Tautininkų sąjunga jungiasi su partija „Jaunoji Lietuva“ (16)

TS-JL-susijungimas3Balandžio 14 d. 12 val. Vilniuje, Naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje, Politinė partija „Jaunoji Lietuva“ ir Tautininkų sąjunga rengia spaudos konferenciją „Tautinių jėgų vienybėje – 2016 metų Seimo rinkimų pergalės raktas“. Spaudos konferencijoje bus paskelbta apie „Jaunosios Lietuvos“ ir Tautininkų sąjungos jungimąsi ir bus pasirašyta Lietuvos patriotinių jėgų jungimosi deklaracija, – rašoma Tautininkų sąjungos išplatintame pranešime spaudai.

Spaudos konferencijoje dalyvaus „Jaunosios Lietuvos“ pirmininkas Stanislovas Buškevičius, Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka bei vicepirmininkas Marius Kundrotas.

Žurnalistai 12 val. laukiami naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje (Gedimino pr. 21/2, įėjimas iš A. Vienuolio g. pusės)

Tarpukario laikotarpiu Jaunoji Lietuva ir Lietuvių tautininkų sąjunga buvo vientisa politinė jėga. Jaunąja Lietuva vadinosi tautininkų jaunimo organizacija. Po nepriklausomybės atgavimo šios organizacijos tapo atskiromis politinėmis partijomis.

Šiemet įvyks istorinis įvykis, šios tautinės partijos pagaliau susivienys. Nors abi partijos yra buvę parlamentinės ir įvairiais etapais neblogai pasirodydavo savivaldos rinkimuose, tačiau paskutiniu metu pasiekti rezultatai nei vienai iš šių partijų nėra džiuginantys.

„Labai tikimės, kad tai atneš pergalę 2016 metų Seimo rinkimuose. Tautininkų vienijimasis vyksta tikrai ypatingu laikotarpiu. Šalia mūsų sienų žvanga Rusijos tankai, mūsų gatvėmis vis drąsiau žygiuoja iškrypėliai, o viduje klesti mirties ideologiją – liberalizmą skelbiančios politinės jėgos. Tam, kad būtų pasiekti politiniai tikslai – tautininkams tapti parlamentine partija vien gerų norų ir nuoširdaus darbo neužtenka. Tam reikia sutelkti pajėgas.Tikimės, kad mūsų apsijungimas paskatins vienybei ir kitas patriotines jėgas ir atskirus asmenis prisijungti prie mūsų. Laikas prisiminti tarpukario tautininkų šūkį – Tautos jėga vienybėje!“, – abiejų politinių jėgų susijungimo aplinkybes komentavo Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Apie 1800 narių vienijanti Tautininkų sąjunga ir virš 1000 narių turinti partija „Jaunoji Lietuva“ susijungusios turės beveik 3000 partijos narių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

16 komentarų

 1. Matas:

  Panka ,Čekutis,Kundrotas,Songaila,pagarbos verti vyrai bet Buškevičius tai klounas…atsiprašau.

 2. Geras žingsnis:

  Seniai reikėjo susijungti ir būti tvirtiems tautiškumo reikaluose.

 3. Jonas:

  Pagal programas ir veiklą tai nesuprantu kodėl išvis atskirai buvo, senai laikas jungtis buvo

 4. pensininkas:

  Manyčiau, kad ir Drąsos kelio partijos likučiai galėtų irgi susijungti su Tautininkų sąjungą, o gal kartu į naują R.Ozolo sumastytą politinį darinį Už Lietuvą Lietuvoje. Čia ir Lietuvos sąrašas galėtų vietą rasti. Vienyti turėtų veiksmai Už Lietuvą Lietuvoje. Už tokią koaliciją balsavau 2012 m. Seimo rinkimuose. Manau antras kartas nemeluotų.

  • tik visiskas kvailys galetu tai siulyti:

   taigi, tavo ziniai “pensininke”- butent tas “Lietuvos saraso” sorosistas D.Kuolys-Markulis ir viska padare, kad “Uz Lietuva Lietuvoje” visiskai pralaimetu. Paklausk Medalinsko (beje, po to jis net viesai apie tai rase), Songailos, Skrupskelio, Akstinaviciaus… (tarp kitko, as juos iskart perspejau, dar 2012-02 ir daugeliu kartu bandziau sakyti, beprasmiai- juk jie “geriau zino”… “strategai” susiskti).

   Aisku, sutrukde ir tu partiju “lyderiu” nepamatuotos “napoleonines ambicijos”- nepasidalino, kas bus vedlys, tad iskele kazkokia musmire Vailionyte… visiskas fiasco 🙁

   Siulai, antrasyk lipt ant greblio? 🙂

 5. Pilietė:

  Kur stebėti konferenciją?

 6. Žaltys:

  Petrą Gražulį prisijunkit, jis irgi už Lietuvą.

 7. Proistorikas, geofizikas inž. Romualdas Zubinas:

  Seniai jau reikėjo jungtis! Manau, kad tai tiktai gera pradžia! O gera pradžia tai sekmės garantas!!! Tikiu, kad neužilgo prie šio darinio prisijungs ir kitos tautinės partijos, arba iki šiol dar neapsisprendę prie ko jungtis – Lietuvos patriotai!

 8. Gustavas:

  Junkitės , bet pirma apsivalykit nuo stribvaikių ,buvusių komunistų ,nesąžinigų tarnautojų ,dainininko rusiška pavarde 2014 m. per tautininkų etines dainavusio Vilniuje , kuris nuo 1989 m. parodijuodavo ( išjuokdavo) mūsų tautinio atgimimo dainas.Nežinau , ar jis kviestinis ar tautininkas , bet kas jį kvietė tas žino ką kvietė. Nes kitaip kelias bus į niekur. Indomu kas tautininkams baisiau ar ruskių tankai ar ……. . Ir kaip paaiškint kaip per Valstybines šventes atskirai eina dvi žmonių kolonos ir giedą himną , kurio žodžiose VIENYBĖ TE ŽYDI .O kaip, ar vienam Seime su iškrypėliais ir liberastais sėdėsit ar kursit kitą Seimą.

 9. būtinai jungtis:

  Visos tautiškos partijos turėjo susijungti prieš prezidento rinkimus, jei ne dar anksčiau, bet, kad vis tos vyrų ambicijos. Kaip sakoma geriau vėliau – negu niekad. Trauktis jau nėra kur, matome visi kokioje euforijoje liberalai.

 10. kokie jus visgi neismaneliai:

  taigi- tiek Puteikis, tiek sorosistas Kuolys- yra tik Klano klounai, sekmingai vykdantys balsu “drenazo” veiksmus 🙂

  Apie Kuoli jums geriausiai papasakotu akad. Z.Zinkevicius.
  Jei ne Kuolys- dabar neturetume jokiu Pietryciu Lietuvos problemu bei jedinstveninku-skerslenkiu-koloradu siautejimo…

 11. Vytautas Ka:

  Būkim realistais. Ar jungiasi ar ne, didesnės reikšmės neturės. Gerbiamas Buškevičius, koks jis būtų patriotas Lietuvos, neturi absoliučios charizmos. Kaip ir tautininkų vadovai. NIEKO ASMENIŠKO, bet pergyvenu dėl tų nesėkmių, kurias pastoviai patiria tautiškas judėjimas. Paskaitykit, koks puolimas vyksta po šios informacijos paskelbimo “Delfyje”. Sėdi etatinis landsberginis ar iš ”Latvių” gatvės, braižai panašūs ir pyla pamazgas išsijuosęs. Paskutinę eiseną Kovo mėn. irgi lydėjo gan mažas būrelis pritariančiųjų. Pergyventi už lietuvių TAUTĄ, kovoti už tautiškumo išlikimą, siekti LIETUVOS kuo didesnio nepriklausomumo, valstybinio ORUMO, dabar traktuojama kaip PRIEŠIŠKA vos ne NUSIKALSTAMA veikla. Kyla net įtarimas, kad net VSD akiratyje galim būti tokie, kurie nepasiduoda nutautinimui, kovoja už TAUTOS išlikimą. Esant tokiai padėčiai būtina permąstyti veiklos kryptis, gal būt net ideologiją…nes kategoriškumas dar niekam neatnešė pergalių. Kategoriški buvome iki galutinio TSRS subyrėjimo, toliau reikalingas blaivus mąstymas. Tikslas – išlikti TAUTAI, VALSTYBEI.

 12. Gera žinia – pirmas žingsnis jau žengtas link tautinių jėgų stiprinimo. Svarbu, kad tik neprasidėtų ginčai dėl to, kas yra geresnis, protingesnis ir t.t. Tai judėjimus ir skaldo. Tad vienybė yra svarbi kaip niekad šiais laikais.

 13. Atgalinis pranešimas: M. Kundrotas. Nesvarbūs dalykai neaptarinėjami | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: