Kelne moterys protestavo prieš padažnėjusius puldinėjimus (5)

Sustabdyta vaizdo akimirkas

Sustabdyta vaizdo akimirkas

Į gatves išėjo šimtai Vokietijos Kelno miesto moterų, reikalaudamos nutraukti gatvėse vykstantį seksualinį smurtą, rašo BBC.

Kaip kurios iš jų laikė plakatus, kuriose reikalaujama kanclerės Angelos Merkel nedelsiant imtis tinkamų priemonių, kad būtų nutrauktas smurtas.

Naujametinę naktį šiame, bei kituose Vokietijos miestuose buvo įvykdyta apie 90 moterų užpuolimų. Trečdalis iš jų susiję su seksualiniu pobūdžiu.

Pirminiais duomenimis, šiuose nusikaltimuose dalyvavo virš 1000 agresyviai nusiteikusių jaunų vyrų.

Kelno miesto policijos vadovas informavo, kad daugiausia nusikaltimuose dalyvavo atvykėliai iš arabų kraštų ir Šiaurės Afrikos.

A. Merkel anksčiau patikino visuomenę, kad imsi visų būtinų priemonių, kad nusikalstamumas būtų suvaldytas, o nusikaltusieji bus nubausti. Taip pat ji prašė nedaryti skubotų išvadų.

Kelno policija pranešė, kad jau nustatė kelių įtariamųjų tapatybes, bet jie dar nesugauti ir jų vardai neskelbiami. Tuo pačiu gautas antrasis pareiškimas apie išprievartautą moterį.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

5 komentarai

 1. Pikc:

  Taigi, >1k babajų plėšė, mušė ir prievartavo vietines moteris, o merkelienė “prašė nedaryti skubotų išvadų.” KOKIOS išvados būtų “skubotos”? Kad nusikaltėliai – BŪTENT babajai, o ne šiaip “jauni vyrai”? Kad čia – nieko netikėto? Kad jie – merkelienės ir debilų liberast-tolerastų “dovanėlė” vokiečiams? Kad čia – tik pradžia?
  Beje, šiame kontekste prisiminkim, kad mūsų vietiniai babajų importo entuziastai siekia tokią pačią “dovanėlę” įteikti ir mums. 😉

 2. Kemblys:

  ‘Teisėtvarka’ surišo Vyrams rankas – nusikaltėliai tuo naudojasi. Nei papuasai, nei čiukčios nesuprastų ‘išsivysčiusių’ šalių vyrų………..

 3. Pikc:

  Beje, jei tas plakatas paveikslėlyje – iš to protesto ir jame turimas omenyje NE negrų ir babajų rasizmas baltųjų atžvilgiu (o aš praktiškai įsitikinęs, kad taip ir yra, turint omenyje Vakaruose įsikerojusią neobolševikinę tolerastiją ir termino “rasizmas” vartojimą tik VIENA prasme – t.y. baltųjų “racizmą”, tad šūkis “prieš rasizmą!” verstinas kaip “prieš baltuosius!”), tai tos bobelės visiškai “kiauros” ir gavo, ko nusipelnė – ir dar gaus. Antra vertus, gal ir klystu – nors, pasikartosiu, smarkiai abejoju. Manau, dar daug kraujo turės būti pralieta, daug moterų išprievartauta ir daug bombų susprogdinta, kol Vakarai supras, į KOKĮ mėšlą jie įbridę – ir ne tik iš jo nebrenda, bet ir kitus stengiasi ten įmurkdyti.

 4. Atgalinis pranešimas: Vokietijos policija išvaikė prieš Europos islamizaciją nukreiptą mitinga Kelne (video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: