Žydų kareivis TV laidoje „Diagnozėje: valdžia“: jūs esate visiškai nepasiruošę priimti pabėgėlių (6)

Danielius Lupšicas_facebook.com

Danielius Lupšicas | facebook.com nuotr.

Antiteroristinių operacijų būrio narys, Izraelyje kovojęs su musulmonų teroristais teigia, kad Lietuva visiškai nesupranta į ką veliasi, sutikusi  priimti 1105 pabėgėlius iš  musulmoniškojo pasaulio. „Info TV“ laida  „Diagnozėje: valdžia“ eteryje pasirodys sekmadienį 19.30 val.

Danielius Lupšitsas (Danielius Lupshitz) Izraelyje gyveno 15 metų. Neseniai grįžo į Lietuvą. Su teroristais iš arti kovojęs žydų kareivis aiškina, kad Lietuva neturėtų priimti nė vieno pabėgėlio. Ypač po kruvinojo penktadienio Paryžiuje, kai per teroristų atakas žuvo daugiau nei 130 žmonių ir dar per 300 buvo sužeisti.

„Lietuva ir lietuviai bijo kitokių. Bijo ir manęs, kai einu gatve šiek tiek kitaip apsirengęs, neslepiu savo religijos ir įsitikinimų. Yra tie žvilgsniai“, – aiškino. D. Lupšitsas.

Pasak Izraelio kariuomenės rezervisto, ne tik Lietuvos žmonės, bet ir valdžia yra nepasirengusi priimti kitataučius. Čia nėra tinkamų sąlygų, mokyklų, darželių, net musulmonams tinkamo maisto.

Laidoje pritarimą žydų tautybės kariui pareikš ir radikalių pažiūrų žurnalistas Ričardas Čekutis.

„Iš esmės tie ponai važiuoja kurti kalifato, koks dabar yra Sirijoje ir Irake. Tai aš nežinau, kas dar turi nutikti, turint galvoje Paryžiaus kontekstą, kad šitą tiesą visi pagaliau suprastų. Žinoma, jie visi nėra teroristais, dalis jų teroristais taps pagyvenę uždaruose migrantų getuose“, – pranašavo R. Čekutis. 

Visgi viena pirmųjų pabėgėlius Lietuvoje sutikti planuojanti Seimo narė Birutė Vėsaitė aiškina, kad žmonėms būtina padėti.

„Tie pabėgėliai nėra teroristai, jie yra teroristų aukos, turbūt niekas nedrįs prieštarauti“, – tikino parlamentarė.

„Prancūzai neapsigynė nuo teroristų, JAV neapsigynė, Izraelis sunkiai tvarkosi, o mūsų valdžia visažiniai – viską moka geriau“, –  Seimo narei atkirs R. Čekutis.

Laidoje taip dalyvavęs jau daugiau nei du dešimtmečius Lietuvoje gyvenantis siras pareiškė, kad čia susirado puikių draugų, nors pradžioje daug kas jį bandė įskaudinti. Greitosios pagalbos mediku dirbantis musulmonas sako neįsivaizduojantis gyvenimo kažkur kitur.

Kodėl priešo gyvybė verta tik 50 centų? Kas siūlo pabėgėlius pasitikti šūviais? Ir kodėl laidoje netikėtai pasirodys vedėjos Rasos Tapinienės vyras Andrius?

„Diagnozė: valdžia“ per „Info TV“ sekmadienį 19.30 val.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Citata: “Lietuva visiškai nesupranta į ką veliasi, sutikusi priimti 1105 pabėgėlius iš musulmoniškojo pasaulio.”
  Pirmiausia sioje citatoje yra klaida, nes Lietuva prilyginama Lietuva valdanciai vagiu sutvei. Taigi sia citata suprasciau taip, kad Lietuva valdzia nesupranta i ka veliasi! Tai toks supratimas gali atsirasti tik zmogaus galvoje, kuris yra pozityviai nusiteikes Lietuvos atzvilgiu, tai yra rupinasi taika Lietuvoje. Gi is kitos puses, jei imsime, kad visgi Lietuva valdo ne Lietuvos patriotai ar interesu reiskejai, o kaip sakau vagiu sutve, tai vagiu sutvei BUTINAI reikia pritraukti i Lietuva musulmonu pabegelius, tada bus galima organizuoti teroristinius ispuolius, bus ka kaltinti ir NIEKAS nesirupins vagimis valdzioje. Taigi, kad vagys valdzioje butu saugus ir ilgam…. i Lietuva ir kvieciami musulmonu pabegeliai.
  O Izraelio kareivis ….. zino ka kalba. Nori gyventi ir Lietuvoje taikiai, kaip tai dare visus 600 metu.

 2. lietuvis:

  netikiu nei žydu, nei siru… tikiu savo galva ir protėviais: su visais reikia sugyventi taikiai…

  • Pikc:

   “netikiu nei žydu, nei siru…” – Iš principo, teisingai. Tas žydas, šiaip, toks šovinistas, kad tokių pažiūrų lietuvis nedelsiant būtų apšauktas “neonaciu”. Antra vertus, tik aklas gali nematyti, kad tų nelegalų pageidauja tik kiauri neomarskistai/liberastai ir kad jų antplūdžiui visiškai nepasiruošta, tad šiuo klausimu tas žydas teisus. Na, o iš siro kitokio atsakymo kvaila būtų tikėtis – negi sakys “jo, privažiuos čia mūsuiškių, prisiveisim, įvesim šariatą, pasprogdinsim, jei kas nepatiks…” 🙂
   “tikiu savo galva ir protėviais: su visais reikia sugyventi taikiai…” – na, protėviai žinojo, kad ne su visais ir visada taikiai pavyksta sugyventi – tai priklauso nuo to, ar JIE nori su mumus taikiai sugyventi. Praverstų ir mums tą žinoti – va, pvz. žydrai-raudoni Vakarų tolerastai to akivaizdžiai nesugeba. 😉

 3. Jau pasirodo griežti straipsniai:
  http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-uzkalnis-pabegeliu-reikia-tik-musu-salyje-tvarka-turi-buti-musu.d?id=69587050
  Tik nepritarčiau, kad pabėgėlių reikia.
  Nereikia.
  Kas kita, jei tai tikrai nukentėjęs, jam kiek tai padėti galima.
  Bet tik tiek.
  Nors su Liupšicu mūsų nuomonės nesutinka (iš esmės – žydai, kaip klajokliai ir sudėtinis junginys, nėra tauta. O, kaip nustatė genetikai, pirminiai Izraeliniai ir Judėjos judėjai buvo tie patys arabai – tik kito tikėjimo, nes jų su arabais bendras protėvis), tačiau šiuo klausimu jam pritariu: atsarga gėdos nedaro.

 4. Citata: „Lietuva ir lietuviai bijo kitokių. Bijo ir manęs, kai einu gatve šiek tiek kitaip apsirengęs, neslepiu savo religijos ir įsitikinimų. Yra tie žvilgsniai“, – aiškino. D. Lupšitsas.
  Va, čia jis neteisus –
  jei nori, čia gyvendamas, kad čia būtų ramu, tvarka, tai ir nereikia tų savo “religijų, įsitikinimų” ir pan. dalykų: Lietuvoje turi būti tik viena tvarka – lietuviška, vieni įsitikinimai – lietuviški, viena religija – Lietuva.
  O namuose tu gali nors ir plikas būti – kieno koks reikalas kokia kalba tu kalbi ar kokią maldaknygę vartai?

 5. Jokio skirtumo, zydas jis ar lenkas. Svarbu tai, kad jis sako tiesa. Musu valdzia arba nesupranta, arba nenori suprasti, i ka veliasi. Linkiu siam zydui sekmes laidoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: