Už plakatą nuosavame bute – 289 eurų bauda (2)

„Jonavos žinių“ nuotr.

„Jonavos žinių“ nuotr.

Kauno apygardos teismas priėmė nutartį, kuria jonavietis Vadimas Nurulinas įpareigotas sumokėti 289 eurų dydžio baudą už tai, jog neleistinoje vietoje pakabino plakatą, rašo „Jonavos žinios“.

Administracinės teisės pažeidimo protokolas V.Nurulinui buvo surašytas pernai pavasarį dėl to, jog jis daugiabučio laiptinėje pakabino plakatą „Nenorime laidotuvių prieš pat mūsų langus“.

Taip V.Nurulinas kartu su kitais Kęstučio gatvės gyventojais protestavo prieš jų kaimynystėje įsikūrusius verslininkės Nijolės Ratautienės laidojimo namus.

Ieškodami išeičių ir siekdami sustabdyti laidojimo namų įrengimą greta daugiabučio ir nuosavų namų aplinkiniai gyventojai kreipėsi į ne vieną instituciją, bet teisės aktai nenumato jokių sanitarinių zonų šiuo klausimu.

V.Nurulinui buvo skirta dviejų eurų bauda.

V.Nurulinas dviejų eurų baudos nesumokėjo, todėl jam skirta vidutinė bauda, kuri gali būti skiriama už tokius pažeidimus – 289 eurai.

išgarinėjęs V.Nurulino skundą Jonavos rajono apylinkės teismas paliko galioti Viešosios tvarkos skyriaus nutarimą. V.Nurulinas kreipėsi į aukštesnės instancijos Kauno apygardos teismą, tačiau išnagrinėjęs skundą Kauno apygardos teismas nutartį paliko galioti nepakeistą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

  1. Žemyna:

    Savo lange kabinamų užuolaidų raštąį nuo šiol turėsime tvirtinti Glavlite. Paslauga mokama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: