Apkausa rodo, kad lietuviai keliauja mažiausiai iš Baltijos šalių gyventojų (0)

Kauno oro uosto nuotr.

Kauno oro uosto nuotr.

Lietuviai, latviai ir estai mieliau keliones planuoja patys negu kreipiasi į kelionių agentūrą, o lietuviai keliauja mažiausiai iš Baltijos šalių gyventojų. Tokias tendencijas atskleidė trijų Baltijos šalių gyventojų nuomonės tyrimas, kurį 2015 m. rudenį atliko rinkos tyrimų bendrovė „Rait“ Baltijos šalyse.

Per ateinantį pusmetį išvykas į užsienio šalis (į šiltus kraštus, atostogauti su šeima ir pan.) planuoja 12 proc. lietuvių ir 18 proc. latvių. Labiausiai keliauti trokšta estai – kas trečias (33 proc.) Estijos gyventojas ketina keliauti per ateinančius 6 mėnesius.

Lietuvoje išvykas į užsienį dažniau planuoja 25–34 metų amžiaus respondentai (26 proc. iš keliauti planuojančiųjų). Tarp kitų amžiaus grupių tokias keliones ateinančiam pusmečiui numačiusių apklaustųjų yra gerokai mažiau, mažiausiai jų senjorų (65–75 m.) tarpe – 4 proc.

Praėjusio pusmečio išvykomis į užsienį latviai ir estai lietuvius lenkia kone dvigubai – atitinkamai 37 proc. ir 35 proc. jų keliavo, o tarp vykusių į užsienį atostogauti ar keliauti lietuvių buvo 18 proc.

Buvo apklausti 2973 Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai.

Kategorijos: Baltų žemėse, Gamta ir žmogus, Kelionės, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: