Kauno eglutės įžiebimo šventę galės stebėti visas pasaulis (tiesioginė transliacija) (4)

J. Danieleviciaus nuotr.

J. Danieleviciaus nuotr.

Jau ne vienerius metus pagrindinė Kauno Kalėdinė eglutė pripažįstama gražiausia Lietuvoje, tad ir šiais metais miesto menininkai yra nusiteikę nustebinti šalį kūrybiniais sprendimais. Jau rytoj Kauno Rotušės aikštėje bus įžiebta gražiausia eglutė. Įžiebimo šventę galės stebėti visas pasaulis.

Šiais metais Kalėdinės Kauno eglutės kūrėjai pristato mišku kvepiančią, vintažiniais žaisliukais papuoštą kūrinį. Tai ne šiaip eilinė eglutė – tai pirmoji pasaulyje išmanioji Kalėdų puošmena, kuri bus prijungta prie interneto. Visi kauniečiai ir miesto svečiai galės išbandyti interaktyvias pramogas ir pajausti tikrąją Kalėdų dvasią.

Šeštadienį, nuo 19.30 val. eglutės įžiebimo šventę bus galima stebėti tiesiogiai. Portalas „Kas vyksta Kaune“ socialinių tinklų pagalba dalinasi tiesiogine transliacija ir kviečia visus, negalėsiančius dalyvauti šventėje, stebėti unikalios eglutės įžiebimo akimirkas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

4 komentarai

 1. O kas svarbiausio – kokius pinigus visa tai kaštuoja ir kieno lėšomis yra tas finansavimas, informacijoje taip ir nėra pasakyta. O juk vien tai, kad bus internetu perduotas tas “eglutės kvepėjimas mišku”, šis paskutinio technikos žodžio pasiekimas ko gero gali iškelti Kauną į pasaulines aukštumas aukščiau pačios Lietuvos… Navet, pasaulyje gali rastis ir tokių, kurie ims tvirtinti, kad Kaunas yra kokia Lenkija…

 2. Pakirkšnutė:

  Techno- logijos ir chemija yra visagalės. Arti neikit, vaikučiai, nes apsišvitinsit ir apsinuodysit.
  Beje, panaši padėtis ir maistiniuose prekybcentriuose.
  Liaudžiai jau smegenėlės tirpsta.

 3. Žemyna:

  Ačiū! Tikriausiai džiaugiasi kiekvienas, kas negalėdavo į Kauną nuvažiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: