Klaipėdos tarybos narys atėjo į posėdį su Georgijaus koloradine juostele (5)

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Viačeslavas Titovas supykdė kolegas miesto politikus, kai sausio 28 dieną savivaldybės tarybos posėdyje pasirodė prisisegęs Georgijaus, vadinamąja koloradine, juostele.

Politikas motyvuoja, kad nusprendė pagerbti Klaipėdos miestą užėmusių raudonarmiečių atminimą.

V. Titovas nemato nieko blogo savo poelgyje ir sako, kad taip pagerbia Klaipėdos „išvadavimą“ nuo fašistų, kuris įvyko prieš 71-erius metus.

V. Titovas pernai Lietuvą yra išvadinęs fašistine valstybe, kaip iš Lietuvos buvo išprašyti trys Latvijos piliečiai, kurie yra įtraukti į nepageidaujamų Lietuvoje asmenų sąrašą.

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Klaipėdos miesto Taryboje nariai išplatino pareiškimą, kuriame protestuoja prieš Tarybos nario Viačeslav Titov pasirodymą Tarybos posėdyje su atlape prisegta „Georgijaus“ juostele ir vertina šį jo poelgį kaip provokaciją.

Frakcijos nariai „Georgijaus“ juostelės viešą demonstravimą tapatina su karine agresija ir Ukrainos Krymo okupavimu, o 1945 m. sausio mėn. Klaipėdos miesto „išlaisvinimą“ vertina kaip karo tarp komunistinės Sovietų Sąjungos ir fašistinės Vokietijos karo epizodą, kuris Lietuvos kraštui reiškė vieno okupanto pakeitimą kitu“, – teigiama pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: