Teismas tęs prof. L. Bloznelytei-Plėšnienei iškeltos bylos nagrinėjimą (video) (7)

Laima Bloznelytė – Plėšnienė | Alkas.lt, nuotr.

Laima Bloznelytė – Plėšnienė | Alkas.lt, nuotr.

Birželio 30 d., 9.30 val. Vilniaus apylinkės teisme (Laisvės pr.79 A) bus tęsiamas baudžiamosios bylos nagrinėjimas, kur prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė yra kaltinama pagal Baudžiamojo kodekso 313 straipsnio 2 dalį, tai yra „mirusio atminimo paniekinimas“ ir 154 straipsnio 1 ir 2 dalis tai yra „šmeižimas“.

Ieškovai: Guoda Sakalinskaitė-Ūsienė, Aleksandras Ūsas, Aldona Ūsienė, Laimutė Stankūnaitė, Tatjana Stankūnienė ir Stasys Stankūnas.

Alkas.lt primena, kad habilituota biomedicinos mokslų daktarė, prof. L. Bloznelytė-Plėšnienė į teisėtvarkos nemalonę pateko po to kai  Garliavos byloje 2012 m. atvirai paliudijo  apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą bei dvi moteris ir mergaitę.

Štai šis liudijimas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Pagal šioje byloje jau nužudytų ir žuvusių žnonių skaičių, bei pagal mergaitės paėmimo “valstybinėje” “operacijoje” dalyvavusių policijos darbuotojų kiekį (per 140), drystų manyti, kad tai yra užsakytą ir sąmoningai tęsiama byla, kad nukreipti gyventojų dėmesį nuo esminių mūsų gyvenimo problemų!!!

 2. Bryzas:

  Teisme Stankūnas mėgina uždavinėti klausimus profesorei:
  St.: Jūs gi padarėte nusikaltimą prieš Lietuvą, prieš pasaulį…
  (Teisėjai D. Mickevičienei tenka jį nutildyti, primenant, kad spręsti apie nusikaltimus yra jos, teisėjos darbas).
  St.: Tai iš kur kitur Janutienė sužinojo, jei jūs VIENINTELĖ, VIENINTELĖ matėte tą dėmę?
  Profesorė: Nežinau, ar aš vienintelė, gal koks kitas gydytojas matė…
  St.: O kodėl kreipėtės į Venckienę, nors ji nevykdo teismo sprendimo, yra bloga teisėja. Ar norėjote tokiu būdu į Seimą patekti?
  Profesorė: Niekada net nepagalvojau eiti į politiką, nebuvau nei spaliukė, nei pionierė, nei komjaunuolė…

 3. Klausimas:

  Iš viso reikėtų patikrinti, kaip ši ponia moka mokesčius valstybei, jeigu lankosi pas ją pacientai, kurių net nesiteikia registruoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: