Į kultūros viceministro postą Darbo partija skiria V. Vigelį (5)

VytautasVigelis_wikipedija,org

Vytautas Vigelis | wikipedija.org nuotr.

Birželio 27 d. Varniuose vykusiame Darbo partijos tarybos posėdyje buvo patvirtintas kultūros viceministras. Juo tapo buvęs Švenčionių rajono meras Vytautas Vigelis. Kandidatūrai pritarta vienbalsiai. Skirti šį kandidatą pasiūlė partijos Švietimo, mokslo, kultūros ir sporto komitetas, jis buvo suderintas su kultūros ministru Šarūnu Biručiu.

„Tiek V. Vigelio išsilavinimas, tiek darbo patirtis leidžia jam užimti šias pareigas ir efektyviai tęsti pradėtus darbus. Tai yra ypatingai svarbu, nes dirbti šiame poste jam likto mažiau nei pusantrų metų, o per šį laiką reikia dar nemažai padaryti“, – sakė Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Kultūros viceministro postas atsilaisvino po to, kai šias pareigas ėjusi Agneta Lobačevskytė buvo paskirta lygių galimybių kontroliere.

Taip pat taryba apsisprendė dėl Nacionalinio susitarimo dėl migracijos politikos gairių. Nutarta susitarimui pritarti, įtraukus į jį pataisymas dėl Lietuvos piliečių emigracijos srautų sumažinimo.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

5 komentarai

  1. Marija:

    Ar gali būt didesnis absurdas? Šis žmogus žinomas kaip nedoras ir nesąžiningas rajono vadovas.Ką gi, Darbo partija parodo savo purviną veidą visu ,,gražumu”. Negi jie galvoja, kad žmonės akli ir kurti???

  2. 123:

    Nu nx, sita dustininka siulo ne bet kur, o kulturos vicemin. ???? SOS ! SOS ! SOS !

  3. Atgalinis pranešimas: J. Razma: V. Vigelis neturėtų būti skiramas kultūros viceministru | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: