Lietuvos nevyriausybinės organizacijos suteikė humanitarinę paramą Ukrainai (nuotraukos) (0)

u+L1670395

Lietuvos nevyriausybinės organizacijos atvežė humanitarinę paramą Ukrainos vaikams, pabėgėliams, savanoriams ir kariams | LSKT informacinio centro nuotr.

Liepos 22-29 d. Tarptautinis labdaros ir paramos fondas „Pagalbos sparnas“ surengė išvyką į Ukrainą, kurioje dalyvavo Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos (LLKS) bei Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos (LSKT) atstovai. Lietuvos nevyriausybinės organizacijos atvežė humanitarinę paramą Ukrainos vaikams, pabėgėliams, savanoriams ir kariams.

Viešnagės metu įvyko susitikimas su Ukrainos parlamento nare, Sveikatos komiteto pirmininke Iryna Sysoenko, kurios metu buvo pasikeista nuomonėmis apie humanitarinės paramos teikimą Ukrainos žmonėms.

Viešnagės metu taip pat vyko susitikimai, diskusijos su Ukrainos nevyriausybinių organizacijų atstovais, kuriuos Tarptautinis labdaros ir paramos fondo „Pagalbos sparnas“ pirmininkas ats. plk. Algis Šimoniūtis ir LSKT  pirmininkas dr. Raimundas Kaminskas apdovanojo asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ atminimo ženklais.

Grįžtant į Lietuvą buvo aplankyti muziejai, bažnyčios, pilys, kiti kultūros ir architektūros objektai Ukrainoje, kurie yra susiję su Lietuvos istorija.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: