„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Kas destabilizuoja politinę Lietuvos padėtį? (video) (6)

Aurdys Antanaitis ir Petras Gražulis | alkas.lt nuotr.

Aurdys Antanaitis ir Petras Gražulis | alkas.lt nuotr.

Politinė padėtis Lietuvoje įkaitusi iki raudonumo. Skandalai, korupcijos šešėliai, artėjantys rinkimai aktyvina politikus bei specialiasias tarnybas.

Kaip šią situaciją mato vienas iš valdančiosios politinės partijos lyderių?

Audrys Antanaitis kalbina Seimo Tvarkos ir teisingumo frakcijos seniūną, Seimo narį Petrą Gražulį.

 

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

6 komentarai

 1. darius:

  nejaugi ir alkas nusivažiuos…..

  • Pakirkšnutė:

   Gražuoliukas – kovotojas prieš gėjus, tačiau pats vaikšto su žydrais marškiniais.
   O dabar dar užsipuolė mūsų Prezidentę, nes vietoj jos matyt nori matyti susimovusį savo Paksą.

 2. Keistoka, kad Gražulis ir jo partija neprikiša Prezidentei to, kad ji nepastebi tokių neskaidrių valstybės valdymo faktų, kaip “Rail Baltica” maršruto turėjusio eiti per Vilnių – Alytų ar Druskininkus nukėlimo per Kauną – Kazlų Rūdą ir taip praktiškai paliekant sostinę už “Rail Baltica” borto. Arba to, kad šio geležinkelio vėžei tiesti nuo Kauno iki Lenkijos sienos išleista jau 370 mln. ES lėšų, kai praktiškai ta vėžė yra nieko neduodanti – tiosiog nereikalinga, kadangi Lenkija artimiausiu metu tiesti greitojo geležinkelio nesirengia. Be to, esant minėtam maršrutui į Vakarus per K.Rūdą iš Vilniaus į juos per Balstogę apie 250 km ilgesniu keliu niekas nevažiuos. Akivaizdu ir tai, kad “Rail Baltica” geležinkelis turėjo būti tiesiamas taip, kad pirmoje eilėje būtų sujungiamos Baltijos šalių sostinės ir jas jungianti atkarpa būtų sėkmingai (pelningai) eksploatuojama iki Lenkija nuspręstų tiesti greitąjį geležinkelį savo teritorijoje.
  Dabar dėl minėtų nepaaiškinamų valdžios veiksmų tokie respublikinės reikšmės miestai, kaip Alytus, Druskininkai, yra praktiškai palikti be geležinkelio, be susisiekimo juo su sostine, kitais miestais.

 3. Bartas:

  Jeigu P. Gražulis svajoja apie tvarką ir teisingumą tai siūlau, kuo greičiau atleisti “šaikos ” vadovą – Paksą.
  Baigsis kovą už Paksą ir prasidės kova už Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *