M. Kundrotas. Nesvarbūs dalykai neaptarinėjami (28)

TS-JL-susijungimas3Lietuvos patriotinių jėgų vienijimasis dar tiktai prasidėjo, o žiniasklaida jau mirga „analizais“. Pirmiausiai pasireiškė KGB – atsiprašau, VSD – agentas, pravarde Jautis. Po kiek laiko prisijungė libertarinio diktato apologetas, kažkada gerai gavęs į kaktą disertacijos pristatyme dėl juokingų apibrėžimų pretenzijose į politikos mokslą, o po to prisidėjęs prie politinės korupcijos. Pagaliau, savo reikšmingą nuomonę pareiškė vienas komunistuojantis portalas – kaipgi be jo?

Visų bruožas – bendras: siekis sumenkinti prasidėjusį procesą, įtikinti plačiąsias mases jo mažareikšmiškumu ir beprasmiškumu. Tautininkų sąjungos ir „Jaunosios Lietuvos“ jungimosi deklaracija, derybos su Lietuvos centro partija ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija, kontaktai dar su 5-iomis partijomis, ko gero, ne juokais suneramino tiek libertarinius-globalistinius, tiek koloradinius elementus. Juk nesvarbių dalykų niekas taip uoliai neaptarinėja.

Koloradų pozicija – aiški. Jiems patriotai – tie, kurie kovoja tik su Vakarų blogybėmis, pageidautina – su pačiais Vakarais apskritai, remdami Rusijos imperialistines pozicijas. Lyg susitaręs su koloradais, vienas ką tik iškeptas TSPMI „dėstytuvas“ ragina tautininkus remti Kremlių – anot jo, būtent ši niša lietuviškoje politinėje erdvėje vis dar tuščia.

Viena vertus šis veikėjas teisus. Švelnaus euroskepticizmo niša Lietuvoje užimta „paksistų“. Antikremlinė pozicija – vadinamosios Tėvynės sąjungos, dar pravardžiuojamos konservatoriais ir net krikščionimis demokratais. Antiimigracinės nišos Lietuvoje tiesiog nėra, nes beveik nėra imigrantų. Šeimos gynėjų poziciją užėmė Petras Gražulis ir iš dalies – Ramūno Karbauskio partija. Daugelis akcentų, kuriais remiasi Vakarų arba Rytų tautininkai, jau naudojami kitų.

Vis dėlto jau pačiame siūlyme – „tautininkai galėtų rinktis Kremliaus šalininkų nišą“ – glūdi cinizmas. Tiesiai pasakoma, jog tautininkai galėtų, ir dar sufleruojama, jog turėtų tai padaryti.

Jaunajam „politologui“ derėtų prisiminti, jog dalis tautininkų jau buvo Tėvynės sąjungoje. Ten turėjo sąlygas prisitaikyti ir parsiduoti už lengvai prieinamus postus. Atsisakė. Išmesti, nes gynė dorą ir lietuvybę. Nuo Tomaševskių ir Simonko. Pasirinko eiti savarankiškai. Atkūrė savo partiją. Krikščionys demokratai irgi turėjo sąlygas jungtis prie vadinamosios Tėvynės sąjungos, centristai – prie liberalų arba kairiųjų, siūlymų būta įvairių. Jaunalietuviai taip pat laukti daug kur. Vis dėlto visos šios partijos atmetė konjunktūrinius, konformistinius variantus.

Po to kalbėti, kad jie galėtų pragmatiškai rinktis nišas, prieštaraujančias jų idėjoms ir moralei – atviras cinizmas. Noras matyti kitus tokiais pat ciniškais prisitaikėliais, koks esi pats. O dėl prielaidos, jog tautininkai – plačiąja prasme, apimant visas tautines partijas – turėtų rinktis Kremliaus pozicijas… Užmirštama, kad mūsų regione – Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje – būtent tautininkai stipriausiai šioms pozicijoms oponuoja. Ir ne iš kur kitur gimsta koviniai batalionai.

Žinoma, daugelis nišų Lietuvoje – užimtos. Bet gal nereikia Lietuvos piliečių laikyti kvailesniais už save? Lietuvoje užtenka žmonių, suvokiančių tiek Rytų, tiek Vakarų iššūkius. Tiek iššūkius tautinei kultūrai, tiek socialiniam teisingumui, tiek dorai ir šeimai, tiek demokratijai. Šiems žmonėms reikia ne skurdaus vienišo akcento, bet komplekto. Ir jį gali pateikti tik susivienijusios tautinės ir krikščioniškosios jėgos.

Tuo labiau – ne visi tokie akli, kad nematytų, jog šeimos vertybes deklaruojantis P. Gražulis savo balso persvara sužlugdė Konstitucijos pataisą, gynusią šeimas nuo iškrypėlių, ar kad R. Karbauskio partija mirga marga homoseksualizmo apologetais. Ar kad užmirštų, kaip Rolandas Paksas agitavo už Europos Sąjungą. Ar „konservatorių“ ideologo siūlytą koaliciją su koloradais, jų mero užrašą ant pilvo su iškrypėliškais siūlymais, paliktus sovietų okupacijos stabus, jaunimo sekcijos lyderių patyčias iš Nepriklausomybės kovotojų…

Daugelis tautiškai ir konservatyviai mąstančių rinkėjų kol kas renkasi mažesnį blogį, nes abejoja grynųjų tautininkų ir krikščionių demokratų galia. Nes jie ligšiol buvo išsisklaidę, sklaidė savo jėgas ir balsus rinkimuose. Daugelis gailėjosi išmesti savo balsą. Jei pradėtas procesas įsibėgės, situacija keisis iš esmės. Nuo skirtingų, bet giminingų jėgų vienybės prasidėjo latvių Nacionalinio susivienijimo, Estų tautinių konservatorių partijos, ukrainiečių Dešiniojo sektoriaus sėkmė. Ligtol daugelis jų taip pat krapštydavo likučius nuo sisteminių partijų stalo.

Akivaizdu, kad prasidėjo reikšmingi įvykiai. Ir sistemininkų desperacija tai liudija akivaizdžiai.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. Ženklas:

  Nesu politikas, bet pono M. Kundroto susireikšminimas žavi. Praėjusiuose rinkimuose per visą šalį partja Jaunoji Lietuva negavo nė vieno mandato, partija Tautininkų Sąjunga tik vieną ir tai prisiglaudus prie kitų. Tai ko čia toms palamentinėms partijoms bijotis? Paskaičius straipsnį – tai aplink vieni priešai. Kada pradėsite ieškoti tiesiog pritariančiūjų ir draugų ne fronto (,,iš tautininkų gimsta koviniai batalionai“), ne priešų darymo pagrindu?

 2. ???:

  Kas tas jaunasis,,politologas” ???

 3. Artojas:

  Straisnyje yra ir tiesos, tačiau nereikėtų naudoti, žirinovskių, juknevičienių ir kių panašių “išminčių” leksikono.
  Na , o krikščionims demokratams ir tarpukarį nelabai rupėjo Lietuvos tautiškumas.

 4. pensininkas:

  Kas Už Lietuvą Lietuvoje tiems reikia vienytis ir priešintis. Tautinių pažiūrų jėgos privalo laimėti 2016 Seimo rinkimus. Kitaip būsime sunaikinti.

 5. Taip, vienytis reikia visiems, kas neabejingi tautos ir Lietuvos ateičiai. Visi susivieniję nacionalistai-patriotai būtų nemenka jėga, priešpastatant visokius liberalius konservatorius, liberalus, socdemus, tvarkiečius, darbiečius ir Tomaševskio pseudo-lenkus. Tik nemanau, kad 2016 m. susivieniję nacionalistai turės iškart kokias 10 vietų Seime. Kažkaip nerealiai atrodo. Bus matyt.

  P. S. Citata: „Tautininkų sąjungos ir „Jaunosios Lietuvos“ jungimosi deklaracija, derybos su Lietuvos centro partija ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija, kontaktai dar su 5-iomis partijomis, ko gero, ne juokais suneramino tiek libertarinius-globalistinius, tiek koloradinius elementus.“

  Būtų įdomu sužinoti kas būtent yra tos 5 partijos, su kuriomis buvo sudaryti kontaktai.

 6. Arūnas:

  Sveikintinas šių dviejų jėgų susijungimas, tačiau partijos tikslas negali būti vien tik pergalė artimiausiuose rinkimuose, tikslas turi būti partijos veiklos atsinaujinimas, ieškojimas ir atradimas veikimo būdų kaip žadinti tautą kilniems tikslams įgyvendinti (kaip tai buvo daryta Aušros laikais), jaunimo ir vaikų įtraukimas į tautinį judėjimą, neapsiribojant dabar naudojamais būdais. Padariniai būtų pasiekiami kruopščia ir ilgalaike veikla, vengiant aršaus kasdieninio pasirodymo. Klaida būtų džiūgavimas dėl greitų būsimų pergalių, nes jų nepasiekus ateina nusivylimas

 7. mintys:

  Manau,kad visų pirma tautininkams reiktų gerai apmąstyti ir įvertinti kodėl žmonės už juos nebalsuoja.Ne patiems save pakylėjant vertinti,bet pasidaryti apklausą, įvairių žmonių nuomones išklausant ir tada daryti išsamę analizę.
  Gal atotrūkis nuo žmonių??? Gal artumas ir buvo referendumas,kuriam tautininkai skyrė nuoširdžias pastangas.Bet ar to pakanka?Kur socialiniai žmonių klausimai,prieš savivaldos rinkimus ar laiko nebuvo?
  Ieškoti reiktų išminties kelio ir mažiau neapgalvotų išsišokimų, prasivardžiavimų ir nenusileist iki vienos galimai agresyvios moteriškės,kuriai kažkur kažkas “upeliais plaukia”, lygio.
  Atsakomybė ne tik už save kalbant,bet ir už tai ką atstovauji labai svarbu ir taip parodai pagarbą žmonėms kurių grupės vardu kalbi..
  Ieškoti žmonėse gerų savybių ir jas skatinti jomis remtis taip didinti tautinę galią ir plėtrą,ne visus išpeikti,mažinant tautinę erdvę,mažinant sąjungininkų kiekį tam kad parodyti va kokie visi prasti,tai atsiranda galimybė turėti iliuzija kad tapai geriausiu.Bet tai apgaulinė susikurta iliuzija.Visi mes žmonės todėl gal ir reiktų ne pult peikti,bet skatinti, kas žmoguje geriausia.Dalis nuoširdžių minčių,jei jos bus nuoširdžiai priimtos:).
  Pagarbiai,
  sėkmės.

  • Manau, kad viena iš kliūčių tautininkams (plačiąja prasme) yra vadinamoji žiniasklaida, kuri iš blogos pusės parodo Kovo 11-osios eitynes ir jų dalyvius. Taip pat meškos paslaugą pasidaro patys, t.y. skanduodami nevienareikšmišką šūkį „Lietuva lietuviams!“, kurį žiniasklaida prilygina tautinės nesantaikos kurstymui, parodydama Lietuvos visuomenei, kad nacionalistai yra šovinistai, radikalai, neofašistai, neonaciai ir t. t. Aišku, dalis žmonių tuo ir patiki, kad tautininkai yra blogiečiai. Gali būti, kad dėl to už juos nebalsuoja, o renkasi liberalesnę TS-LKD.

   • mintys:

    Kiek bus išminties taip ir bus.
    Mylintys jūrą,kalnus susiduria su sniego griūtymis,audromis.Jie nešaukia ant jūros ,kalnų :”netikėliai ką čia darot”,ugdo ištvermę,pasiaukojimą šalia esančiam ir gebėjimą nugalėti sunkumus,atiduodami pagarba kalnams-Kūrinijos daliai.Tokia pat Kurinijos dalis yra žmonės,tai kodėl vietoje to,kad ugdytume savo savitvardą,išmintį,pagarbą ir meilę artimam ir gebėjimą nugalėti sunkumus,bandom pyktį išlieti ant kito-Kurinijos dalelės,vietoje to,kad ugdyti,auginti save-žmogų.Žiniasklaidos sukūriai tai tik eiliniai sunkumai:).

  • solidarizuojuosi su mintimis:

   Dažniausiai žmonės užkimba už tų saldžiabalsių, kurie mūsų mokėtojų pinigais nuperka žmones nerealiais pažadais, o žmonės už juos ir pabalsuoja. Čia, kaip tie į gražų popierį suvynioti paprasti saldainiukai, kurie pateikiami, kaip šokoladas. O kalti dėl to ne tiek tautininkai, kiek nupirkta žiniasklaida, kuri kitaip mąstančių, patriotiškai nusiteikusių neįsileidžia į televizijas ir kitas žiniasklaidos priemones. Kaip patraukti žmones, juose pažadinti tautinius jausmus – tai didžiulė problema. Per 25 metus nebuvo ugdomas joks patriotinis auklėjimas, užaugo kelios kartos, kuriems Tėvynės meilė neįdiegta nei iš šeimos, nei iš mokyklos ir turime daug mankurtų, su kuriais turime gyventi. Stebina trisdešimtmečiai, keturiasdešimtmečiai, baigę aukštuosius mokslus jau šiais laikais, tačiau jiems Tėvynė, patriotiškumas – svetimos sąvokos. Tad darbo daug ir greitų rezultatų nėra ko tikėtis

 8. Galima prisiminti:

  Tokiu optimizmu tautininkai tryško prieš anuos Seimo rinkimus. Kiek gavo proc. balsų? Prieš Europos parlamento. Kiek gavo ? Prieš savivaldos. Kiek gavo? Akivaizdu, kad 2 nykštukams susijungus drambliu tikrai netaps. Reikia ieškoti kitų alternatyvų. Gal tai bus N. Puteikio partija (“Lietuvos sąrašo”), gal tai Ramūno Karbauskio (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)? Nežinau. Bet jie teisingumo klausimus, tautinių vertybių reikalus aiškiai kelia ir atstovauja. Tikimybė, kad jie perlips 5 proc. barjerą tikrai realu ir akivaizdu. Bet balsuoti už tautininkus – tikrai tik balso praradimas. Tai jau parodė ne vieni paskutiniai rinkimai……

  • pritariu:

   Pasiūlymai išties rimti, tik ar sugebės šių visų siūlomų partijų vadai perlipti per savo ego? Karti patirtis rodo, kad vienytis lietuviams yra labai ir labai sunku. Arogancija nustumia į antrą planą Tėvynės meilę ir palaidoja visas kitas vertybes.

  • Man atrodo, kad LVŽS ir Lietuvos sąrašas pasiims didesnę dalį tautiškai susipratusių rinkėjų balsų. Tautininkams gaunasi konkurencija dėl rinkėjų balsų. Panašiai buvo 2012 m., kai Drąsos kelias ir valstiečiai-žalieji bendrai surinko per 160 tūkst. rinkėjų balsų, tai ir gavo viso 8 vietas Seime. Tuo tarpu Už Lietuvą Lietuvoje tesurinko 0,94 proc. visų rinkėjų balsų, likdami už borto…

 9. Artojas:

  Labai pritariu, kad reikia vienytis, bet tam turi būti vienytojai, išsilavine, charizmatiški vadovai. Iki šiol, patys tautininkai daugiau blaškėsi ir skaldė. Be darbų žodžiai nieko neriaiškia.. Reikia tikėtis, kad tautininkų vadai darys išvadas.

 10. Galima prisiminti:

  Dar, beje, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje yra Tautininkų frakcija, kuriai vadovauja Algimantas Birbilas. Patriotizmo klausimams ši partija skiria daug dėmesio, tačiau neapsiriboja tik tuo. Šios partijos tai stiprybė ir daugiau balsuojančių sulaukia, priešingai nei Tautininkų sąjunga….

 11. Tikiu, kad vienysis įvairūs, skirtingų pažiūrų, Lietuvių nacionalistai – tai yra tie, kam svarbi Lietuvybė.

  Ir be jokių abejonių su šiais – labai įvairių pažiūrų nacionalistais – nesivienys kosmopolitai, tai yra tie, kam nerūpi Lietuvių Kalbos ir Lietuvių Tautos išlikimas, o visų pirma rūpi visai kiti dalykai.

  Dabar daug kas jau pamiršo, bet Sąjūdis buvo būtent nacionalistų sukurtas masinis judėjimas, kuriame susivienijo labai įvairių tautinių pažiūrų asmenys, nepriklausomai nuo jų praeities ir kitų pažiūrų.

  Deja, labai greit esmines pozicijas Sąjūdyje užgrobė “raudonai-mėlyni” kosmopolitai, suvaidindami, jog esminis skirstymas Tautoje yra į “kairiuosius” (tai yra postkomunistus) ir “dešiniuosius” (tai yra antikomunistus) – nors jie patys savo viršūnių tarpe visada viską suderindavo ir susitardavo, o mes tuo metu to tiesiog nežinojome ir nesupratome, kokie šlykštūs “sandėriai”, dalinantis valdžioje įtakos sferas ir turtus, daromi Tautai už nugaros.

  O Sąjūdį sukūrę nacionalistai buvo eliminuoti iš visų postų tiek Sąjūdyje, tiek vėliau ir Sąjūdžio pagrindu sukurtose partijose – tuo pačiu pašalinant nacionalistus nuo bet kokios realios galimybės būti išrinktais į kokią nors valdžią.

  Beje, lygiai tas pats nacionalistų eliminavimo procesas vyko ir “kairiųjų” partijose – visų pirma LDDP, vėliau (Andriukaičio išdavystės dėka) “persidažiusioje” į Socdemus.

  “Multi-kulti” Vakarų Europoje matau akivaizdžią analogiją su padėtimi Lietuvoje – Lietuvos kosmopolitinė žiniasklaidapastoviai užsipuldinėja Lietuvių patriotus – tautininkus – nacionalistus.

  Tačiau nemato, kaip Lietuvių Tautos sukurtoje Valstybėje subujojo lenkų ir rusų šovinizmas bei imperializmas.

  Nemato, kaip Lenkijos ir Rusijos imperijos oficialūs pareigūnai reguliariai kišasi į Lietuvos Valstybės vidaus reikalus.

  Nemato, jog Lietuvos valdžioje įsikasė minios Rusijos imperijos, Baltarusijos ir Lenkijos įtakos agentų, kurie dieną naktį nemiega, kasdami kapą Lietuvių Tautos Valstybei.

  Nemato, kaip aršiai persekiojami Lietuvybę vis dar puoselėjantys asmenys, ir visapusiškai remiami visų spalvų ir atspalvių “raudonieji – žydrieji” kosmopolitai.

  Akivaizdu, jog tai tęsis tol, kol Lietuvių Tauta leis, kad mūsų Valstybę valdytų išsigimėliai mankurtai, išdavę Lietuvių Kalbą ir Lietuvių Tautą.

  Lietuviai, kiek mes tai dar kentėsime?

  Kurkime Tautos partiją, kuri nušluos į istorijos šiukšlyną visus šituos “raudonai – žydrai – ružavus” “jievro konservus-socdemus”.

  Vienykimės, Lietuviai, nes kitaip išnyksime kaip mūsų broliai prūsai.

 12. Artojas:

  ŽYGEIVIUI.. Pagal Genzelį. Sąjūdžio centras buvo Vilniaus miesto Lenino rajono kom partijos komitete.
  Apie sąjūdžio- perestrojkos kūrimą. AŠ dirbau valdyboje , Vilniuje. 1988 m. tikslios datos neprisimenu, partijos sekretorius šaukia valdybos darbuotojų susirinkimą. Kadangi aš niekada nebuvau net pionieriumi, partijos susirinkime dalyvauti nenorėjau, bet buvo liepta dalyvauti visiems. Susirinkom į salę, ant scenos sėdi komunistas gen. drektoriaus pavaduotojas, kompartijos sekretorius ir liaudies kontrolės pirmininkas, buvęs kgb majoras, kuris pagėręs girdavosi, kad 1940 m rusams okupavus Lietuvą nušovė du buržuazinius leitenantus ir 1941 m. traukdamasis nuo vokiečių Zarasų rajone, už tai , kad pavalgidino neskania sriuba , nušovė ūkininką. Susirinke salėje laukėme, nes sekretorius pasakė, kad ateis žmogus ir padarys pranešimą.
  Netrukus atėjo Radžvilas , pasakė ugningą prakalbą, kad kūriamas persitvarkymo sąjūdis, atsiprašė, kad skuba kitur ir išėjo. Tada Atsistojęs kompartijos sekretorius pasakė , kūriamas sąjūdis, kas nori stoti į sąjūdį imkite popieriaus lapus, kurie sudėti ant stalo ir rašykite prašymus. Dauguma prašymus parašė, kai kurie kitataučiai nerašė. Partijos sekretorius surinko prašymus, suskaičiavo, kurių buvo daugiau kaip trysdešimt ir oficialiai paskelbė, kad įkųrėme sąjūdį. Tada, kgb majoras- liaudies kontrolės pirmininkas atsistojęs paaiškino, kad sąjūdiečiams reikės tvarkyti teritoja, rinkti siukšles. Aš neiškentęs tokių patyčių leptelėjau: Gal sajūdiečiai prižiūrės, kad komunistai nešiukšlintų, mane vos neatleido iš darbo. Visumoj, tai signatarai turėtų tiksliai žinoti ir paaiškinti kas organizavo sąjūdį ir kur buvo sąjūddžio centras.

  • Vilpišius:

   Pritariu. Tai, kur dalyvavome ir ką patys matėme, ir yra tikroji patirtis. Sąjūdis buvo kurtas (garsūs kultūros atstovai “už akių” dar gi įtysti autoritetui sustiprinti), kad žmonės nesirinktų LLL ir pan.”nekontroliuojamųjų”. Kad Sąjūdis turėtų ką veikti, buvo lygiagrečiai sukurta Jedinstva . . .
   Na, o štai jaunojo politologo siūlymai tautininkams jungtis su kryžiuočiais, tai – ačiū už šitokį “tautiškumą” . . .

 13. Vilnius:

  AS JUOS PALAIKAU. PER PASKUTINIUS RINKIMUS AGITAVAU BALSUOT UZ JUOS. PUTEIKIS PASIRINKO NETEISINGAI REMDAMAS KUOLIO PARSIDAVELIUS O NE TAUTININKUS IR TAI BUVO JO DIDELE KLAIDA. JAU DABAR TURETUME VILNIUJE NORMALIA JEGA. TIKIUOSI IKI SEIMO RINKIMU JIE SUSTIPRES.
  SEKMES

 14. vabalas:

  “Akivaizdu, kad prasidėjo reikšmingi įvykiai. Ir sistemininkų desperacija tai liudija akivaizdžiai.”

  Šitie keli sakiniai gražiai apibendrino autoriaus tikrai keistus postringavimus. Tokio nesugebėjimo vertinti to kas vyksta seniai bemačiau. Man net vienu momentu pasirodė, kad Kundrotas net ne Lietuvoje gyvena. Jau vien tas sistemininkų paminėjimas… Tipo, Kundrotas su savo pasekėjais jau už sistemos ribų, ar prieš sistemą 🙂

 15. Mariui:

  0 + 0 = 0
  Tad galit jūs jungtis, galit nesijungti, vie stiek parama jūsų partijoms sieks tik 0,…
  Nacionalizmas Lietuvoje neturi ateities.

  • Siūlau nenuvertinti TS ir JL. Ateitis parodys, kas teisus. Gali būti, kad anksčiau ar vėliau vis daugiau žmonių ims balsuoti už tautininkus (plačiąja prasme). Kitų Europos šalių (Estijos, Vengrijos, Prancūzijos…) pavyzdžiai tą rodo.

  • Vilnius:

   paziuresim per ateinancius rinkimus. visoj europj turi, o matai lietuvoj neturi. viskas pas mus daeina 5 metams pavelavus, taip kad ateina tuautiniu partiju eile vadovauti.
   visi sitie liberastai, federalistai, globalistai. tolerastai – jau zmones uzkniso negyvai. zmones nenori toleruot nei negru, nei pederastu, nei jokiu federelizaciju.
   Taip kad tik nacionalizmas ir turi ateiti.

 16. D.M.:

  Reiškiau (ir reiškiu) pagarbą tautininkams už gigantiškas pastangas Žemės referendumui; pritariu jų pozicijai “Lietuva lietuviams”-juk kitaip ir negali būti:LR Konstitucijos “2 str.Lietuvos valstybę kuria Tauta.Suverenitetas priklauso Tautai.” Balsuoju už jų partiją,nors iš anksto žinau, kad jie surinks mažą nuošimtį,bet palaikau juos tiesiog iš sveiko patriotizmo (po iš politikos pasitraukusios a.a.R.Ozolo partijos-daugiau nematau partijų sąrašuose,vertų mano balso).Mažą palaikymą turinčioms partijoms,mano galva,verta vienyti jėgas ir aiškiai deklaruoti teisingus (ir pasiekiamus) tikslus bei paaiškinti tų tikslų įgyvendinimo mechanizmą, t.y. kaip tai įtakotų žmonių (ne valdžios) gyvenimo gerovę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: