„airBaltic“ perima „Air Lituanica“ skrydžius (0)

air-lituanica-lektuvas-skrydziai.lt

skrydziai.lt nuotr.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ perima „Air Lituanica“ skrydžius ir ištiesia pagalbos ranką keleiviams, kurių kelionių planus pakoregavo žinios apie šiandien veiklą nutraukusią lietuvių oro bendrovę „Air Lituanica“.

„Oro bendrovės „airBaltic“ pagrindinės rinkos yra Latvija, Lietuva ir Estija, čia ir toliau gerinsime teikiamas paslaugas ir stiprinsime pozicijas, pasiūlydami daugiau tiesioginių skrydžių.

Mes jau vykdome tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į vakarų ar šiaurės Europą, palaipsniui šį skaičių plėsime. Taip pat padėsime keleiviams, kurie keliauja ar planavo keliauti su bankrutavusia bendrove. Specialias „gelbėjimosi“ kainas pasiūlysime ir keleiviams, kurių skrydžiai turėjo vykti tik vasaros pabaigoje. Šios dienos įvykiai dar kartą parodė, kad trys Baltijos šalys turi laikytis išvien, kad galėtų teikti geriausią paramą keleiviams, gerinti ekonomines sąlygas ir kurti naujas darbo vietas“, – sako airBalticgeneralinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ pirmoji oro bendrovė, kuri teiks pagalbą nukentėjusiems dėl „Air Lituanica“ bankroto. Nukentėjusieji turėtų kreiptis į „Air Lituanica“ personalą ir/arba pasirinktą kelionių agentūrą dėl tolesnių veiksmų. „airBaltic“ visiems „Air Lituanica“  keleiviams sudaro galimybę išsaugoti bilietus kelionei iki ir po birželio 6 d. už specialią 59-89 eur. kainą kelionei į vieną pusę. Jas užsakyti galima paskambinus į „airBaltic“ informacijos centrą.

Oro bendrovė taip pat pristato naujus maršrutus iš Vilniaus į Briuselį, Berlyną, Paryžių, Stokholmą, Varšuvą, Helsinkį, papildydama ankstesnius Vilnius-Amsterdamas ir Vilnius-Ryga maršrutus. Detalesnė informacija apie skrydžius pateikiama bendrovės interneto svetainėje.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos, o greitai pasiūlys skrydžius ir iš Baltijos pajūrio kurorto Heringsdorfe.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: