Europos krepšinio čempionais tapo ispanai, Lietuvai atiteko sidabras (video) (9)

ispanai-europos-cempionai-2015-eurobasket2015.org-nuotr2

Europos krepšinio čempionais tapo ispanai, Lietuvai atiteko sidabras | FIBA nuotr.

Rugsėjo 20 d. 20 val. Prancūzijoje, Lilio mieste, Europos čempionato finale Lietuvos ir Ispanijos nacionalinės krepšinio rinktinės grumtynės dėl aukso medalių ir Europos čempionų vardų baigėsi ispanų pergale 63–80. Visas rungtynes pirmavę ispanai tapo Europos čempionais.

Prieš dvejus metus Slovėnijoje mūsų rinktinė taip pat turėjo tenkintis sidabro medaliais. Tuokart auksą iš Lietuvos paveržė Prancūzija.

Lietuva: Renaldas Seibutis ir Mantas Kalnietis – 13 tšk., Jonas Valančiūnas – 10 tšk. 9 atk. kam., Mindaugas Kuzminskas – 8 tšk. 7 atk. kam., Jonas Mačiulis – 8 tšk.

Ispanija: Pau Gazolis (Pau Gasoli) – 25 tšk. 12 atk. kam., Serdžio Lulas (Sergio Llull) – 12 tšk., Rudi Fernandezas (Rudy Fernandez) – 11 tšk., Nikola Mirotičius ir Filipas Rejesas (Felipe Reyes) – po 8 tšk.

Simboliniu viso čempionato penketu buvo išrinkti: prancūzas Nandas de Kolo (Nando De Colo), Jonas Mačiulis, Jonas Valančiūnas,ispanai Pau Gazolis ir Serdžio Rodrigezas (Sergio Rodriguez).

24. Islandija

*Europos čempionato finalininkės įgijo teisę dalyvauti 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinese žaidynėse.
** 3-7 vietas iškovojusios rinktinės įgijo teisę varžytis papildomame olimpinės atrankos turnyre.

ispanai-europos-cempionai-2015-eurobasket2015.org-nuotr

Europos krepšinio čempionais tapo ispanai, Lietuvai atiteko sidabras | eurobasket2015.org nuotr.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .