Po paslaptingo Putino dingimo virš Kremliaus visą dieną skraidė sraigtasparniai (video) (3)

raigtasparnis-salia-kremliaus-stopkadras

Karinis sraigtasparnis leidžiasi Maskvos centre | stopkadras

Vakar vakare, kovo 12 d., virš Kremliaus pastebėti skraidantys Rusijos kariniai sraigtasparniai.

Pasak  liūdininkų keli sraigtasparniai nusileido į greta Kremliaus esančią FSB aikštelę. Nei Rusijos valdžia nei FSB nekomentuoja, kodėl Maskvos centre manevruoja karinė technika.

Skelbiama, kad sraigtasparnių Maskvos centre buvo mažiausiai trys. Dar vienas sraigtasparnis nusileido Nepaprastųjų situacijų centro teritorijoje, o trečiasis nusileido Lubiankos gatvėje esančioje Rusijos Federalinio saugumo tarnybos būstinėje. 

Internete pasirodė pranešimai, jog kariniai sraigtasparniai buvo pastebėti ir virš Kitai Gorodo, virš Marijos Uljanovos gatvės bei virš Dmitrovsko rajono Maskvos srityje.

Kadangi nuo kovo 5 d. Rusijos prezidentas V. Putinas nepasirodo viešumoje tai kursto kalbas, kad V. Putinas sunkiai serga. Internete pasirodė pranešimų, kad V. Putiną ištiko insultas, arba net, kad jis yra miręs. Svarstoma ir apie galimą valstybinį perversmą Kremliuje.

Žinomas Ukrainos tinkaraštininkas Vitalijus Kimas pranešė, kad jis turi duomenų, jog šiuo metu visa valdžia, tame tarpe ir vadovavimas karinėmis pajėgomis, perėjo į Rusijos premjero Medvedevo rankas. Tai įvyko, pasak V. Klimo kovo 11 d., maždaug apie 14.40 val.

Papildyta:

11:49 val. Kremliaus spaudos tarnyba pranešė, kad RF prezidentas Vladimiras Putinas kovo 16 d. susitiks su Kirgizijos respublikos prezidentu Almazbeku Atambajevu. Bus aptartas tolimesnis Rusijos–Kirgizijos tolimesnis bendradarbiavimas prekybos ir investicijų bei kultūros ir humanitarinėse srityse, o taip pat energetikos srityje, rašoma pranešime.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. )..(:

  naujas straipsnis Laisvam laikrasty
  ,Į Europos Sąjungą stojančioje Ukrainoje vienas po kito žudomi dar nespėję pabėgti buvusio prezidento V.Janukovičiaus bendražygiai. Dažniausiai tos mirtys pateikiamos kaip savižudybės.

  Buvęs Zaporožės regiono gubernatorius, buvęs Viktoro Janukovyčiaus bendražygis Oleksandras Peklušenka rastas negyvas savo namuose Ukrainoje. Vyras rastas su šautine žaizda kakle. Įtariama, kad buvęs Ukrainos deputatas nusižudė, skelbia BBC.
  Šiais metais jau penki pareigūnai mirė paslaptingomis aplinkybėmis. Buvęs Ukrainos parlamento narys Stanislavas Melnikas rastas negyvas kovo 9 d. savo namų vonioje. Kitas deputatas – Michailas Čečetovas – vasario 28-ąją iššoko pro langą iš 17 namo aukšto. ‘

 2. )..(:

  ,Tik pamėgino Vilis Normanas giliau kairiąją idealogiją panagrinėti – 2008 metais gavo pasimėgauti “lazdų masažu”, vos klinikose nenumirė. Po to dar aštresnių straipsnių griebėsi, nežinia, kieno ir kaip paskantintas, dar ėmė neva dešiniajai idealogijai straipsniais tarnauti, – ir netikėtai jo kūnas Nemuno upėje išplaukia. Spauda, policija, Vytauto Didžiojo universiteto bendromenė – tyli.’naujas str.laisvam laikrasty.

 3. Pikc:

  Aš tai sakyčeu, kad tą raudoną psichą kijevo hunta paskandino stopūdovai. Ir apskritai, če bus amerikosū spectarnybū darbai visur, o kas netiki, tai dėl to, kad chemtreilais apsinuodiję ir acto negarina, vat!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *