Garsi roko žvaigždė Zemfira pareiškė, kad dalyvauja paskutiniame koncertiniame ture… (video) (0)

Zemfira | rengejų nuotr.

Zemfira | rengejų nuotr.

Vasario 18 d.  Nižnij Novgorode (Rusija) vykusiame koncerte garsi Rusijos roko žvaigždė Zemfira  žiūrovams paskelbė, kad šis jos muzikinis turas  yra paskutinis jos karjeroje.

„Tai mano paskutinis turas. Nenorėjau tuo spekuliuoti, tačiau dabar tai suprantu,“ – gausiam žiūrovų būriui nuo scenos koncerete pareiškė roko žvaigždė.

Šiuo metu Rusijoje ir kitose valstybėse, tarp kurių ir Lietuva, vykstantis koncertinis Zemfiros turas nėra skirtas jokio albumo pristatymui, visgi dainininkė į jį leidosi su visiškai nauja palyda. Visi su ja scenoje pasirodantys muzikantai – iš Didžiosios Britanijos. Vienas jų – Lietuvoje, muzikos festivalyje „Granatos Live“ grojusios grupės „Jungle“ gitaristas Freizeris MakKolas (Fraser MacColl).

Tikėtina, kad toks Zemfyros pareiškimas tėra tik paprastas reklaminis triukas kuriuo dainininkė siekiama pritraukti daugiau žmonių į savo koncertus. Tai, kad Zemfira žada nebesileisti į ilgai trunkančius koncertinius turus, anaiptol nereiškia, jog ji nustos koncertuoti. Jei roko žvaigždė būtų apsisprendusi atsisakyti pasirodymų žiūrovams, greičiausiai taip ir būtų pasakiusi…

Vilniuje Zemfyra pasirodys kovo 21 d. – „Siemens“ arenoje koncerte „Mažas žmogus“.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: