Budintys aplinkos apsaugos specialistai į pranešimus reaguoja visą parą (11)

zvejosvetaine.lt nuotr.

zvejosvetaine.lt nuotr.

Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos (VAAT) Informacijos priėmimo ir valdymo centras vasarį sulaukė beveik 600 skambučių – tai beveik 10 proc. daugiau nei sausį. Į 96 proc. pranešimų reaguota nedelsiant – jie perduoti nagrinėti regionų aplinkos apsaugos departamentų pareigūnams, gyventojams suteiktos konsultacijos.

Po darbo, poilsio ir švenčių dienomis vasarį aplinkos apsaugos pareigūnai į galimo pažeidimo vietą vyko 113 kartų. VAAT Informacijos priėmimo ir valdymo centro statistika rodo, kad vasarį po darbo, poilsio ir švenčių dienomis daugiausia buvo pažeidžiamos žvejybos taisyklės.

Praėjusį mėnesį pasitvirtino daugiau nei 80 proc. ne darbo metu gautų pranešimų apie brakonieriavimo atvejus, vandenų taršą, beveik 70 proc. – apie netinkamą atliekų tvarkymą.

Kaip ir anksčiau, vasarį galimybe bet kuriuo metu pranešti apie aplinkosaugos pažeidimus aktyviausiai naudojosi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionų gyventojai.

Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Pranešimų priėmimo centras dirba visą parą, taip pat poilsio ir švenčių dienomis. Pranešti apie pažeidimus galima tel. (8-5) 273 2995 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

11 komentarų

 1. yvonna:

  Laba diena ,as jums noriu pranesti del 2016 metu apie rugsejo spalio menesi ,jus gavote tada skunda ikad Kauno mieste Ateities pl 85 Jovile Gurstiene tersia gamta ,buvo ten nuvyke inspektoriai ir tada Jovile Gurstiene jums melavo kad siuksles nesa i ateities pl 81 ,bet jusu inspektoriai nesusisieke su namo savininkais ,tikslaiu viena kuri ten viska tvarko ir priziuri ,LIna steponaviciene ,,tai va Jovile Gurstiene neturi jokio konteinerio pila siuksles metais i miska tersia ten viska ,ir nenesa jokiu siuksliu i Ateities pl 81 ,ji melavo nes savininke gyvena uzsieni ir jusu inspektoriai nesusisieke su ja,,Susisiekti su Lina Steponaviciene galite del pokalbio ar informacijos apie tai kad Jovile Gurstiene ten nieko nenesa ir niekada nenese ir jokiu susitarimu nebuvo, elektroninis pastas linos steponavicienes liute2010@gmail.com arba telefonas olandiskas ,00316477215353,

 2. Birute:

  Noriu paklausti ar gandrai jau tureji isskristi i siltus krastus ziemojimui. Musu gandrai dar vis liko kas jiems bus

 3. Vardenis:

  Noriu pranesti kad radviliškio rajone liaudiskiu km uz veriskiu ardomos masinos primetita plasmasiu palei gelezikelio begius pamiskiai degintos plasmases automobilių

 4. Kestas:

  Sveiki.kaip pagauti kiaune?

 5. Kestas:

  Sveiki, noriu pranesti kad ignalinos rajone ceikiniu kaime stateksa audronio firmama ketina labai didele kruva deginti masininiu sedyniu bei kitas visokias siuksles.

 6. Zydrunas:

  Labas, manau kad gamtos apsauga perlenkia lazda kodel zmogus negali laikyt tinklu ir kitu. Iskrype ystatymai. Tai demokratija ar diktatura? Zmones turi sukilt ir nuverst neadekvacia valdzia

 7. Laura:

  Laba diena. Del soslovskio barščiu. Kauno raj. Karmėlava už vaiku darželio ir einant pro žalia stotele. Visi mokiniai ir iš darželio vaikai kasmet eina tuo takeliu apžiuret lankytinos vietos, piliakalnio, ir eina pro tuos augalus kurie degina. Perna buvo uzauge iki 2 m kol kazkas nupuske rundapu. Prašau ipareigoti savivaldybe juos išnaikinti nes jau dabar jie puses metro dydžio ir reikia žiuret kad pati ar dukra eidama nepaliestu. Mes neseniai atsikraustem cia i karmėlava. Musu savivaldybej tokiu dalyku nebuvo.o Cia niekam nerupi kiek girdėjau

 8. Ramunas:

  Laba diena! Mano kaimynai sode gyvena visa vasara ir neturi jokių valimo įrengimų išmatas pila miskia arba savo kieme. Ar tai legalu ir kur turėčiau kreiptis ir ką daryti?

 9. Tomas:

  Turiu informacijos apie labai tersiama zemia toniniais maisais

 10. Vita:

  Laba diena.Siandien apie 10val.klaidziojo šakalas kauno rajono draseikiuose lelyjos sodo bendryjoje.

 11. Rosita:

  Dabar ir pastoviai deginamos šiukšlės Reivyčliu šen. Mažeikių raj. Degina kolekt. sodų nariai seniūnijos teritorijone

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: