Atsistatydino ministras S. Skvernelis (10)

Saulius Skvernelis ir Dalia Grybauskaitė | lrp.lt stop kadras

Saulius Skvernelis ir Dalia Grybauskaitė | lrp.lt stop kadras

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis parašė ir ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui įteikė atsistatydinimo pareiškimą.

„Šiandien valstybei kaip niekad reikalingas stabilumas. Bet kokia vykdomosios valdžios skaldymo politika yra naudinga tik mūsų oponentams ar visuomenės intereso vertybes paminančioms politinėms jėgoms. Man svarbiausia – kiekvieno Lietuvos žmogaus ir pačios valstybės saugumas. Todėl vardan visuomenės intereso ir stabilumo mūsų šalyje, bendros globalios grėsmės akivaizdoje, priimu tokį sprendimą“, – pranešime žiniasklaidai sako S. Skvernelis.

Ministras tiki, jog per metus, jam vadovaujant Vidaus reikalų ministerijai, nuveikti darbai leidžia visuomenei, kiekvienam jos nariui, jaustis saugesniam.

„Visad dirbau vardan to, kad mūsų šalyje saugus galėtų jaustis kiekvienas: nuo vaiko iki senjoro. Tik tokia valstybė gali būti stipri. Politinės kultūros lygis ar partiniai interesai neturi sugriauti piliečių pasitikėjimo valstybe, ginančia savo žmonių interesus“, – pabrėžia S. Skvernelis.

Ministras dėkoja kiekvienam Lietuvos žmogui, pareigūnui, valstybės tarnautojui ir kitiems, kurie išreiškė paramą bei palaikymą VRM inicijuotoms pertvarkoms bei pokyčiams. „Palaikymas buvo didžiulis ir tai ženklas, jog buvo einama teisingu keliu: saugios, laisvos, pilietinės visuomenės link“, – teigia S. Skvernelis.

Premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė DELFI sakė, kad savo rankose S. Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo A. Butkevičius dar neturi.

A. Butkevičius išvyksta į Kiniją, todėl sprendimą priims kitą savaitę. Jis tikisi, kad S. Skvernelis dar apsigalvos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

10 komentarų

 1. Juozas:

  Hm, vis tik – koks teisus buvo Valinskas, pirmasis įvardijęs tiesiai/šviesiai…

 2. Artojas:

  O ką, pezidentūroje, seime , vyriausybėje geriau, gal jiems reikėt pagalvoti Lietuvoje kasmet nužudoma po tūkstantį žmonių, Lietuva nyksta, o valdžiai “dzin”. Žuvis genda nuo galvps

 3. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  „Visad dirbau vardan to, kad mūsų šalyje saugus galėtų jaustis kiekvienas: nuo vaiko iki senjoro. ………“, – pabrėžia S. Skvernelis.
  Gal zmogui su atmintimi striuka, gal nori patekti i izuliu melagiu gauja, o gal paprasciausiai nieksas avinelio kailyje? Gal kas nors ispraude ranka i spaustuvus ir kankina, kad tokias nesamones kalba? Ponui S.Skverneliui bunat geneoraliniu komisaru buvo pasiuta 240 gerai paruostu banditu (instruktorius pozela, skvernelio pavaduotojas… be zmogisko veido) i Klonio gatve plesyti Lietuvos trispalves, temti basus is savu namu seimininkus, kaip pasalinius asmenis, parsiguldzius vyra dauzyti jo lytinius organus su sautuvo buoze, uztikrinti, kad butu labai saugu panaudoti jega pries mazamete nuskriausta Klonio mergaite, kai teismo sprendime ir glusiui turejo buti aisku, kad jegos pries mergaite naudoti NEGALIMA!, o panaudojo ne tik jega, bet ir chemine ataka pries mazamete mergaite. Ir visa tai geneoraliniu bunant ponui su maskatuojanciu liezuviu S.Skverneliui! O jis matai svokscia, kad saugus jaustusi kiekvienas nuo vaiko iki senjoro! Tai ar Kedziai saugus? Ar Klonio mergaite saugi? Slykstu klausytis tokiu melagingu nieksingu kalbu! Ne vieno nusikaltimo padaryto Klonio gatveje jo pavaldume esantys 240 banditu neuzkarde!, todel juos ir ivardinu banditais, nes policininko pareiga uzkardyti nusikaltimus, o ne daryti nusikaltimus, kaip banditams!

  • Svirba:

   violetinis viskas tuo pasakyta.

   • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    O pas tamtai, tiketina, kad raudonai smegeneles isdazytos! Jei tamsta pritari banditiskiems taip vadinamiems policininku veiksmams, tai tamstos supratimas apie pasauli yra iskrypeliskas. Neturi zmogiskumo! Atjautos, supratimo…. taigi ta banditu gauja pries taikius zmones savo galias demonstravo! O ponas skvernelis…. buvo policijos geneoraliniu komisaru! Niekam netinkamas, supuves komisaras ir toks isliko. Liezuvis palaidas, kaip kokios “kaimo bobos”, neizeidziant moteru. Negerbiu tokiu. Jei tamstai mazo vaiko naikinimas patinka, tai kas tamsta esi? Issigimelis!? O gal paprasciausiai uz pinigelius atidirbineji? Tas esmes nekeicia. Viska ka daro kgbistine iskrypeliu ruja, tai nukreipti demesi nuo mazo vaiko skriaudos ir perkelti ji kitiems, nekaltus padaryti kaltais, o kaltus apginti. Tai ar uz pinigus dirbi ar is kvailumo? Gal negirdejai Klonio mergaites klyksmo Lietuvai, prase pagelbeti, o policijos banditai…. saugojo, kad nebutu pagelbeta! O ar tamsta siela turi, gal kas jau ja isoperavo? Gal komunistiniu dveselenu partijai priklausei?

    • Svirba:

     oi tu daktare 🙂

     na koks is taves daktaras jaigu nezinai smegeneliu spalvos
     ak tiesa…
     seimos gydytojas gali tik slapima varanciu israsyt ir nuo visu ligu…
     ir tas “titulu” demonstravimas daug pasako apie jusu asmenybe.

 4. Svirba:

  daug skambiu zodziu o prasmes jokios.
  “…nekaltus padaryti kaltais, o kaltus apginti…”
  tai nori pasakyt kad kedys nekaltas? kad venckiene, pritarusi kedzio planams ZUDYTI, nekalta?
  pagal tave vaikas turi gyventi seimoje kur nevertinama zmogaus GYVYBE!
  tai kas is to vaiko isaugs?
  nuzudes kiek? 2-3 zmones?

  prie ko cia komunistai?
  ak tiesa argi ne jusu bendrazygis A.GYLYS-komusitas, tai kaip cia dabar?

 5. Vilnietis:

  TOKS KAIP SKVERNELIS AISKU TURI SEDETI (SU TURTO KONFISKAVIMU) UZ KAINO IVYKIUS , O TOKIUS KAIP SVIRBA REIKIA I DURHATA UZDARINET BE GALIMYBES IS TEN ISHEIT.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: