Iškrypėliai nusitaikė į Vokietijos vadovę (video) (1)

Angela Merkel | wikimedia.org nuotr.

Angela Merkel | wikimedia.org nuotr.

Homoseksualistai, nusitaikė į Vokietijos kanclerės ir Krikščionių demokratų partijos lyderės Angelos Merkel asmenybę.

Iškrypėlišką gyvenimo būdą propoguojantis žurnalas „Straight“ sukūrė reklaminį vaizdo įrašą kuriame tariama Vokietijos kanclerė – Angelos Merkel antrininkė – vaizduojama turinti intymių ryšių su moterimi.

Šis vaizdo įrašas yra skirtas taip vadinamųjų lesbiečių gyvenimo būdą propoguojančio žurnalo „Straight“ reklamai. Vaizdo įraše matome kaip prie Angelos Merkel iš nugaros glaustosi ir ją bučiuoja jaunesnė moteriškė.Tuo metu balsas už kadro pareiškia, kad 62 nuošimčiai vokiečių pritaria tos pačios lyties asmenų santuokoms.

Šį Vokietijos lytinių mažumų išpuolį prieš šalies vadovę greičiausiai paskatino konservatyvių pažiūrų politikės pasisakymai ginantys šeimos instituciją. Kaip žinia, neseniai A. Merkel pareiškė, kad homoseksualistų santuokos jai neatrodo deramas dalykas, nes santuoka yra vyro ir moters gyvenimas kartu.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

1 komentaras

  1. Vilnius:

    ISHKRYPELIAI KASDIEN ATAKUOJA IS VISU PUSIU. JEI NE PRO LANGA, TAI PRO DURIS, JEI NE PRO DURIS TAI PRO BALKONA. IR REIKALAUJA, REIKALAUJA IR REIKLALAUJA. IR NIEKAS JIEMS RIMTAI NESIPRIESINA, NES TAI ATRODO KAD TAI KAZKOKIU LIGONIU ZAIDIMAI. BET TAI YRA RIMTA IR NET LABAI. REIKIA SUKURT SISTEMA KAD SADOMITAI NEGALETU REIKSHTIS PAGRINDINESE ZINIASKLAIDOS PRIEMONESE, TELEVIZIJOJE, JOKIE JU SIULYMAI NET NEBUTU SVARSTOMI SEIME AR KITUR, JOKIU PARADU NES TAI SODOMIJOS PROTEGAVIMAS IR TAI GALI PAVEIKTI VAIKUS. MARATORIUMAS BET KOKIEMS KLAUSIMAMS SUSIJUSIEMS SU SADOMIJA. PALIKTI JIEMS ERDVE DISKUSIJOMS IR REIKALAVIMAMS TIK JU ISHKRYPELIU BARUOSE.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: