Už priimamus migrantus Lietuva gaus 17.2 mln. eurų (4)

Vengrijos policijos nuotr.

Vengrijos policijos nuotr.

Paaiškėjo Europos Komisijos paskirtos piniginės sumos šalims, priimsiančioms migrantus, tam, kad jos statytų priėmimo centrus, integruotų imigrantus, gerintų valstybės sienos priežiūrą. Lietuvai nuspręsta skirti 17,2 mln. eurų.

Lietuva per dvejus metus priims 325 pabėgėlius. 255 pabėgėliai į šalį atvyks iš Italijos ir Graikijos, dar 70 – iš trečiųjų šalių. Daugiausia tai turėtų būti iš Sirijos pabėgę asmenys.

Didžiąją dalį lėšų iš 2,4 mlrd. eurų gaus Italija, Graikija ir Ispanija. Šios šalys pasidalys daugiau, nei pusantro mlrd. eurų.

Estijai paskirta 35,2 mln. eurų, Lenkijai – 69,3 mln. Iš viso per dvejus metus ES šalys ketina pasidalyti 60 tūkst. migrantų

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

4 komentarai

 1. Pipec:

  Tai kiekvienam lietuviui – po maždaug 6 evrikus? Mažoka…

 2. Voras:

  Ne kiekvienam, o tik Tėvynės pardavėjams.

 3. Oksana:

  Kiek dar tylesim, gal jau laikas kovoti uz savo seimas? !!!!!!

 4. A.:

  tai cia zodziu gaunasi kaip kazkokia prekyba pabegeliais. parduok pabegelius gauk pinigu. ir visu valstybiu valdantieji patenkinti. koks skirtumas kad neliks po truputi musu kulturos, kad bus gryna kulturos misraine, kuo tuoliau tuo labiau, ims reikalauti kad vis daugiau pabegeliu paimtu lietuva. ir t.t. visa esme kad pinigai yra issigalvotas dalykas, visi apsimeta kad pinigu spausdint negali, visi apsimeta aukom, biedni. o europos sajunga kad spausdina pinigus negailedama, nes nesvarbu jiems, vistiek visi pinigai grynai “is oro” atsiranda. KIEK JAU SKOLOJ VISI SEDIM ? VISI turiu omeny VISOS SALYS, skolingi kazkam. Lyg pati salis nesugeba spausdint pinigu. (daryt emisija) O dabar cia turim kaip durniai ka pasako ES ta ir daryt pastoviai. puikiai suprantu kad zmonems padeti reikia, pabegeliams, bet taciau ta pagalba turi vykdyti TOS SALYS kurios visa sita insidenta ir sukele, tai yra visu pirma AMERIKA. ir tik amerika turi visus pabegelius pasiimti, o ne kitos salys cia zaisti ju sukurta tragiska zaidima. VISAS DEMESYS turetu eiti i tai, kad privalome is pradziu SUSTABDYTI kara, sustabdyti visas pasalines itakas i karines zonas, nes cia kas tik nori tas ta daro. Ir tik tada kai bus sustabdytas karas, bus isspresta pabegeliu problema. o dabar bandoma pripratint kad toliau visur pasaulyje tes karus, o pabegeliai kaip salutinis efektas ir tuo reikia rupintis, reikia rupintis kariniai kriminalais tokiais kaip obama ir jo draugai. tada ir baigsis visos problemos, ne tik pabegeliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: