Atidaroma gydytojo S. Adomavičiaus nuotraukų paroda „Gyvenimo mazgas“ (0)

Stasys Adomavičius | asmeninė nuotr.

Stasys Adomavičius | asmeninė nuotr.

Balandžio 7 d. 16 val. Vilniuje, Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7) bus atidaryta Gydytojo Stasio Adomavičiaus nuotraukų paroda „Gyvenimo mazgas“.

S. Adomavičius. 1972 m. baigęs Vilniaus universitetą 45 metus dirba gydytoju.

„Pirmąjį fotoaparatą „Liubitel“ įsigijau 1958 m. Smalininkuose. Senose (juodai-baltose) fotografijose norėčiau priminti, kaip atrodė ligoninių operacinės prieš 40-50 metų.Spaudoje, televizijoje, kine ir gyvenime kiekvieną dieną susiduriame su avarijomis, traumomis, nelaimingais atsitikimais, smurtu, alkoholio pasekmėmis.

Fotografijose norėjau pažvelgti priešinga kryptimi. Parodyti kaip operuojami ir gydomi nukentėjusieji, kokiomis pastangomis tai atliekama, kiek reikalauja įtampos ir atsakomybės iš operuojančių gydytojų, anesteziologų ir operacinės-reanimacijos med. seserų. Nuo jų sąžiningo darbo priklauso pacientų sveikata, o kartais ir gyvenimas“, – sako S. Adomavičius.

Pasak gyditojo S. Adomavičiaus ši fotografijos paroda subrendo dėl jo darbo susijusio su keturiomis labai svarbiomis gyvenimo sritimis:  chirurgija-anesteziologija-fotografija-automobiliais.

Paroda veiks balandžio 7 – 30 dienomis.

Rankos | S. Adomavičiaus nuotr.

Rankos | S. Adomavičiaus nuotr.

S_Adomaviciaus-nuotrauku-paroda-rengeju-nuotr

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: