Pastebėtas paslaptingas V.Tomaševskio susitikimas su Kremliui pavaldžia televizija (video) (9)

Tomaševskis

Valdemaras Tomaševskis | Alkas.lt koliažas

Kaip praneša zw.lt, spalio 15 dieną susitiko Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vadovas Valdemaras Tomoševskis ir televizijos „Piervyj Baltiskij“ vykdomasis direktorius Antonas Bilinovas.

Susitikime buvo iš viso 5 asmenys, tarp kurių ir Vilniaus tarybos narė Romualda Poševeckaja. Ji anksčiau yra dirbusi „Pervyj Baltiskij“ kanale.

Po susitikimo niekas norėjau pakomentuoti, koks buvo šio susitikimo tikslas. V. Tomaševskis tik sakė, kad susitikimas buvo socialinio pobūdžio. Į klausimą, Kas jį sieją su  „Pervyj Baltiskij“ kanalu, jis atsakė, kad „daug kas“.

Rusijos TV palaiko V. Tomaševskį ir LLRA kelerius metus. LLRA rinkimams išleido 166 tūkst. eurų. Net 146 tūkst. eurų buvo išleista reklamai žiniasklaidoje rusų kalba. Daugumą šių lėšų gavo „Piervyj Baltyskyj“ kanalas.

Pernai Valstybės saugumo departamento paskelbtoje ataskaitoje apie grėsmes Lietuvai rusiškos žiniasklaidos priemonės „Litovskij kurjer“, „Obzor“, „Ekspress nedelia“ ir „Pervyj Baltijskij“ įvardijamos Rusijos įtakos priemonėmis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. XWQ:

  Ką ir reikėjo įrodyti… Tik įdomu, ar dar ilgai mūsų valdžiažmogiai nesiims jokių sankcijų prieš AWPL-LLRA vaduką ir tylės lyg maži vaikai prikakoję į kelnytes?

 2. lietuvis:

  pardavikas…Lietuvos… Maskvai ir Varšuvai

 3. Žemyna:

  O jūs tikėjotės, kad su kiekviena maištaujančia smulkme pats Putinas asmeniškai susitikinės?

 4. Žemyna:

  O čia tituškos kolega? –
  Lietuvos rytas: Kandidatas į Lenkijos Seimą graso jėga atsiimti Vilnių

 5. Klausimėlis valdžiai::

  KANDIDATAS Į LENKIJOS SEIMĄ žada Vilnių jėga „atsiimti”.
  Ir tokie kandidatai Lenkijos parlamentui tinka? Ligi šiol nepašalintas iš kandidatų? Ligi šiol nepasigirdo oficialių asmenų pasisakymų šia tema?
  Kaip tai dera su Lietuvos ir Lenkijos savitarpio sutartimis? Nebent jos melagingos, ir Lenkijos valdžia į jas rimtai nežiūri (o gal ne veltui muistosi ir tyli paklausta, ar smerkia Vilniaus okupaciją?)
  Ar neturėtų Lietuvos valdžia išsikviesti Lenkijos ambasadoriaus pareikšti protesto, ar mūsų VSD neturėtų paklausti kolegų – Lenkijos saugumo, kodėl nepapurtomos jo kišenės, neišsiaiškinamas sponsorius bei dvasinis įkvėpėjas?
  O kaip pati ES į tai reaguoja, kad iš vienos iš didžiųjų ES narių per rinkiminę kampaniją grasinama mažesnei kaimynei?

 6. Išdavikai:

  Seniai aišku, kad Lietuvos išdavikas yra Tomaševskis ir visa lenkų rinkimų akcija , kartu su rusų priešiškomis jėgomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: