Išrinkti dar 40 merų (rinkimų žemėlapiai) (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Kovo 15 d. Lietuvoje antrajame rinkimų rate  Lietuvos gyventojai 40-tyje savivaldybių išrinko merus, o Vilniaus Žirmūnų apygardos gyventojai išsirinko ir Seimo narį. Bendras rinkėjų aktyvumas pirmajame rate siekė 47,17 nuošimčių.

Pirmajame rinkimų rate merai buvo išrinkti 19-oje savivaldybių, o Trakų rajone balsavimo rezultatai buvo panaikinti dėl šiurkščių pažeidimų, nuspręsta pakartotinius rinkimus šioje savivaldybėje surengti šių metų birželio 7 dieną.

Seimo nariu Vilniaus Žirmūnų apygardoje antrame rinkimų rate išrinktas liberalas Šarūnas Gustainis (50,78% balsų), nedidele persvara aplenkęs konservatorę Radvilę Morkūnaitę-Mikulėnienę (41,98%).

Išankstiniai duomenys:

Vilnius

Remigijus Šimašius 61,95%
Artūras Zuokas 36,84%

Kaunas

Visvaldas Matijošaitis 62,68%
Andrius Kupčinskas 36,06%

Klaipėda

Vytautas Grubliauskas 75,20%
Agnė Bilotaitė 23,38%

Šiauliai

Artūras Visockas 67,25%
Valerijus Simulik 31,02%

Panevėžys

Rytis Mykolas Račkauskas 68,53%
Maurikijus Grėbliūnas  30,08%

Visi išrinkti merai:

Akmenės rajonas – Vitalijus Mitrofanovas (LSDP)
Alytaus rajonas – Algirdas Vrubliauskas (TS-LKD)
Anykščių rajonas – Kęstutis Tubis (Liberalų sąjūdis)
Birštonas – Nijolė Dirginčienė (LSDP)
Biržų rajonas – Valdemaras Valkiūnas (Respublikonų partija)
Druskininkai – Ričardas Malinauskas (LSDP)
Elektrėnai – Kęstutis Vaitukaitis (Liberalų sąjūdis)
Ignalinos rajonas – Henrikas Šiaudinis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
Jonavos rajonas – Mindaugas Sinkevičius (LSDP)
Joniškio rajonas – Gediminas Čepulis (Liberalų sąjūdis)
Jurbarko rajonas – Skirmantas Mockevičius (Išsikėlė pats)
Kaišiadorių rajonas – Vytenis Tomkus (TS-LKD)
Kalvarijos savivaldybė – Vincas Plikaits („Tvarka ir teisingumas“)
Kauno miestas – Visvaldas Matijošaitis (Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningas Kaunas“)
Kauno rajonas – Valerijus Makūnas (LSDP)
Kazlų rūda – Vytautas Kanevičius (Lietuvos laisvės sąjunga)
Kelmės rajonas – Vaclovas Andriulis (LSDP)
Kėdainių rajonas – Saulius Grinkevičius (Lietuvos laisvės sąjunga)
Klaipėdos miestas – Vytautas Grubliauskas (Liberalų sąjūdis)
Klaipėdos miestas – Vytautas Grubliauskas (Liberalų sąjūdis)
Klaipėdos rajonas – Vaclovas Dačkauskas (LSDP)
Kretingos rajonas – Juozas Mažeika (TS-LKD)
Kupiškio rajonas – Dainius Bardauskas (TS-LKD)
Lazdijų rajonas – Artūras Margelis (TS-LKD)
Marijampolė – Vidmantas Brazys (LSDP)
Mažeikių rajonas – Antanas Tenys (LSDP)
Molėtų rajonas – Stasys Žvinys (TS-LKD)
Neringa – Darius Jasaitis (LSDP)
Pagėgiai – Virginijus Komskis („Tvarka ir teisingumas“)
Pakruojo rajonas – Saulius Gegieckas (Lietuvos laisvės sąjunga)
Panevėžio miestas – Rytis Mykolas Račkauskas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“)
Panevėžio rajonas Povilas Žagunis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
Plungės rajonas – Audrius Klišonis (Liberalų sąjūdis)
Prienų rajonas – Alvydas Vaicekauskas (LSDP)
Radviliškio rajonas – Antanas Čepononis (TS-LKD)
Raseinių rajonas – Algirdas Gricius (Darbo partija)
Rietavas – Antanas Černeckis (Liberalų sąjūdis)
Rokiškio rajonas – Antanas Vagonis (LSDP)
Skuodo rajonas – Petras Pušinskas (TS-LKD)
Šakių rajonas – Juozas Bertašius (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
Šalčininkų rajonas – Zdislavas Palevičius (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Šiaulių miestas – Artūras Visockas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Artūro Visocko nepartinis sąrašas“)
Šiaulių rajonas – Antanas Bezaras (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
Šilalės rajonas – Jonas Gudauskas (TS-LKD)
Šilutės rajonas – Vytautas Laurinaitis („Tvarka ir teisingumas“)
Širvintų rajonas – Živilė Pinskuvienė (Darbo partija)
Švenčionių rajonas – Rimantas Klipčius (Lietuvos laisvės sąjunga)
Tauragės rajonas – Sigitas Mičiulis (Liberalų sąjūdis)
Telšių rajonas – Vytautas Kleiva (LSDP)
Trakų rajonas – rinkimų rezultatai anuliuoti
Ukmergės rajonas – Rolandas Janickas (Darbo partija)
Utenos rajonas – Alvydas Katinas (LSDP)
Varėnos rajonas – Algis Kašėta (Liberalų sąjūdis)
Vilkaviškio rajonas – Algirdas Neiberka (LSDP)
Vilniaus miestas – Remigijus Šimašius (Liberalų sąjūdis)
Vilniaus rajonas – Marija Rekst (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Visaginas – Dalia Štraupaitė (Lietuvos laisvės sąjunga)
Zarasų rajonas – Nikolajus Gusevas (LSDP)

Rinkimų žemėlapiai (Žemėlapiai sukurti UAB „HNIT-BALTIC“ naudojant Esri ArcGIS Online technologiją):

Rinkimų aktyvumas, II t.

Rinkimų rezultatai:

Rinkimų rezultatai Vilniuje:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: