Kaip be reklamos padidinti interneto svetainės lankytojų srautą? (3)

nma.lt nuotr.

nma.lt nuotr.

Pasirodo, kad galima padidinti tinklapio lankytojų srautą ateinantį iš Google.lt paieškos visiškai nenaudojant reklamos.

Netgi jeigu tu neturi jokių marketingo gabumų, gali nesunkiai pritraukti daugiau tikslinio lankytojų srauto iš Google.lt paieškos sistemos į savo svetainę ir taip pasididinti pardavimus.

Kaip tai padaryti? Įsigilink į šiuos www.seoreklama.lt vadovo Donato Viliamo patarimus:

Rašyk SEO straipsnius su ilgais (angl. long tail) raktiniai žodžiais

Kas gi nenorėtų būti gerai reitinguojamas pagal savo veiklos pagrindines užklausas, pvz.: „kredito kortelės“ ir „automobilių draudimas“, tiesa? Nors šie terminai yra labai pelningi, tačiau gerai juos išreitinguoti yra labai sudėtinga.  Šiam tikslui pasiekti, tau gali prireikti profesionalios seo specialistų komandos, kurių teikiamos SEO paslaugos užtikrins TOP 10 pozicijas.

Tačiau iš kitos pusės tau gali labai padėti SEO straipsniai su ilgesniais raktiniais žodžiais, kurie yra labiau konkurencingi ir gali greičiau padidinti tikslingą lankytojų srautą į tavo tinklapį. Kam reikalingi SEO tekstai ir kaip jie rašomi, daugiau skaityk čia.

Tikriausiai ne kartą ir pats pastebėjai, kad daug tinklapių yra pakankamai gerai reitinguojami (randami google.lt TOP 10) pagal daugybę ilgų raktinių frazių.  Pvz. „Kaip numesti svorio nuo veido” ir pan. Juk būtent taip mes ir ieškome. Pakankamai konkrečiai, įvesdami į paiešką konkrečias probleminis užklausas.

Brangini savo laiką? Nežinai kur patalpinti savo ar kitų parašytus SEO straipsnius? Tuomet gali naudotis profesionalų paslauga – SEO straipsnių rašymas ir talpinimas.

Kaip pasiekti aukštas pozicijas pagal ilgus raktinius žodžius?

Pirmiausia tau reikia užregistruoti savo svetainę „Google Webmaster Tools” įrankyje. Tuomet jei naudosi anglišką šio įrankio versiją (tai daryti rekomenduoju), eik į „search traffic“, po to į „search queries“. Rezultate pamatysi lentelę, kuri parodys, pagal kokius raktinius žodžius jau yra reitinguojamas tavo tinklapis paieškos sistemoje.

Ką toliau daryti? Reikia imti pagrindinius raktažodžius (iš vieno ar kelių žodžių) ir įvesti juos į Google.lt paiešką.

Pavyzdžiui, Google.lt paieškoje įvedus „reklama internete“. Pirmo paieškos rezultatų lapo apačioje visada būna nedidelė lentelė „paieškos susijusios su reklama internete“ (šiuo atveju).

Tas lentelės frazes Google‘as supranta kaip adekvačias paieškos terminui, pagal kurį reitinguojamas tavo tinklapis.

Jeigu savo interneto svetainės puslapyje tu įrašysi keletą tų ilgų ieškomų raktinių frazių, tikrai pajausi augantį tikslinių lankytojų srautą iš paieškos jau po gero mėnesio.

Ar tokia strategija vis dar veikia?

Tikrai taip! Ir svarbiausia, kad ji neužima daug laiko ir nesudėtingai įgyvendinama… ypač, jei rašai blog‘ą. Paprasčiausiai turi įkomponuoti ilgus raktinius žodžius į savo turinį arba pakeisti jais blogo įrašų ar puslapių pavadinimus. Po tokio veiksmo tavo srautas iš paieškos sistemos garantuotai išaugs.

Taigi tau visiškai nereikia būti SEO specialistu ar reklamos eskpertu tam, kad savarankiškai pasididintum tikslinių lankytojų srautą iš Google.lt paieškos ir pasigerintum pardavimus. Beje jei turi problemų su pardavimais, kviečiu būtinai susipažinti su „copywriting”.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: