V. Baltraitienė E. Masiulio vadovaujamoje vyriausybėje nebūtų ministre (2)

Virginija Baltraitienė | penki.tv stop kadras

Virginija Baltraitienė | penki.tv stop kadras

Šiandien, vasario 2dieną, įvyko liberalų ir žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės susitikimas. Po susitikimo liberalų lyderis Eligijus Masiulis pareiškė, kad V. Baltraitienės savo vyriausybėje ministre nematytų.

„Jeigu būčiau premjeru, tai tikrai tokia ministrė nedirbtų mano vadovaujamoje vyriausybėje, nes šiandien atsakymai į konkrečius klausimus buvo labai aptakūs. Manęs neįtikino argumentas, neva ji nežinojo. Tas faktas, kad labai didelė dalis įvairiausių produktų buvo nupirkta kur kas brangiau negu jie kainuoja parduotuvėse reiškia, kad Žemės ūkio ministerija ir jai pavaldžios institucijos apvogė Lietuvos gyventojus, kuriems teisėtai priklauso įvairūs maisto produktai, finansuojami iš Europos Sąjungos paramos“ – po susitikimo su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene žurnalistams sakė E. Masiuli.

Susitikimo metu buvo aptarti pastaruoju metu kilę skandalai dėl Žemės ūkio ministerijai pavaldžių Nacionalinės žemės tarnybos, Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros (ŽŪMPRRA) ir kitų įstaigų veiklos.

ŽŪMPRRA į akiratį pateko dėl skandalingo miltų pirkimo nepasiturintiems asmenims. paaiškėjo, kad kaina buvo 2 kartus didesnė, nei rinkoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. fanera:

    Blaivaus proto nestokojančioje šalyje E. Masiulis būtų vienoj kompanijoj su V. Šustausku …

  2. Marija:

    Lietuvoje dažnai taip yra, kad dešinė ranka nežino ar nenori žinoti, ką daro kairė ranka.Tuo teko įsitikinti ir piktintis…Deja. Tik Masiuliui nederėtų taip reikštis.Abejoju, ar jis kada nors bus vyriausybės vadovas.Apsaugok Dieve, nuo liberalų valdymo ir jų ,,tvarkos”.Matom, ką reiškia jų liberali pozicija ir ,,darbai” jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: