R. Navickas. Smagus arabiškas „žaidimas“ Tacharruš jau Europoje. Taip vadinamas kolektyvinis moterų prievartavimas viešose vietose (38)

Blogeris ZeppelinusPo Kelno naujametinės nakties sekso skandalo kai kurie apžvalgininkai, konspirologinio mąstymo pakastomis smegenimis, puolė ieškoti – tai kas gi liepė „pabėgėliams“ eiti į miesto centro aikštę ir ten puldinėti bei prievartauti vietines moteris? Tolerantiškieji mąstytojai karštligiškai kūrė fantastines versijas apie dešiniuosius radikalus, baisiuosius nacionalistus, Putino ranką, etc, etc.

Ir labai nenorėjo girdėti minimaliai nusimanančių žmonių balsų, jog ta pramoga tėra palyginus nesena arabų pasaulio tradicija. Gimusi vadinamojo „arabų pavasario“ eigoje, kuomet miestų centruose susirinkusių minių dalyviai suprato, jog gali NEBAUDŽIAMAI prievartauti ir žaginti jų tarpe atsidūrusias moteris. Tiek vietines, tiek užsienietes.

Būtent tas nebaudžiamumo elementas yra labai svarbus, nes taikoma technologija praktiškai eliminuoja galimybę tiek aukai, tiek liudininkams atpažinti ir padėti nustatyti prievartavimo dalyvius. Jų tiesiog per daug – ir jų vaidmuo kinta.

Paprastai vienos moters prievartavime dalyvauja nuo 10 iki 30 vyrų, kurie apsupa auką, atskiria ją nuo kitų žmonių, sugriebia, nuplėšia drabužius, tyčiojasi bei žagina. Kol vienas arba du žagina, dar trys-keturi graibalioja, keturi-aštuoni laiko už rankų-kojų, dar keturi-penki laukia eilėje, koks dvidešimt-trisdešimt užstoja šį vaizdelį nuo aplinkinių, etc, etc.

Kadangi teisėje paprastai taikomas individualios atsakomybės principas, tai kiekvieno minios dalyvio kaltės laipsnį be geros kokybės vaizdo įrašų nustatyti ir įrodyti praktiškai neįmanoma. Nes jokių liudininkų aplink auką nebūna – tik prievartavimo „žaidimo“ dalyviai ir jų bendrai.

Šią savaitę policija patvirtino, jog tai, kas nutiko Kelne naujųjų metų naktį buvo būtent toks arabiškas kolektyvinis seksualinis „žaidimas“. Turintis netgi specialų pavadinimą arabų kalboje – „Tacharruš“.

„Tacharruš“ – naujas socialinis reiškinys, kuomet Europos priglausti musulmoniškų kraštų vyriškos lyties šaukiamojo amžiaus „vargdieniai“ seksualiai prievartauja europiečių moteris masinio susibūrimo vietose. Tai jau nusistovėjusi elgsenos norma, kurią, kaip pradeda aiškėti, imigrantai-musulmonai Europoje demonstravo jau ne kartą ir ne du.

Pavyzdžiui, Stokholmo muzikos festivaliuose 2014 ir 2015 metais. Pastaruoju atveju aukų tarpe buvo net 38 mergaitės, jaunesnės nei 15 metų, tačiau švedų policija numarino bylą, žinodamas, jog tas, kas bandys apkaltinti migrantus-musulmonus vykdant sisteminius moterų ir vaikų prievartavimus nedelsiant pats bus apšauktas „fašystu“ ir nukentės.

Kitaip sakant, naujametinė Kelno naktis – joks ne sąmokslas. Nebuvo jokios organizacijos. O buvo sisteminė imigrantų-musulmonų elgsena, dalyvaujant kolektyvinėje seksualinės prievartos pramogoje, kurios taisyklės ir technologija jiems yra puikiai žinomos. Beliko tik socialinių tinklų pagalba susiderinti pramogos vietą ir laiką.

Ką gi, dėkui policijai, kad paaiškino europiečiams – su kuo jie susidūrė.

Tik smalsu – ar ES teisėsauga atras vaistų tam „Tacharrušui“, kurio esmė ir yra pasiekti nebaudžiamumą per liudininkų eliminavimą?

Juk aukštos kokybės naktinio vaizdo kamerų dar ne visur pas mus prismaigstyta? O ir tolerantiškos cenzūros šalininkai vis dažniau kelia balsą.

Kategorijos: Akiračiai, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .

38 komentarai

 1. Žemyna:

  Tai nebegalioja tvarka, kad už organizuotą grupinį nusikaltimą bausmė trigubėja ar ir dar didesnė? Kad atbaidytų norą dalyvauti nusikalstamose grupėse?

 2. Juozas:

  Už tai Europa turi būt dėkinga Nobelio laureatui Obamai, komsomolkai Merkel. O kaltas, aišku Putinas.

 3. Žemyna:

  Na, nesakyčiau, kad išmintinga DETALIAI VIEŠINTI šios orgijos technologiją!
  NEPLATINKIME BLOGIO! Yra informacija, skirta teisėsaugininkams, valdžiai, yra informacija, adaptuota publikai informuoti. Pranešti apie patį faktą, apie pavojų – reikia. Žmonės turi žinoti, kur pavojai slypi. Tačiau dalintis „gerąja praktika” kenksminga.

 4. Kemblys:

  Perskaičiau vakar šį straipsnelį ir negaliu nurimti – verda kraujas. Reikia kažkokiu būdu išjuokti arabus (musulmonus). Juokas baisiausias ginklas, prisimintų išgamos iki mirties.

  VYRAMS nereikia žaginti moterų. Gamta sukūrė meilei moteris ir vyrus. Lytinių santykių džiaugsmas yra atpildas už pareigą auginti vaikus. Išvada: jie, žagindami moteris, elgiasi prieš Gamtą, kurią sukūrė Dievas (jiems Alachas).
  Moteris, kokios tautybės bebūtų, vyrui niekaip negali būti priešu. Moterys nuteka į kitas šalis, o vyrai saugo savo Žemę.
  Visi, kurie kažką daro bendrai, remdamiesi viens į kitą, yra silpni asmenys. Išvada: arabai (musulmonai) NE VYRAI, jei jiems reikia susirinkti 40 ‘alibabų’, kad paimtų Moterį. Tikiuosi atsiras šmaikščių žmonių, kurie prilipins VISIEMS musulmonams nevykėlių ‘vyrų’ žagintojų pravardes.

  • deja:

   Vyrai turėtų apginti moteris.Turėtų būti ES vyrų tokio elgesio viešas taikus pasmerkimas.Bet tyla.

   • Pikc:

    Ne tyla – tik tuos smerkiančius išvaikė dujomis ir vandens patrankomis:

   • Kemblys:

    Esu apgynęs moterį (ar merginą? buvo labai tamsu). Tiedu liko gyvi tik per stebuklą. Pirmu smūgiu susižeidžiau ranką. Dantis įsmigo į krumplį ir kažkodėl ‘nukabino’ man ranką per alkūnę. Būčiau juos radęs, pagal jų sužeidimus, vėliau, bet turėjau išvažiuoti į užsienį…

    • deja:

     Šaunuolis esate Kembly.Ačiū visų moterų vardu.
     O man buvo truputi kitaip:
     kai jauni ,grupelėj, lakstėm po mišką,grožėjomės gamta,viens vyruks, arčiausiai manes buvęs, staigiai griebė mane iš pasistatė priešais save smulkutę mergaitę ir už manęs pasislėpė,kiti už medžių.Pakeliu akis, o prieš mane didžiulis gražuolis briedis eina į mane ir visai arti.Jis buvo toks didingas ir tobulas Gamtos kūriniys spoksojau susižavėjus.Jis priėjo arčiau sustojo,pastovėjo,pažiūrėjo į mane,o aš užvertus galvą spoksojau į jį,negalėdama atitraukti žvilgsnio.Gyvunėlis suprato,kad aš jam ,miško šeimininkui, pavojaus nekeliu ir išgąsčio jokio nepatyriau.Pažiūrėjo ir apsisukęs nuėjo.Tai buvo man galimybė tokią didybę pamatyti iš arti.Nemėgstu medžiotojų.Nesuprantu,kaip galima nušauti stirnelę,briedį.Kalnuose po kriokliu naktį eidavau maudyts viena,nebijau jokių žvėrių,o gaila,kad žmonių genties vyrų reikia moterims,mergaitėms b ijoti.Tų kurie turėtų ginti ir globoti moteris ,vaikus.Manau,kad Lietuvos vyrai grįš į savo orumo ir vyriškumo būvį ir apsaugos nuo visokių atėjūnų,nusiteikusių grobuoniškai.

     • Apie medžiotojus.

      Seniai seniai, dar tarybmečiu, į mūsų miesto miliciją rytą rinkosi medžiotojai.
      Aš budėjau ir politpavaduotojo paklausiau:
      dėl ko jūs medžiojate? Yra atsakymo du variantai.
      Tas sako: na, kokie.
      Aš: pirmas – jums trūksta mėsos.
      Pavaduotojas: na, ką tu.
      Aš: tuomet – antras variantas.
      Pavaduotojas: koks?
      Aš: trokšta medžiotojai kraujo.

      Tas, kad pradės rėkti. 🙂
      Pasišnekėjom. 🙂

  • Juozas:

   Nors nemanau, kad tai padėtų, bet vakar gavau emailu įlgąąą tekstą, dalinuosi:

   KAS TIE MUSULMONAI PABĖGĖLIAI ?
   Kalba Jeffas Foxworthy, amerikiečių komikas:
   “Keista – jūs galite pasijuokti iš katalikų, popiežiaus, žydų, krikščionių, airių, italų, lenkų ir Dievas žino iš ko dar, bet (taip sakoma) yra nejautru juoktis iš musulmonų. Aš esu įsitikinęs, kad kuo anksčiau mes visi turėsime tas pačias taisykles ir tos taisyklės galios visiems, tuo geriau.
   Musulmonai yra nepatenkinti ! Jie nelaimingi Gazoje. Jie nelaimingi Egipte. Jie nelaimingi Libijoje. Jie nelaimingi Maroke. Jie nelaimingi Irane. Jie nelaimingi Irake. Jie nelaimingi Jemene. Jie nelaimingi Afganistane. Jie nelaimingi Pakistane. Jie nelaimingi Sirijoje. Jie nelaimingi Libane ir kitose musulmoniškose šalyse.
   O kur jie laimingi?
   Jie laimingi Jungtinėse Valstijose… Jie laimingi Australijoje… Jie laimingi Kanadoje… Jie laimingi Anglijoje… Jie laimingi Prancūzijoje… Jie laimingi Italijoje… Jie laimingi Vokietijoje… Jie laimingi Švedijoje… Jie laimingi Norvegijoje… Jie laimingi Olandijoje… Jie laimingi Danijoje … ir kitose ne islamo šalyse.
   Iš esmės jie yra laimingi ne musulmoniškose šalyje ir nelaimingi musulmoniškose šalyse.
   Ir kas dėl to kaltas?
   Ne Islamas. Ir niekas iš jo lyderių. Ne jie patys. Jie kaltina šalis, kuriose jie yra laimingi! Jie nori pakeisti šias šalis taip, kad jos taptų tokiomis kaip šalys, iš kurių jie atvyko ir kur buvo nelaimingi!
   Tada neįmanoma nustoti stebėtis… Kaip, po velnių, jie gali būti tokie kvailiai?
   O mes leidžiame jiems mūsų šalis paversti musulmoniškomis. Mes – demokratai ar idiotai?
   1. Jei naudojate gryną heroiną, tačiau turite moralinių pretenzijų alkoholiui greičiausiai esate musulmonas.
   2. Jei turite 3000 dolerių vertės automatą ir raketų paleidimo sistemą už 5000 dolerių ir tuo pačiu metu negalite sau leisti nusipirkti batų greičiausiai esate musulmonas.
   3. Jei turite daugiau žmonų nei dantų, greičiausiai esate musulmonas.
   4. Jei valotės užpakalį plika ranka, bet manote, kad kiauliena nešvari, greičiausiai esate musulmonas.
   5. Jei manote, kad liemenės būna tik dviejų rūšių – neperšaunamos ir savižudžių, prikimštos sprogmenų, vinių ir rutulių iš guolių, greičiausiai esate musulmonas.
   6. Jei negalite sugalvoti kam dar nepaskelbėte džihado, greičiausiai esate musulmonas.
   7. Jeigu jūs manote, kad televizija yra pavojinga, nors pats nuolat nešiojatės sprogmenis po savo drabužiais, greičiausiai esate musulmonas.
   8. Jei jus nustebino atradimas, kad mobilusis telefonas gali būti naudojami ne tik paleisti bombą, bet ir kitiems tikslams, greičiausiai esate musulmonas.
   9. Jei jūs neturite nieko prieš moteris ir manote, kad kiekvienas vyras gali turėti bent keturias žmonas, greičiausiai esate musulmonas.
   10. Jei pastebėjote, kad viskas, ką aš čia sakau – įžeidžiama ir rasistiška ir neperduosite to toliau, greičiausiai esate musulmonas. “

 5. vabalas:

  Na ir…
  Visi musulmonai ir imigrantai yra tokie, ane?!
  O gal tik tiek, kad visose visuomenėse yra dalis debilų. Tiesa, skurdesnėse ir religingesnėse visuomenėse (taip pat ir katalikų) jų daugiau. Kodėl musulmoniškos visuomenės yra daugiausiai skurdžios jau nebesiplėsiu. Jei netikite, pasikelkite duomenis kiek prievartavimų buvo Lietuvoje, išsiveskite procentus nuo gyventojų skaičiaus, ir tą patį padarykite su bet kokia musulmoniška šalimi. Cepelinas krauna į kelnes, bet skaičių neapgausi- Lietuvoje padėtis yra žymiai tragiškesnė. Tai kas čia tos bezdžionės, Kęstuti? Ir kas čia nesugeba apginti savų moterų?
  Cepelinas tai jau seniai žinomas personažas iš ministerijos kabineto, kurio visi tekstai apie tą patį- neapykantą žmonėms. Ir galiu beveik garantuoti, kad po to, kai vokiečiai sugaudys tuos glušus, cepelinas apie tai nutylės.

  • Kemblys:

   Reikia VISUS musulmonus sutapatinti su žagintojais, kad jie patys pradėtų daryti tvarką tarp savęs. Taigi, man visi MUSULMONAI yra tokie ‘vyrai’, kurie tik keliese, per jėgą, sugeba ‘paimti’ Moterį 😀 😀

  • Ar būtina tuo įsitikinti ir laukti kol ką užmuš, išžagins, apvogs, išsprogdins ir t.t.?

   • deja:

    Jei banda kokią moterį ar mergaitę atskirią, kaip medžiotojai kokį šerną ir su ja daro ką nori tai kokiam vyrui gali tai atrodyti” nieko tokio”.Tai jau banda patinų,kurie neturi jokios civilizacijos požymių.Nustenbau paskaičius Vabalo komentarą.Šerną medžiotojai nušauna,o mergina patyria visišką asmenybės sužlugdymą ,išniekinimą ir gyvai ,bet mirusiai tenka gyventi visą likusį gyvenimą.Ar suvokiat,Vabale?

   • vabalas:

    Visi prievartautojai turi pūti kalėjimuose. Kas čia neaišku jums? Ne tik musulmonų, bet ir katalikų, tautininkų, komunistų ir kitų etikečių nešiotojai- prievartautojai man yra absoliučiai vienodi.
    Cepelinas gi krauna į kelnes, kad visi imigrantai tokie. Ne visi, Kembly. Jei jau visus musulmonus ruošiesi paskelbt prievartautojais, tai nepamiršk to paties padaryt ir su visais lietuviais, kurių pasiekimai šitoje srityje ne ką prastesni.

    • Kemblys:

     ‘vabale’, lietuviai nežagina moterų vien todėl, kad jos kitatautės ar kitatikės. Įmesk kokią nuorodą, jei ne ‘ant durniaus’ čia rašinėji.

     • deja:

      Iš”tūkstančio ,pasidalinusio į grupes”įtariamųjų kelioloika,kai skundų buvo šimtais???.”Kalti turi būti nubausti”Tai ar bus?Keista tamstos nuomonė,su kai ko galimu nematymu,ar nutylėjimu.Ir ant “cipelino” nėra ko pykti.Ir Akas.lt rašo,pateikta video medžiaga, ir kita žiniasklaida apie nuslėptus tokio pobūdžio įvykius Švedijoje per jaunimo festivalį.

      • deja:

       Atsiprašau ,gerbiamas Kembly,komentaras skirtas Vabalui:)

      • vabalas:

       Ir dar nepamirškite pridurti, kad šitokį prievartavimo būdą išrado baltaodžiai JAV piliečiai.
       Cepelinas yra fašistuojanti ministerijos žiurkė ir jis man niekada nebus vertas pagarbos. Sakykite kuo jis remiasi, teigdamas, kad šitie nusikaltimai nėra ir nebus tiriami? Jis ką, turi informatorių vokietijos policijoje?

       • deja:

        Švedijoje puse metų buvo galimai slepiamas ,kol neiškilo Kelno ir kitų miestų įvykiai.Rasizmas yra baltaodžių moterų niekinimas ir skaitymas ,kad jos visos anokios.Nejau išėjus nuogutė baltaodė moteris šaltyje turi ginti moterį juos kūną kad prie jo nevalia liestis be jos leidimo.Kur visos valdžios jį apginti?Švedijoje rašoma nukentėjo 11-12 metų mergaitės.Skaityk,Vanbale, tai ne mes sugavojom informacija jau viešumoje ir jos daug pasaulinėje žiniasklaidoje.

     • vabalas:

      Dar ir kaip žagina. Nuorodų negausi, nes policija tokius duomenis slepia, o ir apskritai rasizmą nusikaltimuose jie nenoriai pripažysta. Neseniai buvo žiniasklaidoje šmėkštelėjes pranešimas apie lietuvius, prievartavusius švedes. Aš to purvo specialiai neieškau, bet jei jau nori, tai pavartyk nusikaltimų suvestines, rasi ko nesitikėjai.
      O apskritai tai pats čia bandai gudrauti, nes toms nelaimingoms moterims nelabai ir svarbu dėl ko jos buvo prievartaujamos. Čia tik vėliau tokie teoretikai, kaip mes, kuriame savas pasakas. Tipo anie prievartautojai prievartavo kitatikes, todėl jie yra labai blogi, o va mūsų prievartautojai prievartavo dėl piktnaudžiavimo alkoholiu, ir jie jau yra geresni…
      Ir dar, pačiam irgi vertėtų pasigilinti į krikščionybės istoriją. Pamatytum, kad kitatikių prievartavimas, kankinimas, žudymas tik prieš kelis žimtus metų buvo visiškai priimtina praktika.
      O prieš kelis dešimtmečius prancūzų legionieriai viešai pjaustė musulmonams galvas ir fotografavosi su jų krūvomis.
      Baisėdamiesi kitais, nepamirškime pažiūrėti ir į save.

      • Kemblys:

       Vabale, ar moki lietuviškai skaityti?

       ,,vabalas: 2016 01 16 11:41 | IP adresas: 78.60.33.81
       Ne visi, Kembly. Jei jau visus musulmonus ruošiesi paskelbt prievartautojais, tai nepamiršk to paties padaryt ir su visais lietuviais, kurių pasiekimai šitoje srityje ne ką prastesni.”

       Esu priverstas pakartoti:
       ,,‘vabale’, lietuviai nežagina moterų vien todėl, kad jos kitatautės ar kitatikės. Įmesk kokią nuorodą, jei ne ‘ant durniaus’ čia rašinėji.”

       Nerašyk man čia apie ,,prancūzų legionierius” ir ,,kad šitokį prievartavimo būdą išrado baltaodžiai JAV piliečiai”.

 6. Pakirkšnutė:

  Varpikaulius turi šunys, lapinai, vilkai. Tai kai jis užsiskersuoja – įvyksta klinčas.
  Įdomu tai, kad vežimo “krėsle” ir šonines lentas ar drobynas laikantys šonkauliai vadinami “rungas”. Tuo pačiu žodžiu vadinamas ir “anas organas”. Lyg “RUNG’tyniavimas”, ar rytietiškosios istorinės Vari(u)ngių genties adeptspektras?
  Čia lyginamosios tarptautinės kalbotyros tyrėjai galėtų pasikapstyti.

 7. Rokas:

  Reikia priimt 5statym1 kastruot tokius musulmonus

 8. Rokas2:

  Reikia priimt įstatymą kastruot tokius musulmonus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: