Spaudos konferencija „Lietuva – valstybės iškamša” (video) (50)

Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Gruodžio 21 d. 9 val. Seime vyksiančioje spaudos konferencijoje Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo Akto signataras Zigmas Vaišvila pateiks informaciją ne apie paradinę, bet faktinę Lietuvos padėtį Europos Sąjungoje.

Lietuvos buvimas ES nare atitinka „europinius standartus“, tačiau tai ne tik šiurkščiai pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstituciją, bet ir sparčiai ir beatodairiškai mūsų valstybę verčia tik simboliniu atributu.

Lietuvos valdžia savo veiksmais jau susitaikė su Lietuvos valstybės ir tautos išnykimu.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams buvo galima internetu pateikti klausimus.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą  ČIA (veikė transliacijos metu).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

50 komentarų

 1. lietuvis:

  man rodos, šiandien jau gruodžio 20 d., ar ne?

 2. Perkūno Paukštis:

  Zigmas Vaišvila – tikras Tautininkas.

 3. Jeigu jis būtų “tikras Tautininkas”, tai pasisakytų prieš Lenkijos kišimąsi į vidaus reikalus, reikalautų notifikuoti 1994 m. Lietuvos bendrumo su Lenkija sutartį, kuri laikytina šiuolaikine Liublino unija, ir t.t.

 4. Diedas:

  Kodėl tautiškame portale publikuojamas komsomolo aktyvistas Vaišvila?Kiek jį pamenu, visą laiką veikė prieš Lietuvą. Ir dabar net pavadinimai persmelkti neapykanta mūsų Tėvynei, o straipsniai vien pigi kremlinė rašliava kelianti nepasitenkinimą viskuo kas lietuviška ir nesiūlanti nieko konstruktyvaus.
  Neįsivaizduoju ko tokio žmogaus galima būtų paklausti spaudos konferencijoje.

 5. Nežinau kaip jums, draugai komentatoriai, bet aš manau, kad į sovietinį superslaptą Dubnos branduolinių tyrimų įstaigą sau nepalankių nepriimdavo.

 6. Vytas:

  Siūlau kas savaitę sankcijas pratęsinėti. Labiau girdėsis skalijimai. Patys su savim kalbasi, kovas kovoja, o rusai be reakcijos. Išsiugdė atsparumą prieš buržujų propagandą 🙂 90x metais labiau sekėsi, kai vaidino draugus. Dabar mat sankcijomis paims. Asilai, kokie buvo ir Buonapartė ir Šiklgruberis. Apskaičiavo viską ir prašiko viską. Totaliai, smirdaliai. Šeškumsai. Savo karinėje psichozėje nykštukai baigia snieguolei apatinę barzdą nurauti, voliojasi purvuose ir epilepsijose, sėkmės, ruoškit gėlių porinį skaičių sau.

 7. pensininkas:

  Spaudos konferencija buvo puiki. Tautininkai sako: nyksta Lietuva. Zigmas – valstybė valdžios naikinama. Reikia keisti valdžią per 2016 Seimo rinkimus. Tačiau, ar tai įmanoma, kai valdžia ir ES to nenori? Bet pabėgeliai gali situaciją ES greit pakeisti.

 8. Mintis:

  Gal įrašas bus?
  Kas negalėjo tiesiogiai pamatyti,gal galėtų pasinaudoti galimybe pamatyti video įrašą?
  .Ačiū.

 9. lietuvis:

  „Lietuva – valstybės iškamša”. Taip pasakytų nebent Burokevičius…

 10. Atgalinis pranešimas: Z. Vaišvila. Lietuva – valstybės iškamša | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: