Išleisti nauji leidiniai ikimokyklinukų tėvams (0)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Vaikai | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Kokie požymiai rodo, kad jūsų vaikas darželyje gauna kokybišką ikimokyklinį ugdymą? Kaip tėvai gali įvertinti vaiko raidą? Kokiais etapais vystosi vaiko kalba? Ar normalu, jei dvikalbėse šeimose vaikas painioja abiejų kalbų žodžius? Kaip mokytis kalbos šeimoje? Į ką tėvai turi atkreipti dėmesį, jeigu vaikui sekasi ne taip gerai, kaip norėtųsi?

Į šiuos ir daugelį kitų tėvams svarbių klausimų atsakymus jie ras Švietimo ir mokslo ministerijos išleistuose naujuose leidiniuose ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiausvaikus auginantiems tėvams: „Jūsų vaikas – ikimokyklinukas“, „Antroji kalba ankstyvame amžiuje“ ir „Jūsų vaikas – priešmokyklinukas“.

Leidinukai tėvams išleisti kaip priedai prie naujausių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo turiniui skirtų leidinių: „Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašas”, „Priešmokyklinio ugdymo bendroji programa”, „Antroji kalba ankstyvame amžiuje”.
Informacija leidiniuose pateikiama lakoniškai ir aiškiai, knygelės žaismingai iliustruotos. Patarimai ir informacija, parengta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialistų, padės tėvams geriau suprasti savo vaiką, labiau ir tikslingiau padėti jam ugdytis, laiku atkreipti dėmesį, jeigu pastebima sulėtėjusi vaiko raida.

Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad nuo rugsėjo 1-osios priešmokyklinis ugdymas bus privalomas visiems vaikams. Leidinyje „Jūsų vaikas – priešmokyklinukas” patariama, kaip bendradarbiauti su pedagogu ir padėti vaikui namuose, kad priešmokyklinis ugdymas būtų kuo sėkmingesnis, aptariama, ko vaikas išmoks priešmokyklinio ugdymo grupėje ir iš ko pedagogai sprendžia, ar vaikui sekasi, ar jis daro pažangą.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: