Per universiteto gimtadienį bus inauguruotas naujasis VU rektorius (1)

a-zukauskas_naujienos.vu.lt-nuotr2

Artūras Žukauskas | naujienos.vu.lt-nuotr

Balandžio 1 d., trečiadienį, 15.00 val.Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje bus iškilmingai inauguruotas universiteto rektorius prof. habil. dr. Artūras Žukauskas. Naująjį rektorių VU Taryba išrinko kovo 12 d.

VU rektorius prisieks universitetui ir pasižadės jo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją bei akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.

Rektoriaus inauguracijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kiti aukščiausi valstybės vadovai, universiteto bendruomenė, alumnai.

Artūras Žukauskas yra Taikomųjų mokslų instituto profesorius, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, Elektros ir elektronikos instituto (IEEE) vyresnysis narys, Lietuvos mokslo premijos laureatas, Lietuvos mokslų akademijos Povilo Brazdžiūno premijos laureatas, Nacionalinės pažangos premijos laureatas

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Proistorikas, geofizikas inž. Romualdas Zubinas:

    Gal naujasis VU rektorius, pagaliau, susidomės LIETUVOS kultūrinių palikimu, kuris leido įminti seniausiųjų kultūrų šaltinius o juose atrastą informaciją, iš tolimiausios praeities, leido atrasti III ir IV ŽEMĖS JUDĖJIMUS, kurie puikiai paaiškina-kodėl Žemėje klimatas kinta. Ne Lietuvai bet PASAULIUI tai yra reikalinga!!!
    Mat, tai įminti ir atrasti galima tiktai ir tiktai LIETUVIŲ KALBOS PAGALBA!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: