Rusija nesvarstys N.Savčenko perdavimo Ukrainai klausimo iki teismo sprendimo (1)

Nadežda Savčenko | facebook.com nuotr.

Nadežda Savčenko | facebook.com nuotr.

Ukrainos lakūnės Nadieždos Savčenko perdavimo Kijevui klausimas nebus svarstomas tol, kol teismas paskelbs sprendimą jos byloje.

Apie tai pranešė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

Šiuo metu apie tai net nėra kalbama, kol nebus teismo sprendimo“, – televizijos kanalui „Rosija 1“ pranešė M. Zacharova.

Kovo 9 dieną Ukrainos prezidentas Perto Porošenka pirmą kartą pareiškė, kad yra pasirengęs vykdyti apsikeitimą, jei toks pasiūlymas atsiras iš Rusijos pusės.

Rusijos prezidento spaudos atstovas Dmitrijus Peskova sako, kad Kremlius išgirdo Ukrainos prezidento žodžius, bet daugiau nekomentuoja.

Šiuo metu Ukrainos lakūnė, kuri yra išrinkta ir į Radą, teismo sprendimo laukia nelaisvėje. Ji kaltinama dviejų Rusijos žurnalistų žūtimi Donbase. Ji pranešė pradedanti sausą badą, kol nebus išlaisvinta.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Pikc:

    Kacapstanui dilema: labai norėtų nugalabinti (ar bent jau ILGAM įkalinti) jau Ukrainos didvyrės statusą įgavusią Savčenko (nes juk TAIP norisi įkąsti) – bet baisu, kad kankinės statusas bus dar blogiau. Trumpai tariant, ir taip blogai, ir taip negerai tam mongolų ulusui. Dabar vienintelis variantas – paskelbti nuosprendį (atseit, jo, kalta), o po to iškeisti į kokį ukrainiečių suimtą koloradinį šiukšlę (atseit, “geros valios ženklas”). Ukraina nuris tą piliulę (nes neturės kitos išeities), vakarų debilai pradės krykštauti apie rasiejos “posūkį link demokratijos” – o gal net apie galimybes dar vienam “santykių perkrovimui” (nes debilai) – o chuilo gaus realią galimybę ne tik “išsaugoti snukį”, bet dar ir kokios naudos iš vakarų debilų išpešti (nes nors ir banditas – bet ne debilas). 🙂 Na, čia optimistinis scenarijus, o kaip bus, matysim – arba rusai pasirinks buką įsiūtį (nes vis dėlto – “kaip DRĮSO Ukraina pasipriešint?!”), arba cinišką pragmatizmą (“kokią čia naudą išpešus?”).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: