Premjeras saugumo padėtį aptarė su vidaus reikalų ministru (2)

Vidaus reikalų ministerija_vrm.lrv.ltŠįryt, lapkričio 14 d., po Paryžiuje įvykdytų teroro išpuolių, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius saugumo padėtį aptarė su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu.

Vyriausybės vadovas pažymėjo, kad būtina kelti klausimą dėl išorinės Europos Sąjungos sienos stiprinimo, kreipiantis į už tai atsakingas ES šalių narių institucijas ir bendru europiniu lygiu. Premjeras taip pat paprašė užtikrinti visas reikiamas priemones Lietuvos sienų apsaugai. Vidaus reikalų ministras pažadėjo, kad tokių iniciatyvų bus imtasi.

„Griežtai smerkiame teroro aktus, jokie politiniai tikslai negali būti pateisinami terorizmu, su kuriuo bus kovojama visomis įmanomomis priemonėmis. Būtina sustiprinti Europos Sąjungos išorės sienos apsaugą, šiuo klausimu tikrai bus kalbama tarptautiniu lygiu, kad į ES nepatektų asmenys be dokumentų, asmenys, galintys priklausantys teroristinėms grupuotėms. Lietuva savo ruožtu didins dėmesį ir vidaus sienos kontrolei“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Tad 1919 m. Mato Šalčiaus iš Japonijos per tolimuose Rytuose čekų “sakalų” savyginos būrių pavyzdį įkurtos
    “Šaulių sąjungos” – visuomeninės visuotinės gynybos pavyzdys nuo dabar visai ES ir aplink, Ukrainai, Baltarusijai, Moldavijai IR PAČIAI RUSIJAI su Gruzija, Armėnija ir taps privalomu/ JAU TAIP..

  2. Kada vėl važiuos šis premjeras – dalinti pakvietimų atbėgėliams ir vilioti į Lietuvą vis dar nenorinčių sirų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: