Palangoje vyks tradicinė grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai 2016“ (0)

Maudynės (1)

Sveikuolių maudynės | organizatorių nuotr.

Vasario 13 d. Palangoje vyks tradicinė grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai 2016“.

Kaip visada sutraukiančios didelį būrį maudynių mėgėjų bei dar daugiau žiūrovų, maudynės vyks 15 val. prie Palangos tilto. Stipresnio šalčio sveikuoliai  nesitiki, bet viliasi dar sulaukti sniego.

Lietuvos sveikuolių sąjunga 2016-uosius metus paskelbė „Sąmoningos tėvystės metais“, šia tema šventėje vyks konferencija apie sąmoningų vaikų ugdymą, kalbėsime apie sėkmingas patirtis, neišnaudotas galimybes, visuomenės bei tėvų vaidmens svarbą.

Renginio vakarinėje dalyje bus pasveikinti ekstremalaus  plaukimo eketėje dalyviai, ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojai. Lietuvos sveikuolių sąjungos ilgaamžiai dalinsis sveiko gyvenimo paslaptimis su šventės dalyviais. Į renginį kviečiami visuomenės veikėjai, politikai, kurie mano, kad valstybės vienas iš pagrindinių prioritetų privalo būti  sveikos visuomenės kūrimas ir, svarbiausia, nori pradėti nuo savęs.

Ledas

Sveikuolių maudynės | organizatorių nuotr.

 

„Vasario mėnuo Lietuvoje yra paskelbtas sveikatos mėnesiu. Visoje Lietuvoje vyko ir vyksta įvairūs renginiai, skirtingos institucijos bendradarbiaudamos siekia, kad sveikų žmonių Lietuvoje būtų kuo daugiau. Lietuvos sveikuolių sąjungos indėlis taip pat ryškus. Sveikuolių sąjungos idėją šį mėnesį skirti sveikatingumui perėmė ir valstybinės institucijos“, – teigia Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: