Tautininkai vėl kviečia į Kovo 11-osios eitynes (26)

tautininkai-kovo-11Kovo 11 d., 16 val. Vilniuje, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) ir Lietuvių tautinis centras (LTC) surengs kasmetines, jau tradicija tapusias Kovo 11-osios patriotines eitynes „Tėvynei“.

Eitynių dalyviai rinksis nuo 15 val. Vilniaus Gedimino kalno papėdėje, šalia Katedros aikštės, 16 eitynės prasidės nuo Vilniaus Arkikatedros ir tęsis per visą Gedimino prospektą iki Nepriklausomybės aikštės prie Lietuvos Respublikos Seimo. Ten bus pasakytos šventinės kalbos, sugiedotas Tautos himnas. Šiemet planuojama, kad atvyks nemažas būrys tautininkų iš užsienio šalių, prieš eitynes riedės patriotinių motociklų klubų kolona, tradiciškai skambės šūkis „Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!”, bus daug šventinės  nuotaikos ir kovinės dvasios.

„Kovo 11-ą dieną mūsų šalis minės 25-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines. Šią šventę švęsime neramiais laikais, šalia mūsų sienų žvanga ginklai, žūsta tūkstančiai žmonių.  Tačiau visi suprantame, kad geriausias ginklas prieš agresorių – šalies piliečių patriotizmas. Jei yra patriotizmas – nugalimas dešimt kartų didesnės priešo pajėgos, jei patriotizmo nėra –  šaliai apsiginti nepadės ir geriausia ginkluotė ar moderniausia kariuomenė “, – sako Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

LTJS ir LTC vasario 9-ą dieną apie planuojamą renginį pranešė Vilniaus miesto savivaldybei. Vasario 18 dieną šių organizacijų vadovai bendravo su Vilniaus miesto savivaldybės renginių komisija.

„Nors komisija  išduoti raštišką leidimą delsia, tačiau laisvos šalies laisviems piliečiams biurokratiniai leidimai nėra labai būtinas dalykas. Apie eitynių laiką ir vietą jau esame pranešę užsienio svečiams, dabar pranešame žiniasklaidai ir visuomenei“, – sako J. Panka.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

26 komentarai

 1. DIJA:

  „Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!” kas čia per idiotizmas?

 2. egidijus:

  šaunu,kad neišduoda leidimo.Šitie kiršintojai tuoj patys sukels karą,kur teismai žiūri.Eis be leidimo,dėti organizatoriams didžiausias baudas.

 3. Rasa:

  2013 m. Kovo 11-ąja prisiminus :
  alkas.lt/2013/03/12/a-zuokas-keicia-nuomone-apie-kovo-11-osios-eitynes/
  Gal vėl Abonentas persigalvojo? “Neleis”, kaip ir 2013 m.? Bet tada įvyko paradoksas- “uždraustos” eitynės buvo ir gausios, ir beveik šventiškesnės, nei “legalios”. Abonentas neleido, bet užtat gausios policijos pajėgos, vietoj stabdymo, pačios pirmos lygiiai 16 val. ėmėsi eitynes vesti į priekį. Prieš AZ valią 🙂

  Tuo pačiu pakartosiu savo komentarą, parašytą 2013-aisiais:
  mums NEĮDOMU, ką galvoja Abonentas. Ne Abonentas paskelbė Kovo11-ąją, ne jam ir spręst, kaip Tauta turi švęsti.
  Ir apskritai, kokių dar prašymų reikia, kad kažkas leistų lietuviui eiti gatve ir švęsti Nepriklausomybės dieną? Nereikia PRAŠYTI leidimo, reikia prieš Šventę nueiti į Savivaldybę ir INFORMUOTI, kad tokią tai dieną, tokią valandą, tam tikru adresu VYKS TAUTOS ŠVENTĖ. Ir viskas. Jei jie nori, tegu dalyvauja patys 🙂 , jei nori, tegu pasiunčia policiją saugumui ir tvarkai palaikyti, bet nereikia žemintis, klūpinėtis ir prašytis leidimo būti lietuviu. Bent jau Kovo 11-ąją.

 4. Artojas:

  Šaunuoliai.. Drąsos ir ryžto Tai gal pas mus neo stalinizmas, kad patriotinei eisenai reikia leidimo ?

 5. Vytautas Ka:

  Visame reikia ir proto, ir ryžto, ir paskaičiavimų, ir aplinkybių numatymo, ir drąsos….Bet viena drąsa be proto šiais laikais vertinama nebent tik karikatūristų ir džichadistų stovyklose.
  Mes turime PRIEŠINTIS tegu ir artimų draugų, bet per jėgą diegiamoms ”VERTYBĖMS”. Bet tik riksmais, šūkiais sukelsime tik piktdžiugišką atgarsį priešininkų šalyse. Nepamirškime, kad ir savo namuose, turim begalę naujoms ”religijoms” persimetusių.
  ŠVENTĘ ŠVĘSKIME DŽIUGIAI. ŽINGSNIUOKIME VILNIAUS GATVĖMIS SU DAINOMIS IR ŠOKIAIS. O Lietuvos intelektualai, dar nepardavę savo sielos ”laisvos” rinkos dievams, turi susiimti, susieiti, pakviesti, suburti dar užsilikusius LIETUVIUS į būrį ir žengti lemiamą žingsnį sekančiuose rinkimuose į SEIMĄ.

 6. Klausimas:

  Man net antakiai pakilo kai perskaičiau apie leidimo nesuteikimą eitynėms. Pedikai lyg jau ir “išlaisvino” Gedimino prospektą eitynėms. Ar jie čia tik sau tai padarė, o kiti sukitės kaip norite?

 7. Vilnetis:

  Tautininkai šiandien yra nulis. Tokiais ir liks 🙂
  Tad pasivaikščiokit – jei taip patinka 🙂

  • tampax'as:

   tavęs neklausim, tu vis tiek su Simonko beklyniais…

  • S:

   Jie nėra nulis, nes rezultatai suklastoti. Aš balsavau už tautininkus vakar ir patikrinau savo balsus pirmumo šiandien. Taigi, vrk puslapyje mano apylinkėje prie tų, kuriuos pažymėjau tautininkuose, yra skaičius 0 visur. Ir taip jau kelintą kartą, pamenu tas pats ankstesniuose rinkimuose buvo. Susiskambinau su pažįstamais, tai tam pačiam rajone jau pas penkis yra 0 pirmumo balsų, kur turėtų būt bent vienas žymėtas pirmumo balsas… Jei kas dar balsavot už mažesnes partijas, siūlau pasitikrint vrk puslapyje pirmumo balsus – pamatysit. Taip kad čia ne tautininkai nulis, o sąžiningumo NULIS pas skaičiuojančius sukčius, kaip vrk centrinėje būstinėje, taip ir apylinkėse…

  • to Velnietis:

   velniams mūsų portale ne vieta, jie čia yra nulis

 8. turbo:

  dabar ne tik Seimas svarbu, bet ir bankai, nes pinigų valdžia yra viena stipriausių, nepaisančių Lietuvos valstybės interesų

 9. Juozas:

  gėda Zuokui ir jo šutvei – vėl nori sugadinti tautiečiams šventę. Ir kas už tokį balsuoja?

 10. eitynių organizatoriams:

  ar neplanuojate eitynių, o poto ir mitingo daryti su signatarais, su tais, kurie rengė ir pasirašė KREIPIMASI? Šiemet tai butų labai prasminga. Organizuokit eitynėms ką nors kartu su jais. Kokios Kovo 11 eitynės be gyvų ir aktyvių signatarų? Kasmet per mažai jų pritraukiat eitynėms. Pasistenkit labiau.

 11. Kelias:

  Šunys-loja,o karavanas-eina!

 12. Susitiksim:

  Būtinai dalyvaukime, šios eitynės kilo pačių žmonių širdyse. Kuo daugiau bando klaidinti visokie adomėnai, kurie suorganizavo valdiškas eitynes, tuo labiau eikime 16 valandą. Mes visi galime ir turime teisę pasidžiaugti Kovo 11-osios švente, taip kaip norime patys. Nevadinkit jokiais epitetais – neprilips ir neišgąsdins. Tautinio jaunimo organizuojamoje eisenoje žygiuoja tiktai susipratę tautiečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: