip šuniui penkta…

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Ponas A. Guoga jau ruosesi taip svariai isvalyti ta liberastu sajudi, kad paeme ir pats save issivale. Manyciau taip, kad issivale save todel, kad niekas jam neleido nieko valyti, tai yra uzimti vienvaldiska lyderiavima. Tai dabar be Guogos liberastu sajudis liks NEISIVALES :), purvinas kaip ir buvo su visais sitatukstantininkais. Ale ir atsitik tu man taip?
  Simtatukstantininkai eina i rinkimus.

 3. Jonas:

  Liberalai – tautų naikintojai, globalistai, genderistai ir visokie kitokie, kad skradžiai prasmegtų..:)

 4. Arūnas:

  Man patiko delfio komentatorių pasiaiškinimas. Niekada nebalsavau ir nebalsuočiau už kosmopolitus liberalus, bet kai pamačiau kaip jie išsigando pasiūlymo pasitikrinti poligrafu ar nėra Rusijos agentai, tai pagalvojau, kad liberalai yra tokie pat kaip Tomaševskis su koloradke
  2016-05-17 14:56 IP: 195.182.73.33 Tai tikrai,kad Tomaševskis paims Vilnių,kol lietuviai pešis ir aiškinsis už ką balsuoti,ką rinkti.
  2016-05-17 15:18 IP: 85.206.103.154 Tai jau verčiau Tomaševskis negu liberalai; taigi liberalai už W, už dvigubus pavadinimus, už dokumentų pildymą Tomaševskio raidynu, už žydruosius ir jų paradus, už keliagubą pilietybę, už žmonių skurdinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: