R. Alaunis. Prancūzija aukoja žmones teroristams vardan karo Sirijoje (22)

Paryžiuje įvykdytas žiaurus teroristinis išpuolis | sky-news stop kadras

Paryžiuje įvykdytas žiaurus teroristinis išpuolis | sky-news stop kadras

Lapkričio 13 per teroro išpuolius Paryžiuje žuvo 129 ir daugiau kaip 400 sužeista. Nukauta 10 ekstremistų, Teroristiniai išpuoliai Paryžiuje įvykdyti septyniose keliose skirtingose Paryžiaus vietose, tai aukšto lygio gerai suplanuotos ir koordinuotos karinės operacijos. Joms įvykdyti reikėjo gerai apmokytų, gerai apginkluotų, gerai finansiškai remiamų ir patyrusių kovotojų, geros karinės žvalgybinės patirties ir patyrusių žmonių.

Vos pasibaigus šioms teroristinėms atakoms Paryžiuje globalistų valdoma melo ir propagandos žiniasklaida jau turėjo paruošusi savo istoriją, kad atakas įvykdė „Islamo Valstybės“ teroristai – be jokių įrodymų, be jokio tyrimo.

Žiniasklaidoje greitai išplatinta žinia apie rastą vieno iš teroristų pasą išduotą Sirijoje. Patikrinti ar pasas tikras ar ne sunkiai įmanoma, nes Europos sąjunga (ES) pati uždarė visas Sirijos ambasadas. Tačiau iš kur teroristai gavo ginklų nutylima. Ši istorija, kaip ir daugelis kitų yra paprasčiausia klastotė. Lietuviškoje žiniasklaidoje tiesos taip pat nerasite nė lašo.

Kam reikėjo teroristams šaudyti žmones Paryžiuje, o ne Vašingtone? Taip vadinamai antiteroristinei koalicijai prieš „Islamo Valstybę“ vadovauja JAV, ne Prancūzija. Gal Prancūzija per mažai skiria paramos „Islamo Valstybės“ teroristams? O gal tam, kad Prancūzija uždarytų savo sienas ir neįsileistų į šalį Europą užplūdusių pabėgėlių, kurias draudžia uždaryti Europos Komisija? Jei teroristai sugebėjo sukurti didelę armiją, užkariauti dalį Sirijos ir Irako, tai sugebėjo numatyti ir išpuolių pasekmes.

Bet kuriuo atveju teroristiniai išpuoliai Paryžiuje, tai visos ES ir Vašingtono politikos pasekmė.

Prancūzija žinojo apie būsimus teroristinius išpuolius

Spalio 2 Paryžiaus dienraštis „Paris Match“ pranašavo: „Prancūzijos laukia teroro panašūs i 9/11. Šių išpuolių bus neįmanoma išvengti.“ Be jokios abejonės, apie galimas teroristines atakas Prancūzijos žvalgyba informavo ir prezidentą Hollande.

Po lapkričio 13 teroristų išpuolių Prancūzijos žiniasklaida be jokių įrodymų paskelbė, kad atakos, tai teroristų kerštas Prancūzijai už „Islamo Valstybės“ bombardavimus Sirijoje. Žinoma, daugelis žmonių tuo iš karto patikėjo. Teroristai nukauti. Policija net nesistengė juos sučiupti gyvus.

Deja, Prancūzijos saugumo tarnybos iš anksto žinojo apie planuojamus teroristinius išpuolius. Vienas iš nukautų teroristų jau anksčiau buvo žinomas Prancūzijos antiteroristinėms tarnyboms. Kitas teroristų savižudis atvyko į Prancūziją per Graikiją su Sirijos pasu. Tačiau Prancūzijos saugumo tarnybos nors ir žinojo apie šiuos teroristus, tačiau nieko nedarė, kad sustabdytų šių pavojingų asmenų  veiklą, kadangi šie teroristai kovojo slaptame Prancūzijos kare prieš Siriją. Kad tarp pabėgėlių plūstančių iš Turkijos pabėgėlių stovyklų į Europą gali būti „Islamo Valstybės“ teroristų irgi buvo žinoma.

Pačioje Prancūzijoje faktiškai įvesta nepaprastoji padėtis, įvesta komendanto valanda, Konstitucijos galiojimas yra laikinai sustabdytas. Žmogaus teisės stipriai suvaržytos. Įteisinta represinė policinės valstybės galia. Panašiai, kaip po 9/11. Šios drastiškos priemonės jau buvo iš anksto numatytos dar prieš teroro išpuolius, o ne teroro naktį. Teroro grėsmė buvo anksčiau jaučiama.

Likus savaitei iki teroro Paryžiuje Vokietijoje buvo kalbama, kad JAV sukarintos saugos tarnybos dalina ginklus pabėgėliais apsimetusiems „Islamo Valstybės“ ekstremistams.

Kas stovi už „Islamo Valstybės“?

„Islamo Valstybė“, tai Vakarų ir Persijos įlankos šalių išlaikoma teroristinė organizacija turinti ypač didelius karinius pajėgumus, galinti palaikyti kovinius veiksmus prieš Sirijos, Irako, Libano „Hezbollah“, Irano ir atsilaikyti net prieš Rusijos karines oro pajėgas. Teroristinė organizacija „Islamo Valstybė“ Sirijoje (ISIS) buvo atskleista dar 2007 metais. Teroristinė organizacija buvo sukurta nuversti Sirijos vyriausybę naudojant Al-Qaeda ir finansiškai organizaciją remiant JAV ištikimam sąjungininkui Saudo Arabijai. Prie „Islamo Valstybės“ kūrimo prisidėjo Izraelio slaptoji tarnyba Mossad, Britanijos MI6. Saudo Arabijos žvalgyba (Generalinė Žvalgybos Prezidentūra). 2012 metais JAV karinė žvalgybos tarnybą tai patvirtino, kad šios būsimos „Islamo Valstybės“ rėmėjai yra Persijos įlankos šalys (Saudo Arabija, Kataras) ir NATO narė Turkija.

„Islamo Valstybė“ (pradžioje vadinta ISIS/ISIL) nėra jokia valstybė, o paprasčiausia tarptautinė teroristinė organizacija, turinti ginklų tiekimo kelią vedantį iš NATO valstybės Turkijos į Siriją (žr. video: „Islamo Valstybės“ ginklų tiekimo kelias iš NATO Turkijos į Siriją).

2012 metais Libijoje, Bengazio mieste CŽV vadovavo ginklų kontrabandai gabenant raketas Sirijos „sukilėllams“. Nors prezidentas Barakas Obama žadėjo ginklais neremti Sirijos „sukilėlių“, tačiau CŽV padėjo Jordanijos, Saudo Arabijos, Kataro vyriausybėms ir Turkijai įsigyti ginklų Kroatijoje, kurie buvo skirti „Islamo Valstybės“ teroristams siekiantiems nuversti B. Asado vyriausybę.

Panašiai kaip Al Qaeda, lygiai taip „Islamo Valstybė“ (ISIS) yra JAV kūrinys, kaip teroro priemonė skirta skaldyti ir valdyti nafta turtingas Artimųjų Rytų šalis ir kovoti su augančia Irano įtaka regione.

Prancūzija – terorizmo rėmėja

Prancūzijos vyriausybė 2011 metais aktyviai rėmė Libijos islamistų ekstremistus siekiant nuversti Libijos vadovą Gaddafi. Prancūzija pritarė JT ST rezoliucijai 1970 paskelbti „neskaidymo zoną“ Libijoje iš tikrųjų skirtą apsaugoti ekstremistinius sukilėlius (Al-Qaeda) verčiant Gaddafio vyriausybę, o ne siekiant „apsaugoti civilius“. NATO narės Prancūzijos karinės oro pajėgos 6 mėnesius neteisėtai bombardavo Libijos infrastruktūrą, Libijos kariuomenę ir civilius. 2011 metais Prancūzija siuntė ginklus Libijos „sukilėliams“ – uždraustai Libijos Islamo Kovotojų Grupei susijusiai su Al-Qaeda.

2013 gegužės mėnesį Prancūzijos užsienio reikalų ministras Lauren Fabiusas pritarė Britanijos iniciatyvai panaikinti ginklų embargą Sirijos „nuosaikiems sukilėliams“, kurie tikrovėje buvo Siriją griaunantys teroristai. Iš anksto buvo prognozuojama, kad šis pagal tarptautinę teisę neteisėtas ginklų embargo panaikinimas tik padidins karą ir žmonių aukų skaičių Sirijoje. Tai rodė, kad Vakarų – JAV/NATO intervencija visai nesiekė taikos Sirijoje. Taika Sirijoje nebuvo ir Prancūzijos prioritetas. Prancūzija taip pat siekė pašalinti Sirijos prezidentą Bašarą al-Asadą (Bashar al-Assad) ir susilpninti Siriją iš vidaus. Su Vakarų žvalgybos tarnybų palaiminimu Kataras, Saudo Arabija, Turkija siuntė tūkstančius tonų ginklų ir lėšų ekstremistų kovotojams Sirijoje. Tai dar labiau pakurstė islamo kovotojų religinį smurtą ir padidino Sirijos infrastruktūros destrukciją, kad būtų nuverstas „Assado režimas“. Taigi, vietoj to, kad kariautų prieš terorizmą, Prancūzija tiesiog rėmė Al-Qaeda Sirijoje. Prancūzija pritarė ir ES ekonominėms sankcijoms prieš Siriją, kad Sirija žlugtų ekonomiškai.

Nors Prancūzija teoriškai kovoja prieš „Islamo Valstybę“, tačiau praktiškai ją remia.

„Tai, ką patyrė Prancūzija lapkričio 13 d., Sirija patiria kiekvieną dieną jau daugiau, kaip 5 metus“,– sakė Sirijos prezidentas Bašaras al-Asadas.

 

Teroristiniai išpuoliai pateisins Prancūzijos karinę invaziją į Siriją

Kadangi teroristiniai išpuoliai buvo surengti masinio susibūrimo vietose siekiant kuo daugiau aukų – stadione, koncerte, kino teatre, restorane, prekybos centre, gatvėje, todėl akivaizdu, kad šios provokacinės atakos buvo skirtos palaikyti Prancūzijos viešąją nuomonę tariamai „kovai prieš terorizmą“ Sirijoje ir nuversti Assado vyriausybę kaip tariamai „nesugebančia“ kovoti su terorizmu.

JAV po 9/11 teroro atakų Niujorke pateisino globalinį karą prieš terorizmą. Kaip JAV po 9/11 teroro atakų lėktuvams įsirėžus į dangoraižius po valandos gatvėje buvo rasti teroristų pasai – nors lėktuvas sprogo, dangoraižis sugriuvo ir sudegė, bet pasai išliko, taip po teroristinių išpuolių Paryžiuje buvo rastas susisprogdinusio savižudžio pasas išduotas Sirijoje. Ar pasas tikras, ar klastotas į tai nesigilinama. Šis tariamai Sirijos pasas bus panaudotas kaip įrodymas pateisinti Prancūzijos karinę invaziją į Siriją, prisidengiant „karu prieš terorizmą.“

Kaip po 9/11 teroro atakų be tyrimo buvo apkaltinta Al-Qaeda, taip po 11/13 teroro atakų Paryžiuje buvo apkaltinta „Islamo Valstybė“ – Daesh. Klastotės istorijos kartojasi. Apkaltinti teroristus yra lengviausia, žmonės tuo greitai patiki.

Prancūzija po šių teroristinių išpuolių Paryžiuje pateisins tolesnę karinę intervenciją verčiant Sirijos prezidentą Asada. Karą, kurį Prancūzija kol kas Sirijoje pralaimi.

„Islamo Valstybė“ nėra tikrasis teroristas

Taigi, užuot kovojusi su terorizmu, vardan imperinių karų Sirijoje Prancūzija aukoja savo žmonių gyvybes. Tikrasis teroristas, tai ne Sirija ir ne „Islamo Valstybė“. Tai Vakarų valstybės, kurios remia teroristus Sirijoje ir Vakaruose. Todėl kariauti reikia ne prieš Siriją, o prieš tas šalių vyriausybes, kurios remia terorizmą.

Pabaigai

Teroristiniai išpuoliai parodė, kad Europos Sąjungoje yra nesaugu. Kad NATO saugumo nesuteikia. Didelė tikimybė, kad teroras ES pasikartos. Neabejotina, kad teroro tikimybę padidino ir ES užplūdę nelegalūs migrantai, tarp kurių gali būti nemažai teroristų. Teroro išpuoliai sukels socialinį sprogimą tarp vietinių nacionalistų ir migrantų.

Praėjus vos kelioms valandoms po teroro Paryžiuje netoli Kale (Calais) jūros uosto buvo padegta pabėgėlių stovykla, kurioje tris dienas vyko negalių migrantų iš Artimųjų Rytų ir Afrikos susirėmimai su policija. Neabejotinai šie teroristiniai išpuoliai Paryžiuje įkvėps kitus teroristus panašioms masinėms žudynėms.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

22 komentarai

 1. Pikc:

  O kaipgi dugino “matiugalnykas” neišsakys savo “giliamintiškų įžvalgų” TOKIA proga. Ko aš nespurantu, tai kodėl alkas.lt tas kremlinių sąmokslų teorijų retransliacijas savo puslapyje skelbia.
  P.S. Šitas prajuokino: “„Islamo Valstybė“, tai Vakarų ir Persijos įlankos šalių išlaikoma teroristinė organizacija turinti ypač didelius karinius pajėgumus, galinti […] atsilaikyti NET prieš Rusijos karines oro pajėgas”. 😀

  • Mintis:

   Na vakar į balą išsitėškiau.Maniau,kad ant šlapių lapų paslydau.Atsikeliu,žiū,o čia, šalia šlapioje žemėje, n edidelė pėda įspausta,tikrai nebus koks 44-45,koks 21-23 nr.Iškart supratau,kad čia P-u-ti-no darbas:koją pakišo,ar stumtelėjo.Ne juokas čia Jums.

   • Artojas:

    Minčių nėra, blauzdos skistos , taip ir “slidinėja ” ir nepraustaburniai , ir kai kurie “lietuvia”i. Niekinti ir šmeišti proto nereikia, bet ką daryti kai proto nėra, o mokė tik to ?……………dvasios skurdas………nykstam……

 2. Alkas skelbia tam, kad neužmigtumėme vien tik ant Šulco, Merkel ir kitų entuziastingos euro-pabėgėlių-integracinės politikos versijos. Verta pažvelgti į reikalus ir iš kitos pusės. Pvz. – kas kvietė potencialius teroristus atvykti į Vokietiją nerbotais kiekiais per išorines ES sienas?

  • Pikc:

   Išties, sveikintinas požiūris. Antra vertus, nėra taip, kad būtų tik du požiūriai – nupušusių euroentuziastų ir ne mažiau nupušusių kremlinių propagandistų. Užtenka normalių, objektyvių analitinių straipsnių – be sąmokslo teorijų ir duginiškų demagoginių kliedesių. Norint “pažvelgti į reikalus ir iš kitos pusės”, galima puikiausiai apseiti be “kolorado balsas” stiliaus publikacijų.

 3. S:

  Gerai, tegul skelbia, įdomu ir tokias mintis paskaityt. Į šitą išpuolį su šaudymais ir sprogdinimais galima iš labai įvairių pusių pažiūrėt. Aš manau, kad tai rasistinis išpuolis prieš baltuosius. Grupė “Mirties trenksmo ereliai” (“Eagles of Death metal”) groja tokią muziką, kurios jokie juodašikniai neklauso. Ar buvo nors vienas ne baltas žmogus nužudytas tokiam spalviškai margam Paryžiuje? Šitą mintį galima būtų labai įdomiai išvystyt. Kas parenka taikinius, ir apskritai kaip toks dabartinis sąmokslas veikia. Bet kažkaip tingiu, o alkas.lt nepraleistų šito. Geriau lengvesnį pažiūrėkit. Čia dabar teko paieškot, nes “youtube” po milijono peržiūrų per tris dienas jį išėmė. Kažkoks krikščionių puslapis, bet kitur su garsu neradau:

  http://shoebat.com/2015/11/13/with-open-gates-chilling-video-about-the-forced-collective-suicide-of-european-christians-for-opening-up-their-borders-to-a-massive-and-neverending-muslim-invasion/

  Galima šitą visaip vertinti, ieškoti trūkumų ir .t.t. Bet vieno nepaneigsi: tai TIKRI tų žmonių žodžiai. Kas neturi daug laiko ar nervų žiūrėti visą, užtenka šito: Sarkozy – nuo 4:00, kažkoks Vokietijos kairiųjų politikas – 7:15, Grifinas (kitokia nuomonė) – nuo 9:20. Prieš miegą viso to garso ir vaizdo kūrinio geriau nežiūrėt.

 4. Visiškai nesąmoningas straipsnis: autoriaus “manymu” (aiškiai apmokėtu maskolių) nužudytieji patys kalti.

  • :

   Patikėkit, niekas nieko neapmokėjo.. Jam užtenka ir savo proto skystumo rašyt tokias pievas 🙂 Teko bendrauti su šiuo žmogum, tai labiau į kosmosą panirusios asmenybės neteko matyti.. Gyvena alfonsas išlaikomas vienišos moters, dviejų vaikų motinos. Inai vargšė sunkiai dirba, kad išlaikytų tą arklį, o jis dinderį muša prie kompo sėdėdamas ištisas dienas ir bujoja.. Šlykštesnio vaizdo neteko matyti.. Taip bujodamas va ir prisigalvoja visokių sąmokslo teorijų.. Mat išprusęs žmogus, o namie apšepęs vien po apatiniais vaikšto prie svetimų žmonių. Tikras ALAUNIS

   • Pikc:

    Na, ad hominem gal nereikia: jo asmeninis gyvenimas yra jo asmeninis reikalas – o, va, vieši pareiškimai – visai kas kita. Aš, pavyzdžiui, perskaičiau – ir iškart akys nušvito, ir teisybę supratau: če aiškei yra amerikosū sąmokslas – anie liepė prancūzū valdžiai savus padubasint, kad prancūzai daba norėtū amerikosū imperiniuose karuose dalyvaut. Tai jei matuška-rasieja neišgelbės, bus blogaj. Ainu dugino raštų paskaitysiu, kad dar didesnį nušvitimą apturėčiau. 😀

 5. O man:

  atrodo, kad reikia kuo greičiau “tepti slides” is to ewrosojuzo. Kol dar nevelu.

 6. )..(:

  kai teroristai atsibelde i es ,pasu neturejo,o dabar uztat turi..net eidami sprogdinti..kaip gerai..zinos dabar europa ko privalo nekesti.

 7. Nesuprantu:

  Dabar zuvo daugybe zmoniu – tragedija. Bet karas nusines dar daugiau gyvybiu, prancuzu taip pat. Kiek visa tai kainuos? Ar karas isspres problema? Ar apsimoka? Kam tas apsimoka?
  Zuvo 153 civiliu Paryziuje? Dabar zus civiliai – vaikai, seneliai, moterys – Sirijoje. Plius zus patyre, apmokyti, sveiki – profesionalai kariai prancuzai.
  Zinoma, reguoti reikia ir privaloma. Tik, gal aukstesniais principais, o cia, as labai atsiprasau, vaiku darzelio principas – tu man ispyrei, as mesiu i tave akmeni.Jei tarp mano vaiku iskyla toks konfliktas, as neleidziu mesti akmens, o ipareigoju skriaudeja slaugyti nuskriaustaji, aukojant savo laika, energija, ambicijas. Rezultate agresorius, uzuot beges ieskoti didesnio akmens – kerstui, ne taip skaudziai spardosi,o idealiam variante is vis nustoja ta daryti.
  Taip, teroristai degradai, pirmos pagalbos nesuteiks, o greiciau is vis prazudys auka. Bet, bet kuris degradas turi akis, rankas. Duoti skudura ir tegul VALO krauja kuri praliejo. Pakvepuoja, pabuna tame jovale kuri pridirbo. O policininkai ir kariai su ginklais kontroliuotu blizginnimmo, tvarkymosi procesa. Ziniasklaida paplatintu susikuprinusio, apdriskusio teroristo nuotraukas, kitaip situacija atrodytu.
  Visas pasaulis paaimanavo, paverke, ir NIEKO. Jokio progreso, tik auku skaicius, nepykantos ir islaidu didejimas.
  Teroristai ispudingais ginklais pasaude, jiems brangius antrankius uzdejo i sarvuotus automobilius susodino, kompetetingi teisesaugininkai su jais bendraus, zurnalistai besisypsancias ju nuotraukas isplatina – jie jauciausi, dydvyriais. O visuomene, pyksta, liudi, bet visumoje palaiko tokia situacija. Siaip pasaulyje kas minute tukstanciai zmoniu mirsta, galbut kas 10 min tukstanciai yra isgelbejami mediku, ugnegiasiu, tevuq ir pan. TYLA. Lyg taip viskas ir turi buti. Keistas tas pasaulis ir tiek.

  • dx:

   “Ar karas isspres problema? Ar apsimoka? Kam tas apsimoka?”
   Visi verkšlenantys, kad nereikia karo, kad mes patys kalti dėl terorizomo pamiršta viena – islamo pasaulis – tai “laukinė mėsa” (beja, kaip ir Afrika), turinti viduramžišką ar iš viso gentinę savimonę. Tai reiškia, kad bet kokią nuolaidą ar gailestingumą jie supranta kaip silpnumą ir tuo naudojasi.
   Taigi, atsakant į viršuj esantį klausimą: taip karas išpręs problemą (tereikia tik prisiminti tokius senus gerus metodus, kaip išdegintos žemės taktiką, kiliminius bombardavimus; beje, tiktų ir senos geros neutroninės bombos :). Ar apsimoka – taip, apsimoka, jėgos pademonstravimas norą kariaut atmuša ilgam. Kam tas apsimoka – mums; radikali chirurginė operacija labai dažnai gelbsti gyvybę.
   P.S. Rusijos mylėtojam – Rusija irgi yra tokia pati viduramžiuose įstrigus valstybė, kaip ir islamistai.

 8. as:

  Straipsnis patiko,mintys idomios,daugiau lauksime.

 9. as:

  Drąsios mintys,įžvalgos,galima su daug kuom sutikti,kitokios nuomones kitur nerasi.

 10. )..(:

  o sios dienos Z.Vaisvilos ir A. Nako spaudos konferencijos apie terora iraso nebus ???

 11. Bartas:

  Francūzai mėto bombas ant musulmonų , rasijanai irgi , amerikonai neatsilieka , o kiniečiai nieko nedaro – kodėl? Gal kas žino , kodėl šita galybė niekam negrasina.

 12. bone:

  kretiniskas straipsnis. nei prancuzai bei amerikonai sitiek saviskiu neaukos, kad rodyti pirstais i kitus, i sirus. tai rusu kremliaus trolio paistalai. nesprogdins gi prancuzai ten, kur stovi ju prezidentas, kaip atsitiko lapkricio 13 d.
  krc faktu dalis yra, visa kita samokslo teorijos, ka megsta rusiski protai.

 13. Atgalinis pranešimas: R. Alaunis. Teroro išpuoliai Briuselyje – kam naudingas teroras Europoje? (video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: