„Savaitės pjuvis“ apie palankius Lietuvos verslo vertinimus ir rinkimų sistemos tobulinimą (video) (4)

Robertas-Dargis-penki.lt-nuotr

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis | penki.lt nuotr.

Šioje „Savaitės pjūvio“ laidoje prieš Vėlines skelbiami du pokalbiai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis aptaria mūsų šaliai palankius Pasaulio banko paskelbtus šalies verslo aplinkos tyrimus, o politologas Vytautas Dumbliauskas  kalba apie naujus pasiūlymus dėl rinkimų sistemos tobulinimo.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“, DELFI TV, portaluose www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, regionų televizijose.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Sutikti su V.Dumbliausko mintimi, kad viena rinkimu sistema atsveria kitos trukumus ir atvirksciai, turint omenyje rinkimu sistema Lietuvoje, negalima sutikti is esmes, nes aiskia vyrauja sarasine rinkimu tvarka, nes sarase yra ir vienmandatininkai, o kai jie laimi, tai sarasas pasistumia i prieki, kas reiskia SARASINIAI vyrauja! Jeigu vienmandaciai ir sarasiniai nepersipintu, tai tada su maza islyga galima butu su V.Dubliausko mintimi sutikti. Kartu tenka pastebeti, kad neatsitiktinai Brazauskas buvo sarasiniu remejas, nes tai Rusijos rinkimu sistema. Kadangi kaip sakau sarasiniai uzgozia nesarasinius, tai ir turime is esmes rusiskaja rinkimu sistema,…. su kuo visos partijos labai maloniai sutinka, gal per daug komunistu ir kgbistu yra prisieme?
  Nedelsiant…. naikinti pusiau sarasiniu rinkimu sistema, nes kitaip neissikapstysime is politinio sastingio, korupcijos ir Lietuvos zlugdymo. Tokia sistema tai dermokratija!

 2. lietuvis:

  o kai nori pradėti savo verslą – kryžiaus keliai…

 3. Bartas:

  61 savivaldybė – 61 Seimo narys. Viskas.

 4. linelis:

  miestams kvota turi būti didesnė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: