„Snaigės“ žygių rengėjui A. Jucevičiui panaikinta 2 eurų bauda (1)

A. Jucevičius | asmeninė nuotr.

A. Jucevičius | asmeninė nuotr.

Vilniaus savivaldybė panaikino praėjusią savaitę jos tarnautojų skirtą baudą ilgamečiam „Snaigės“ žygių organizatoriui Algimantui Jucevičiui.

„Savivaldybės Saugaus miesto departamento praėjusios savaitės klaida, kai dėl biurokratinio formalizmo Algimantas buvo nubaustas simboline dviejų eurų bauda, irgi buvo gera pamoka. Pareigūnai galėjo permąstyti savo veiklos tikslus ir principus. Algimantui bauda anuliuota, o šį savaitgalį pareigūnai žygio dalyvius Karoliniškėse pasišovė pavaišinti arbata“, – „Facebook“ paskyroje pranešė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Kaip rašė žiniasklaida, praėjusį sekmadienį „Snaigės“ žygis sausio 17 dieną sutraukė per 1,5 tūkst. dalyvių. Tačiau jo organizatoriui A.Jucevičiui Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos sergėtojai nusprendė skirti 2 eurų baudą už tai, jog renginys nebuvo derintas su savivaldybe.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Dronas:

    Tie pareigunai dirba pagal toje pacioje savivaldybeje patvirtinta tvarka ir normas. Jie padare viska, ko savivaldybe is ju reikalauja. Todel savivaldybe bando dabar viska uzglaistyti, neva pareigunai blogi, o ne tie kurie reikalavo is ju tokio darbo. Kaip visada Lietuvoje, kalte nuo saves sustume zemiau stovintiem. Kazkas sukure idiotiska tvarka, reikalavo, kad jos beatodairiskai laikytusi, gal net nurode netrukdytit ponulio del visokiu nieku, o kalti liko vykdytojai. Ne kart maciau tokius dalykus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: