Lietuva įvertinta, kaip laisvos spaudos šalis (2)

B. Nemcovo atminimas Vilniuje buvo pagerbtas eisena | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

B. Nemcovo atminimas Vilniuje buvo pagerbtas eisena | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Nevyriausybinė organizacija „Freedom House“Lietuvą pagal spaudos laisvę priskyrė 41–46 vietoms iš 199 įvertintų valstybių ir teritorijų, rodo šią savaitę paskelbta ataskaita.

Lietuva įvertinta geriau nei dešimt Europos Sąjungos šalių – tyrimo autorių teigimu, Lietuvoje žiniasklaida turi daugiau laisvės nei Kipre, Lenkijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Graikijoje.

Rusijoje ir Baltarusijoje žiniasklaida ypač varžoma – Rusija užima 180–182 vietas, Baltarusijai teko 194-oji vieta. Ukraina reitinge atsidūrė 125-oje vietoje.

Iš 199 šalių ir teritorijų žiniasklaida laisva yra 63-iose, iš dalies laisva – 71-oje, nelaisva – 65-iose, skelbia „Freedom House“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. Vilnius:

    TEGU NEJUOKINA. 99 PROC LIETUVOS SPAUDOS VSD IR PEDERASTU IS SKANDINAVIJOS RANKOSE, VISI RASO VIENODAI GIEDA DITIRAMBUS PEDERASTIJAI IR LIAUPSINA VIDINIUS OKUPANTUS IR KOLOBORANTUS , TOKIUS KAIP KOMUNISTU PARTIJA PASIVADINUSI SOCDEMAIS, SAUGO GRYBCE NUO IMPICMENTO (KURIS JAI TUREJO BUT PASKELBTAS BENT 5 KARTUS) ISHSUKINEJA PEDOFILU KLANA, SUSIDOROJA SU TAIP KURIE SU SHITUO KLANU KAUNASI IR.T..T. TAIP KAD APIE SPAUDOS LAISVE LT GALI SHNEKETI TIK APSKRITAS IDIOTAS.

  2. nu:

    Komedija tie jankių „Freedom House“ reitingai, palankūs toms šalims, kurios uoliai tarnauja Jungtinėms Valstijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: