Didžiausias drugelis Lietuvoje kviečia dalintis kultūra (video) (3)

Kauno drugelis

Kauno drugelis

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras tęsia kasmetinę tradiciją ir puošia Kauną. Birželio 23 d. 14.00 val. Kauno Aleksoto kalno papėdėje iškilmingai pasveikinsime nutūpusį didžiausią ir gražiausią Lietuvos drugelį. Šiemet apželdinimo projektas ir meninė instaliacija „Drugelis“ skirtas Etnografinių regionų metams paminėti ir kviečia Kauną dalintis kultūra.

 Atskridęs „Drugelis“ išskirtinis savo spalvų gama. Lietuvos Respublikos vėliavos fone sparnus puošia simboliniai etnografinių spalvų herbai.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (toliau – Centras) savanoriai daugiau nei savaitę sodino kruopščiai atrinktas gėles ir atliko kitus būtinus apželdinimo darbus.

Kadangi Centro misija yra ugdyti kvalifikuotą, atsakingą, kūrybingą ir savo gyvenimą krikščioniškosiomis vertybėmis grindžiančią asmenybę, tai mokinių savanoriško darbo dėka tai pavyko pademonstruoti praktiškai. Profesionaliai atliktas apželdinimo projektas – puikus pavyzdys, kad profesinis mokymas yra modernus, inovatyvus ir gali būti praktiškai naudingas visam miestui.

Meninės instaliacijos „Drugelis“ atidarymo šventėje dalyvaus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė, Kauno miesto savivaldos atstovai bei kiti svečiai.

Kviečiame pasižiūrėti video reportažą apie „Drugelio“ atsiradimą:

 

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Kemblys:

    Ačiū Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenei už Kauną puošiantį drugelį.
    Sėkmės Jums!

  2. Emilija:

    Tas drugelis puikus, kiekvienais metais jo laukiu, kartais net rūpi, ar jis “atskris”? Ačiū visiems, kas juo rūpinasi.,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: