Lietuvą pasiekė pirmas N.Venckienės laiškas iš JAV (50)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Vasario 18 d. Lietuvą pasiekė pirmas Neringos Venckienės laiškas iš JAV. Šį laišką išplatino „Laisvo laikraščio “ redaktorius Aurimas Drižius. Skelbiame visą laiško turinį:

„Mielieji,

Į užsienio teismą persikels mano, Neringos Venckienės, pavojingiausios visų laikų Lietuvos kaltinamosios – 40 kriminalinių veikų – istorija. Taip pat persikels ir visa neištirta tragiška pedofilijos byla. Su neatliktais būtinais ikiteisminio tyrimo veiksmais, su Seimo išvadomis apie aplaidų pedofilijos bylos tyrimą prokuratūroje, su tragiškomis mirtimis, su mano brolio dukrelės, pripažintos nukentėjusiąja pedofilijos byloje, grobimu 2012 m. gegužės 17 d., nepradėjus nagrinėti pedofilijos bylos, su mano tėvų, giminaičių, kaimynų, pažįstamų ir kitų žmonių, kurie buvo neabejingi vaiko ir jo tėvo skausmui ir pagalbos šauksmui, persekiojimu, gąsdinimu ir vertimu nusikaltėliais.

Papasakosiu apie matytą baisumą ir šlykštumą „vykdant teismo sprendimą“ perduodant vaiką be prievartos“ ir reikalausiu iš Lietuvos valstybės vaizdo įrašo dėl smurto ir klaikaus teroro.

Paviešinsiu kaip dabartiniuose teismų procesuose Lietuvoje mergaitę apklausų metu už rankos laiko Černiauskas, išnešęs ją kojomis į priekį iš gimtų namų, apie vaiko nežinojimą kurioje klasėje jis mokosi ir atsakymus už jį teismui duodančiu Stankūnaitės gynėju.

Stengsiuosi parodyti kas padaryta iš Lietuvos per Nepriklausomybės laikotarpį: visiškai supuvusi teisėsauga, korupcija, iškrypėlių gynimas, aukų persekiojimas…

Priminsiu Drąsiaus žodžius ir jo pagalbos šauksmą: „Aš nežinau, gal būdamas tėvas kitomis akimis žiūriu ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokių vaiko žodžių kitaip suprasti nebegali – tai yra pati šlykščiausia prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos…“

Įrodysiu, kad kerštas už mano pastangas siekti tiesos ir viešinti iškrypėlių melą skatino korumpuotą teisėsaugą kurti vis daugiau ir daugiau neva mano padarytų „nusikaltimų“.

Žinau, kad ir kaip besistengtų tikrieji nusikaltėliai, tiesa vieną dieną paaiškės. Tai – tik laiko klausimas. O šiuo metu man reikalinga Jūsų, mane palaikančių, parama.

Mums visiems yra skirtas vienoks ar kitoks gyvvenimas, likimas ir mirtis. Mes, gyvieji, ateiname į šį pasaulį būti ir veikti. Veikti prasmingai, ir – ne. Kaip bepasibaigtų mano gyvenimas, aš tiksliai žinau, kad jis nebuvo beprasmis. Aš nei karto nepasigailėjau, kad gelbėjau nuskriaustą brolio vaiką.

„Aš žinau, kokius sumanymus turiu dėl jūsų, – sako Dievas. – Sumanymus jūsų gerovei, o ne nelaimėms, ir ateitį su viltimi.“ (Jeremijo pranašystė 29:11).

Neringa Venckienė“

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

50 komentarų

 1. Pakirkšnutė:

  Na, nuo Neringienės šeimynėlės klano reikia bėgti kuo toliau. Kažkas juose yra labai “juodo” ir kažkaip jie ištisai spinduliuoja tą juodmagiją. Prie to pačio neatsitiktinai jau net pradėdėjo hebraraščius cituoti.

 2. pensininkas:

  Manau, kad pedofilija buvo, o valdžia kabina makaronus.

 3. lietuvis:

  Tai tegul Dryžius sui Neringa duoda parodymus, jei tokie drąsūs…

 4. Ema:

  Sėkmės Jums, ponia Neringa, visa širdimi su Jumis.

 5. piliete:

  Stiprybes Neringa mes tavim tikim ir zinoma saugok save istvermes tau

 6. Rokas:

  Gyvenau Garliavoje ir dirbau ir maciau sita aferistu seima, kuri prisigalvodavo visokiu nesamoniu, tai dziozofrenikai. Kam dar neisku kodel isbego i Amerika tai nuo atsakomybes pries Lietuviu tauta.

  • Lina:

   Eik tu dziozofrenike, į Ameriką išvažiavo rink įrodymų, jei tau dar nedaeina į savo mažas smegenėles. Aš ir dabar gyvenu Garliavoje ir puikiai pažįstu šitą šeimą. Užaugino mergaite, lepino, valgidino, o kur motina tuo metu buvo? Valkatavo … :))

   • e:

    Koks skirtumas, kokia šeima buvo ar yra? Įvykdyta žiauri neteisybė, suluošintas, nuo artimųjų, ją gynusių, atskirtas mažametis vaikas, supriešinta visuomenė, suptryptos bendruomeniškumo ir pilietiškumo vertybės, balta paskelba esant juoda ir bandomas nuneigti akivaizdus akivaizdus faktas, kad pedofilija yra. Beje, JAV ir Olandijoje – tai visai legalus pomėgis. Pasiguglinkit.

 7. nilka:

  Tikiu savo akimis ir tuo, ką mačiau, girdėjau, o ne tuo, kuo mane mėgina įtikinti. Linkiu stiprybės, Neringa. Kitas seniai jau būtų palaužtas ir gal net supūdytas kalėjime ar dingęs keistomis aplinkybėmis iš šio pasaulio, kaip dauguma svarbių veikėjų šioje byloje. Lai tiesa išaiškėja!!

 8. Rimanta:

  Pakirksnute, kai vaidenasi daug juodumo, tai , visu pirma, reik pradet apsivalyma nuo saves. .O Neringai stiprybes ir sveikatos, nes su bylos issprendimu baigsis ir Lietuvos zmoniu susiskaldymas. Gyvensime vienybeje ir vardan tos, Lietuvos.

 9. Hm:

  Bet kaip pasikeicia poziuris i teisine lietuvos sitema. Kai kitiems nuosprendzius rasai tai sistema skaidri ir viskas joje gerai. Ale patys teisejai ikliuve nuo ka tik buvusio kristolo skaidrumo bega… tai jeigu nebuvo visa darbo laika jokiu pozymiu kad sistema korumpuota tai ir tau nebus… kokia baisi veidmainyste. Kodel visi suka akis nuo sitos temos kad ta pati sistema buvo skaidri ir nekorumpuota kai venskiene puole stankunaite ir kai gavo atgal praregejo kad paciai tas vanduo, kuri kiso gerti kitiems kaip skaidru, jau netinka??? Fui!!!

 10. lina:

  Laikykis Neringa , tikiu , kad mergaitė žino , kaip jus dėl jos kovojate ir kovosite .Šaunuolė ,Jūs sekmės jums ir jūsų sūnui . Manau kadanors ji vis tiek naršydama sužinos , jai to neleistu . Žmonės už jus balsavo ir tikrai jus palaiko .

 11. Stanislovas:

  Manau ne visi teismai priima teisingus sprendimus. Kiekvienas žmogus , kad ir ne juristas supranta, kada jis teisus , o kada ne. Būna atvejų ,kai apylinkės teismas priėmė teisingą sprendimą, o apygardos teismas ji panaikina, nes ten šiuo klausimu dirba suinteresuotas teisėjas.

 12. jonas:

  Ką besakyti- pas mus Lietuvoje komunistinis valdymas su Putino pagardinim.u.

 13. Juozas:

  Keista- jei ČIA publikuotas visas laiškas, kodėl kitų portalų antraštėse teigiama, jog Venckienė prašo pinigų.

 14. lietuvis:

  Aš remčiau maldomis, nes dolerių ji turi. O jei grįš – rinkčiau Prezidente, bent sutvarkytų prokuratūrą. Ne-rin-ga – mūsų PREZIDENTĖ

 15. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Kelias i teisinguma yra labai vingiuotas ir ne visada galima pasiekti tiksla. Ilga laika stebedamas sita pedofiline byla ir kitus Lietuvos politikos vingius padariau isvada, kad Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai. Taigi Lietuvoje surasti teisinguma beveik neimanoma, nes teisingumo naikinimo masina veikia galingai. Pasitaiko isimciu tik patvirtinanciu taisykle.
  Reiktu sioje byloje pasinaudoti ir Pikaso pateiktais daugiau nei 100 neatsakytu klausimu, kurie buvo Laisvame laikrastyje.
  Matome aikiausiai, kad Lietuvos valdzia yra perpuvusi, geneoralinis padares nusikaltima ir dar daugiau ju buvo Prezidentes grazintas i pareigas, kas yra irodymas, kad Prezidente yra nusikaltimu bendrininke! Seimas su savo iskryepliskais 80 balsuotoju parode, kad yra taip pat nusikaltimo bendrininkai, nes pareme geneoralinio valio suklastotas aplinkybes ir pagal jas prabalsavo visiskai nusiplaudami savo sazine, prota, teisinguma visiems laikams. Vykdomosios valdzios iskrypeliai, kaip kubilius ar koks skvernelis vis dar laikosi populiarumo virsunese lyg atrodytu tauta pakliuvo i iskrypeliu propagandos spastus. Net ir alkas is paskutiniuju prisiskiria sau kgbsitnio dievo teises nepraleisti komentaru, jeigu jie jiems nepatinka, tuo sulauzydami zodzio laisve ir isniekindami Konstitucija ir zmoniu valia, berods seka burgis.lt tradicija, kur praleidziami tik patinkantys pagiriantys komentarai ir tik su nykstuku i virsu. Zmogeliui patinka tik tie, kas ji giria nes nusikaltimo padaryme! Tai Lietuvos naikinimas. Cia net kalbeti nevertetu apie Konstitucinio teismo iskrypeliskas dvasias, kai iskreipiama LR Konstitucija ir isaiskinama viskas atvirksciai. Tai parodo, kad OKUPANTAS ISEIDAMAS PASILIKO! Naikina Lietuva kaip begaledami.
  Kaltinimai Venskienei, tai kaltinimai valdziai ir jos ISKRYPELISKAI mastysenai. Pasiusti i Klonio gatve 240 banditu, kurie buvo pasiusti vadovaujant skverneliui, grybauskaitei, kubiliui…. uztikrino chemines atakos pries Klonio mergaite saugu panaudojima, uztikrino, kad butu plesoma Lietuvos trispalve, uztikrino, kad parsiguldzius vyra galima dauzyti jo lytinius organus sautuvo buoze, sie issigimeliai banditai taip pat uztikrino, kad is savu namu butu basi velkami savininkai atpazinimui, kaip pasaliniai asmenys! Ir taip daugybe tu klausimu, kuriu daugiau nei 100 pateike zinomas komentatorius Pikasas, kurio vardas ir pavarde yra dabar viesai zinomi, tai menines sielos zmogus.
  Belieka palinket poniai N.Venskienei dvasines stiprybes. Kai pervargsti, tai net pergale pasidaro nebesaldi. Ta esu patyres asmeniskai, kai iskeliau 20 civiliniu bylu pries zemgrobiu, vagiu, dokumentu klastotoju, susidorotoju su mokslininkais Vytauto Didziojo universiteta valdoma kompartorgo rektoriaus Vytauto Kaminsko. Cia tvirtai isitikinau ir padariau isvada, Lietuvos teismai uz Lietuvos biudzeto pinigus Lietuvoje naikina TEISINGUMA! Ir ta galiu patvirtinti net daugumoje laimetu bylu!, nes kelias yra teisinguma buvo labai vingiuotas, kuris net pagal teismu teigiamsu sprendimus nebuvo atstatyas. Komunistpalaikiai naikino kaip sugebedami, kol pagaliau islauze duris ir viska isvoge uzkirsdamai kelia darbui! O pradzia buvo labai paprasta, virsininkelis uzsimane man padidinti atlyginima iki pilno etato, o ta atliginimo padidejima pats gauti, kad jam grazinciau ta atlyginimo padidejima! Kai nesutikau….. visa Lietuva krito sitam nieksui po koju!, turiu omenyje Lietuvos policija, teismus, prokuratura, Seima ir Vyriausybe kartu su Prezidentura Adamkaus vadovaujama! Ir ta kova tesesi 7 metus! Klausiu Vytauto Didziojo universiteto VAGIU, kada grazinsite tai ka pavoge, ka policija surado jusu patalpose, ko tamstos rastiskai paprasyti NEGRAZINOTE ir ka su tais mano daiktais, isradimu aprasymais, knygomis, mokslinemis darbo priemonemis ir visa kita darote? Gal komunizma statote?

 16. ruta:

  ’40’ , Gal priminti , kad Stankunams ju vyresne dukra norejo atimti tevystes teises , kaip jums atrodo kuo verti tevai , kuriu nuosavi vaikai imasi tokiu zyngsniu ?Pagal biologines ankstesnes nuotraukas matosi – imitusi , atleiskite , papinga , subininga merga su makiazu , kas atspes dabartiniu mergaiciu metus , kai jos pacios nori atrodyti viresnes su savo vulgariu makiazu ?Buvo noras nuotykiu ir pinigu …O kuo vertos asocialios seimos , mes Lietuvoje jau mateme ne karta , jiems nera nei morales , nei doros , nei principu , jiems reikia isgyventi ir tam tinka visos priemones , net vaikai ..

 17. Kemblys:

  Manau, ‘teisėsaugai’ bus striuka – persistengė keldami kaltinimus Neringai Venckienei, persistengė ir ‘byloje žudikėje’.
  Sėkmės Neringai!

 18. Neabejingas:

  Lietuvos teisėsauga usipelno pačių gražiausių žodžių. Ypač po uspiskio bylos baigties, nevaržomos korupcijos dengimo ir daug daugiau…
  Grįžtant prie temos, tai žinome, kad nežinome beveik nieko. Jausčiausi saugiau, jei byla būtų baigta nagrinėti visškai viešai ir iki galo. Tikrai nepalaikau nė vienos pusės. Tinka tik šūkis “TIESOS”

 19. A.j.:

  Morale-toks dalykas…kartais pinigai uzgozia ja. O jei ju daug… . Neringai istvermes ir sekmes is visos sirdies.

 20. Algimantas:

  .Jau seniai visiems aišku,jog JAV teismai nepaperkami.Problema-teismų procesai trunka netrumpai ,o advokatų darbas kainuoja labai brangiai.

 21. Aistė:

  Ačiū. Sveikatos Neringutei ir Dievo Malonės.

 22. žmogiškasis faktorius:

  VSD pučiasi, kad bylų nepralaimi. Jeigu tai tikrai Neringos laiškas, tai visada būna pirmas kartas. Ir čia bendri reikaliukai su FST nebepadės. Sėkmės Neringai.

 23. Juozas Valiušaitis:

  Ačiū, Neringa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: