A. Butkevičius: Sunku suprasti švietimo darbuotojų profsąjungų elgesį (6)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

reikalavimas, jog nuo šių metų rugsėjo 1 d. būtų skiriama 19 mln. eurų mokytojų darbo užmokesčio didinimui, atsirado po sekmadienio.

A. Butkevičiui sunku suprasti švietimo darbuotojų profesinių sąjungų vadovų elgesį.

„Turiu pasakyti atvirai – man sunku suprasti profsąjungų vadovų elgesį…“, – sakė Premjeras.

Jo teigimu, tik po šio susitikimo pasigirdo naujų siūlymų ir švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pradėjo reikalauti, kad darbo užmokesčio didinimui nuo šių metų rugsėjo 1 d. būtų skiriama 19 mln. eurų, nors anksčiau buvo sutarta dėl 5 mln. eurų.

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus pirmadienį tvirtino, kad susitarimą dėl streiko nutraukimo bent su dalimi profsąjungų tikimasi pasirašyti trečiadienį. A. Butkevičius antrina, kad to galima pasiekti, jei profsąjungų lyderiai bus geranoriški ir nepolitikuos.

Neatmeta galimybės, gal gali būti keičiamas pinigų planavimas švietimo sistemai – gali būti atsisakyti moksleivių krepšelių, o pinigai būtų skiriami savivaldybėms.

Kategorijos: Lietuvoje, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

6 komentarai

  1. Butkevičius šitiek metų politikoje ir jam sunku suprasti politinį elgesį. Tai paaiškinti galima tik tuo, kad negabus…

  2. Aistis:

    Kada Butkevičius suskaičiuos iš kokių lėšų ubagų Lietuvoje išįaugo milijardieriai ir milijonieriai seime ir vyrauusybėje, ir kada lalygins santykį naujų išauugusių miljardierių su mokytojų atlygiais arba su išbėgančiais iš Lietvos žmonėmis? Gal tuomet atsivers jo ir vyriausybės, seimūnų akys; kur kaltė savosios tautos genocido. Mokytojas – nešantiis šiesą ir meilę Tėvynei – Lietuvos oligarhų visiškai nevertinamas, kaip ir visa tauta. Reikia kad sukiltų ir streikuotų visi Lietuvos -žmonės, kad visa Lietuva poriverstų išsigimėlius gobšuolius liautis tap žiauriai NAIKINUS SAVĄJĄ TAUTĄ.
    KAD ATLYGINIMUS SULYGINTŲ SU EURO SĄJUNGOS NORS VIDURKIU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: