J. Stankevičiaus kryždirbystės ir metalo plastikos paroda (nuotraukos) (0)

IMG-2173-8961

J. Stankevičiaus kryždirbystės ir metalo plastikos paroda | LMB nuotr.

Vilniuje, Lietuvos medicinos bibliotekos (LMB)  galerijoje (Kaštonų g. 7) veikia metalo plastikos darbų ir kaltinių saulučių paroda. Jos autorius gerai žinomas kalvystės meistras Juozas Stankevičius.

Tokia paroda LMB galerijoje pristatoma pirmą kartą. Per 20 galerijos gyvenimo metų buvo surengta įvairių  profesionalaus ir mėgėjų meno parodų: ekslibriso, grafikos, pastelės, tapybos, fotografijos, nėrinių, karpinių, kt. Bet kad sienos nušvistų įvairiausių formų saulutėmis, o iš neįprasto inkilo, taip ir lauktum, kol prašneks varnėnas ar kitas ten įsikūręs paukštelis, niekas nesitikėjo.

Parodą galima apžiūrėti iki spalio 2 dienos, nuo 8 iki 19 val., išskyrus šeštadienį-sekmadienį.

Tautodailininkų sąjungos narys, sertifikuotas Tautinio paveldo amatų meistras Kryždirbystės ir mažosios architektūros elementų srityje Juozas Stankevičius jau daugiau kaip trisdešimt metų dirba meninės kalvystės srityje. Projektuoja ir gamina įvairiausius kalvystės gaminius: apkaustus, vyrius, židinio įrankius, žvakides, šviestuvus, žibintus, mažosios architektūros elementus, saulutes, kryžius. Domisi tradicine lietuvių kryždirbyste.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: