N. Venckienė bylinėjasi su Lietuva dėl neišmokėtos Seimo nario algos (4)

neringa-venckiene-alkas.lt-nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) rugsėjo 2 d. posėdyje išnagrinėjo administracinę bylą pagal Neringos Venckienės prašymą priteisti jai iš Lietuvos valstybės, atstovaujamos Seimo, atlyginimo nepriemoką.

N.Venckienė kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama priteisti jai iš Lietuvos valstybės, atstovaujamos Lietuvos Respublikos Seimo, atlyginimo nepriemoką (29 916 EUR) už laikotarpį nuo 2013 m. gegužės mėnesio iki 2014 m. birželio 19 d. Ji taip pat prašo priteisti jai vidutinį darbo užmokestį už uždelsimo laiką ir 5 proc. metines palūkanas nuo priteistos sumos. Pasak pareiškėjos, Seimas, neišmokėdamas ir sustabdydamas jai Seimo nario atlyginimo mokėjimą, pažeidė įstatymo nuostatas. Kaip teigia N. Venckienė, Seimo valdyba turėjo teisę tik vienu trečdaliu sumažinti atlyginimą, bet ne stabdyti ir visai nemokėti, nes ji Seimo narės pareigas vykdžiusi tinkamai – paruošdama ir pateikdama Seimui 45 įstatymų projektus.

Seimo nuomone, vien tai, kad tuo laikotarpiu, kai Seimo kanceliarija sustabdė atlyginimo mokėjimą, N.Venckienė pateikė Seimui įstatymų projektų, nereiškia, kad be pateisinamos priežasties nedalyvaudama Seimo posėdžiuose, ji tinkamai vykdė Seimo nario pareigas. Atsakovas pabrėžia, kad N.Venckienės veiksmus netinkamai vykdant Seimo nario pareigas įvertino ir Konstitucinis Teismas, pripažinęs, kad šiais veiksmais ji sulaužė priesaiką bei šiurkščiai pažeidė Konstituciją.

Savo sprendimą šioje administracinėje byloje teismas skelbs rugsėjo 21 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

4 komentarai

 1. Irena:

  Reikėtų vengti rašybos klaidų: “bylinėjasi” išvestinis žodis iš “byla”.

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Citata: ” Atsakovas pabrėžia, kad N.Venckienės veiksmus netinkamai vykdant Seimo nario pareigas įvertino ir Konstitucinis Teismas, pripažinęs, kad šiais veiksmais ji sulaužė priesaiką bei šiurkščiai pažeidė Konstituciją.” Tai siame sakinyje zodi ATSAKOVAS suprantu, kad SEIMAS.
  Tai ka siame spektaklyje matau. Matau, kad Konstitucinis teismas visiskai nesusigaudo teiseje, matau, kad Seimas visiskai nesusigaudo teiseje ir stai kodel. Ogi todel, kad NEKREIPIA jokio demesio i APLINKYBES, jas atmeta ir ju nevertina! O tos aplinkybes, tai mirtinas pavojus Seimo narei N.Venskienei. Ir tas pavojus ne is pirsto lauztas, tik aklas arba budamas begaline ISGAMA negali matyti, negali suprasti kokiame pavojuje buvo N.Venskiene. Buvo mirtiname pavojuje. Taigi del pavojaus, kuri sukele VALDZIOS veiksmai ir keli zuve toje byloje irodo to pavojaus realuma. Taigi N.Venskiene, mano manymu, atliko PAREIGA, neleido buti sudorotai ir is esmes manau nuzudytai….
  Ar dar kokiu nors irdomu siuo klausimu, kad Seimas yra nieksu gauja , yra ar ne? Labai paprasta, D.Valys, kuris tada buvo geneoraliniu prokurotu, atnesa i Seima suklastota, iskarpyta ar iskirpta 12 sek video medziaga, kas teisiskai reiskia….. NUSLEPE APLINKYBES, kas be abejo yra nusikaltimas. Taigi geneoralinis prokuroras D.Valys atnesdamas i Seima tik 12 sek medziaga…. TAPO NUSIKALTELIU, valstybiniu nusiklateliu, nes nusikaltima padare pagal pareigas uzimdamas auksciausia geneoralinio prokuroro kede. Taciau Seimas iskarpyta medziaga priimdamas TAPO nusikaltimo bendrininku ir stambiu mastu, nes 80 Seimo nariu balsavo pagal suklatota medziaga, kurioje NUSLEPTOS aplinkybes. O tik pagal aplinkybes ir galima spresti tas ar kitas veiksmas yra teisingas, teisetas, saziningas ir protingas. Taigi turima akivaizdziai 80 nusikalteliu Seime….. ir jiems nieko, atlyginima gauna! Be Seime jiems sedeti…o cypeje! Tai jeigu prie viso sito prideti, kad vadovaujant Kubiliui, Skverneliui bunant generoraliniu komisaru…. o Grybauskaitai bunant JE Prezidente i Klonio gatve buvo pasiusti 240 BANDITU! aprengtu policijos uniformomis! Kodel jie BANDITAI, o ne policininkai, kaip aprengti? Ogi todel, kad policininko pareiga yra UZKARDYTI nusikaltimus, o sie ne tik neuzkarde, bet i patys su didziule energija draske Lietuvos veliava, parsigulde vyriski dauze jo lytinius organus, neuzkarde, kad pries Klonio mergaite butu nepanaudota jega! Ir per video maciau, kai banditai dauzo vyro lytinius organus, tai kitas banditas praeina pro sali…. kad NEMATYTU! Ar gi ne ISGAMA?
  Tai cia kaip manau, kad ponia Venskiene del priverstiniu aplinkybiu negalejo atlikti pilnai savo pareigu ir tos aplinkybes buvo gerokai stipresnes ir didesnes, kad ji pati galetu jas pasalinti ar iveikti. Ir to nemate APAKES Konstitucinis teismas, nemato dabar ir Seimas, kas IRODO, kad tai ISKRYPELIAI, dvasios ubagai, Lietuvos NIEKSAI. Taigi isvada: Atmetus visas aplinkybes matome, kad turime pati nuostabiausia Lietuvos istorijoje Seima, Prezidente, Vyriausybes, Policija. O kai paimame domen aplinkybes, tai matome, kad Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai! Tai neatmeskime APLINKYBIU svarbos spresdami zmoniu likimus ar noredami issiaiskinti vieno ar kito dalyko esme.

 3. Kemblys:

  Po tiek keistų mirčių ‘byloje žudikėje’, Seimo narė Neringa Venckienė negalėjo nesuvokti grėsmės. Linkiu Jai sėkmės, o laikas atskleis visas paslaptis.

 4. Giedre:

  Susiraskite pagaliau normalų kalbos redaktorių! Nuo kada žodis “bylinėjasi” rašomas su “i” trumpąja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: