Į Ukrainą atvyko JAV kariai, kurie apmokys šalies karines pajėgas (3)

„Radio svoboda“ nuotr.

„Radio svoboda“ nuotr.

Apie 300 JAV desantininkų atvyko į Ukrainą, kad apmokytų Ukrainos karines pajėgas, kurios kovoja su Rusijos remiamas teroristais šalies rytuose.

173-osios oro desanto brigados kariai Ukrainoje praleis pusę metų mokydami tris ukrainiečių batalionus.

Kremlius penktadienį pareiškė, kad JAV desantininkų atvykimas į Ukrainą mokyti Ukrainos nacionalinės gvardijos karių gali destabilizuoti padėtį šios šalies rytuose.

Nors antrosios Minsko paliaubos galioja, tačiau pastarosiomis dienomis jos tampa labai trapiomis. Kiekvieną dieną Ukrainiečių pajėgos yra apšaudomos iš užgrobtų žemių pusės, žūsta kariai.

Paskutinės paros duomenimis ukrainiečių pusė buvo 5 kartus apšaudyta, laimei, išvengta aukų.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

3 komentarai

  1. Arūnas:

    ne čia JAV deda akcentus: tai ukrainiečiai gali NATO karius pamokyti kaip reikia ginti savo šalį. Ukrainiečių kariai devynis mėnesius gynė Donecko aerouostą, klausydami “geradarių” aiškinimų, kad jiems negali būti teikiama pagalba šiuolaikiniais ginklais, nes tuo supykintų Putiną. Ką beveik beginkliais būdami amerikiečiai pajėgė ginti devynis mėnesius? Politinė parama Ukrainai man labiau primena farsą, o “geradarių” raginimas prisirišti prie Minsko susitarimo ar Normandijos formato primena amneziją, kada užmirštamas Budapešto memorandumas. O 300 “mokytojų” atvykimas yra skirtas ne pagalbai, o “regioninės galybės” Rusijos paerzinimui. Tai 300 spartiečių parodija

  2. Perkūno Paukštis:

    Amerikiečiai šaunuoliai – parodė pavyzdėlį likusioms EU zuikėms puikėms.
    Juk, jei kiekviena EU valstybė pasiūstų po 300, tai būtų šaunu !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: