Ruošiamasi priimti migrantus – skelbiamas konkursas jų integracijai (3)

Pabėgėlių priėmimo centro nuotr.

Pabėgėlių priėmimo centro nuotr.

Pasinaudojant Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014–2020 metų (PMIF) nacionalinės programos lėšomis, skelbiamas konkursas nevyriausybinėms organizacijoms trims užsieniečių integracijos centrams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, t. y. miestuose, kuriuose užsieniečių skaičius yra didžiausias, steigti. Numatoma projektų trukmė – nuo 3 iki 3,5 metų. Pareiškėjais finansavimui gauti gali būti viešieji juridiniai asmenys, turintys 1 metų darbo patirtį su į Lietuvą atvykstančiais gyventi užsieniečiais.

Integracijos centruose bus rengiami lietuvių kalbos ir pilietinio orientavimo mokymai, teikiamos teisinės, psichologo konsultacijos, vykdomos informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo, atstovavimo, kitos socialinės pagalbos veiklos bei priemonės, kurių pagalba leidimą gyventi Lietuvoje turintiems trečiųjų šalių piliečiams palengvinamos galimybės įsilieti į darbo rinką (pvz., profesinis orientavimas bei konsultavimas ir pan.).

Integracijos centruose paslaugas galės gauti leidimus gyventi Lietuvoje turintys užsieniečiai, įskaitant ir tuos asmenis, kurie dėl migrantų krizės bus perkelti į Lietuvą iš Italijos, Graikijos, Vengrijos ar trečiųjų šalių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
alko-2-proc

3 komentarai

  1. Voras:

    Ot bus pelno Tėvynės paradvėjams!

  2. erkė:

    Paskaitykite Orbano interviu Die Welt. “Greit musulmonų bus daugiau negu mūsų” Ką muslimas gali suprasti apie krikščioniškq kultūrą? Alach Akbar… Šitie “babėgėliai” iš tiesų bėga ten kur yra maisto, O tokie bUtkevičiai lenda EU užpakalin, kad tik EU išmokų nenutrauktų. PCH ta Lietuvos žemė,PCH tie kaimiečiai-savas užpakalis yra Nr 1.
    Ir kokie debilai rinkote jį su visa vagių šaika?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *