Pristatyta Jono Trinkūno „Lietuvių išminties knyga“ (nuotraukos, video) (3)

P1190917a

Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Gegužės 25 d., pirmadienį, Lietuvos technikos bibliotekoje ( Šv. Ignoto g. 6, Vilniuje) bus pristatyta neseniai išleista Lietuvos Romuvos Krivio Jauniaus Jono Trinkūno „Lietuvių išminties knyga“.

Renginyje dalyvavo Lietuvos Romuvos Krivė, J. Trinkūno žmona Inija Trinkūnienė, mitologas dr. Dainius Razauskas, etnologas dr. Vytautas Tumėnas, etnokosmologas Jonas Vaiškūnas, etninės kultūros tyrinėtojas Vaclovas Mikailionis, politikas Gintaras Songaila, kankliavo Vėtra ir Žemyna Trinkūnaitės, sakmes iš „Lietuvių išminties knygos“ skaitė Aleksejus Sapiego.

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Religija, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. rasa vasara:

  Labai norėčiau įsigyti J. Trinkūno knygą “Lietuvių išminties knyga.”
  Ar galima būtų internetu, arba kokiam knygyne parduodama informuokite.
  Dėkui, lauksiu atsakymo.

 2. Birutė K:

  Visuose Romuvos renginiuose arba tiesiogiai pas Iniją

 3. Vanduo:

  Ačiū Jonui Trinkūnui ir visiems, kurie padėjo atsirast šitai reikalingai knygai.
  Beskaitant iškilo toks vaizdinys, tarytum mūsų senoji tradicija yra paprastas pieštukas, jau kiek primirštas, gulintis sau ramiai kažkur stalčiuje. Ir štai tokie žmonės kaip Jonas tą paprastą pieštuką atranda ir svarbiausia, atsargiai padrožia ir švelniai ištiesia mums – imkit, rašykit, pieškit, kurkit, rodykit juo į dangų ar ką tik sumanysit, pajėgsit. Tai va tokia dabar mūsų užduotis. Ir naudot tą pieštuką, ir žinoma, kartais patiems jį padrožt, kad kitiems būtų lengviau juo naudotis.
  Gaila, nepavyko gyvai būt pristatyme, bet kito viską nufilmavusio Jono dėka galėjau tiek gerų minčių išgirst. Ačiū už pasidalinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: