Atidarytas paskutinis mokslo ir verslo slėnio „Nemunas“ centras (0)

„Nemunas“ nuotr.

„Nemunas“ nuotr.

Baigtas kurti mokslo ir verslo slėnis „Nemunas“. Aleksandro Stulginskio universitete atidarytas paskutinis jo centras, kuriame kursis žemės ūkio, miškininkystės, biotechnologijų įmonės.

Komunikavimo ir technologijų perdavimo centre jau kuriasi pirmieji verslininkai – sako, jų auginamiems žalumynams sąlygos čia puikios. Kaip ir savo veiklą tik pradėjusiai mažajai bendrijai – trejus metus verslo inkubatoriuje jie mokės mažesnę nuomą, be to, šalia – laboratorijos, turinčios naujausią įrangą, praneša .

„Turėdami tokius technologijų centrus kaip šis ir dirbdami kartu – mokslui atrandant verslą, o verslui – mokslą – galėsime džiaugtis ir didžiuotis, kad gyvename ekonomiškai stiprioje valstybėje. Norėdami išlaikyti konkurencinį pranašumą versle ir ypač maisto sektoriuje, privalome nuolat taikyti inovacijas. Todėl, labai džiaugiuosi, kad prie Komunikavimo ir technologijų perdavimo centro plėtros Europos Sąjungos lėšomis prisidėjo ir Ūkio ministerija“, – šventės metu kalbėjo ūkio ministras Evaldas Gustas.

Europos Sąjunga ir vyriausybė į centrą investavo per du milijonus eurų, vietos čia yra 25 įmonėms.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: