Tautininkai parėmė dabartinę Lenkijos valdžią (video) (26)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Tautininkai sausio 15 dieną surengė solidarumo su Europos sąjungos biurokratų puolama Lenkijos Respublika piketą prie Lenkijos Respublikos ambasados.

Pasak tautininkų tvirta dabartinės Lenkijos valdžios ir visuomenės pozicija, sprendžiant ES centralizacijos, didžiųjų valstybių diktato, masinės imigracijos ir imigrantų smurto, moralinės ir kultūrinės degeneracijos problemas – sektinas pavyzdys visam Vidurio-Rytų Europos regionui. Pasak tautininkų, dabartinė Lenkijos valdžia vienodai aiškiai supranta tiek Briuselio diktato, tiek Maskvos imperializmo grėsmę ir laikosi sveikos pusiausvyros tarp nacionalinio suverenumo ir būtino euroatlantinės integracijos lygio.

„Atmetame Europos ir mūsų šalies žiniasklaidoje bei politiniuose sluoksniuose platinama šmeižtą, jog dabartinė Lenkijos valdžia pažeidžia demokratijos taisykles. Konstitucinių teismų diktatas – opi demokratijos problema. Kai kuriose šalyse, įskaitant Lietuvą, ši institucija kelia save aukščiau pačios Konstitucijos, išreiškiančios piliečių valią, ir tampa nacionalinių valstybių suvereniteto ribojimo įrankiu. Nerenkama įstaiga diktuoja tiek parlamentui, tiek piliečiams teisines ir politines nuostatas, kaip galutinis arbitras. Sveikiname Lenkiją pažabojus Konstitucinio tribunolo tironiją“, – rašoma LTS pareiškime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

26 komentarai

 1. Gerai, kad palaiko Lenkiją. Nereikia aklai klausyti, ką liepia Briuselis.

 2. lyvis:

  Remkit kiek jūs norite ponai stribai vistiek Lenkija žlugs. lyvis

 3. XWQ:

  Ačiū Dievui, nors šiuo klausimu mes sutariame!

 4. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  A.Rudys video klipe sako, kad Lietuvos tautininkai supranta Lenkijos nacionalinius interesus, kurie sutampa su Lietuvos nacionaliniais interesais. Su tokiu supratimu toli nenuvaziuosime! Lenkijos interesai Lietuvos atzvilgiu yra antilietuviski ir taip jau yra per amziaus. Ko gero Rudys gali buti kalbetoju, o ne politiku.
  “Tautininkai parėmė dabartinę Lenkijos valdžią “…. oi nereiketu skubeti su Lenkijos valdzios remimu, kai dar tik pradzia ir yra neaisku kas bus toliau. Man atrodo, kad Lenku naujas prezidentas….. giliai nusispjauna ant Lietuvos.
  O kas gi gerai? Ogi gerai yra tai, kad lenkai pasipriesino Europos puoselejamam idiotizmui, kai Konstituciniame teisme sprendimai galejo buti priimami 5 balsais is 15, o dabar padare protingai, kai 9 balsai is 15 priima sprendima.
  Tai reikia paremti tokius Lenkijos valdzios sprendimus, o ne pacia valdzia. Mitingas turi buti konkretus, o ne apskritai, o dabar visgi tai atrodo juokingai. Zinodamas pono A.Rudzio nuomone apie dvi pilietybes, kuri priestarauja LR Konstitucijai, teigiu, kad A.Rudys neatstovauja tautiniu vertybiu IS ESMES!

 5. Po šio LTS veiksmo lietuviškų tautininkų nebeliko. Pasirodė, kad tai “kresiniai” tautininkai prisidengę Lietuvos vardu.

 6. Atgalinis pranešimas: A. Rudys: Palaikome Lenkiją kovoje su ES biurokratais, tačiau nežadame nusileisti agresyviai „kresų“ politikai (video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: