Naujas leidinys vaizdžiai paaiškina, kaip elgtis nepaprastos padėties ar karo atveju (0)

KAM nuotr.

KAM nuotr.

Krašto apsaugos ministerija atnaujino šių metų pavasarį išleistą ir daug dėmesio visuomenėje sulaukusį leidinį „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui“. Sutrumpintas ir šmaikščiomis iliustracijomis papildytas leidinys gruodžio 18 dieną buvo pristatomas Krašto apsaugos ministerijoje.

Leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ pristatyme dalyvaus krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, leidinį iliustravęs dailininkas Ilja Bereznickas ir atsakingasis redaktorius Krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos ir planavimo departamento direktoriaus pavaduotojas dr. Karolis Aleksa.

Naujasis leidinys parengtas atsižvelgus į pastabas, komentarus ir pasiūlymus, gautus po pirmojo viešų 2015 m. pradžioje pasirodžiusio leidinio pristatymų.

Antrasis knygelės leidimas yra gerokai trumpesnis, jame pateikiami tik praktiniai patarimai ir su jais susijusi informacija.

Naujoji knygelė yra mažesnio, lengvai į kišenę telpančio formato. Tekstas iliustruotas linksmais paveikslėliais, kurių autorius – žinomas Lietuvos animacinio kino režisierius, dailininkas I. Bereznickas.

Knygelė išleista 30 tūkst. egzempliorių tiražu. Didžiausia jo dalis bus perduota Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP)  Karo prievolės komplektavimo padaliniams, kurie dalins leidinius įvairiuose susitikimuose su visuomene.

Pageidaujantys įsigyti knygelę taip pat galės kreiptis į artimiausią KASP karo prievolės ir komplektavimo skyrių.

Po keletą leidinio vienetų gaus ir visų savivaldybių mobilizacijos specialistai, bendrojo ir profesinio ugdymo įstaigos, viešosios ir aukštųjų mokyklų ir kolegijų bibliotekos.

Taip pat galima parsisiųsti nemokamą elektroninę leidinio versiją.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: